414455-2026 - Zadávání
Česko – Zařízení pro přenos dat – Nákup 9 kusů přenosných spektrálních analyzátorů do kmitočtu 13 GHz
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevNákup 9 kusů přenosných spektrálních analyzátorů do kmitočtu 13 GHz
PopisPředmětem veřejné zakázky je dodávka 9 kusů přenosných spektrálních analyzátorů do kmitočtu 13 GHz.
Interní identifikátorČTÚ-20 304/2026-606
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 32260000 Zařízení pro přenos dat
5. Část
ČástLOT-0001
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ČTÚ-20 304/2026-606
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 32260000 Datatransmissionsudstyr
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ČTÚ-20 304/2026-606
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 32260000 Εξοπλισμός μετάδοσης δεδομένων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
414455-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteČTÚ-20 304/2026-606
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 32260000 Tiedonsiirtolaitteet
5. Osa
OsaLOT-0001
414455-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachČTÚ-20 304/2026-606
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 32260000 Data-transmission equipment
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ČTÚ-20 304/2026-606
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 32260000 Duomenų siuntimo įrenginiai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
414455-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikatorsČTÚ-20 304/2026-606
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 32260000 Datu pārraides iekārtas
5. Daļa
DaļaLOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ČTÚ-20 304/2026-606
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 32260000 Apparat tat-trasmissjoni tad-data
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ČTÚ-20 304/2026-606
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 32260000 Oprema za prenos podatkov
5. Sklop
Sklop: LOT-0001