2. Řízení
Řízení
Název: Dodávky zemního plynu pro statutární město Ostrava a městské organizace na rok 2027
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je fyzická dodávka zemního plynu do odběrných míst centrálního zadavatele a jednotlivých pověřujících zadavatelů v režimu smlouvy o sdružených službách dodávky plynu. Předmětem plnění veřejné zakázky je i zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb.
Interní identifikátor: 117/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09123000 Zemní plyn
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Dodávka zemního plynu v kategorii MO
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je fyzická dodávka zemního plynu do odběrných míst centrálního zadavatele a jednotlivých pověřujících zadavatelů v režimu smlouvy o sdružených službách dodávky plynu v kategorii maloodběr (MO). Předmětem plnění veřejné zakázky je i zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb.
Interní identifikátor: 117/2026 (1)
Možnosti:
Popis možností: Zadavatel si vyhradil postup dle § 100 odst. 1, přičemž podrobnosti o tomto postupu jsou vymezeny v Zadávací dokumentaci, resp. v jednotlivých návrzích smluv.
Část: LOT-0003
Název: Dodávka zemního plynu v kategorii VO pro pověřujícího zadavatele Dopravní podnik Ostrava a.s.
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je fyzická dodávka zemního plynu do odběrných míst centrálního zadavatele a jednotlivých pověřujících zadavatelů v režimu smlouvy o sdružených službách dodávky plynu v kategorii velkoodběr (VO) pro pověřujícího zadavatele Dopravní podnik Ostrava a.s. Předmětem plnění veřejné zakázky je i zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb.
Interní identifikátor: 117/2026 (3)
Část: LOT-0002
Název: Dodávka zemního plynu v kategorii SO
Popis: Předmětem plnění veřejné zakázky je fyzická dodávka zemního plynu do odběrných míst centrálního zadavatele a jednotlivých pověřujících zadavatelů v režimu smlouvy o sdružených službách dodávky plynu v kategorii středoodběr (SO). Předmětem plnění veřejné zakázky je i zajištění regulovaného přístupu k přenosové soustavě a distribučním soustavám a zajištění systémových služeb.
Interní identifikátor: 117/2026 (2)
414481-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID117/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 09123000 Naturgas
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern ID117/2026 (1)
Valgmuligheder
DelkontraktLOT-0003
Intern ID117/2026 (3)
DelkontraktLOT-0002
Intern ID117/2026 (2)
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 117/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09123000 Erdgas
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 117/2026 (1)
Optionen:
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 117/2026 (3)
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 117/2026 (2)
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09123000 Natural gas
Options:
Place of performance
Country subdivision (NUTS): Moravskoslezský kraj (CZ080)
Country: Czechia
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09123000 Maakaasu
Optiot:
Suorituspaikka
Maa: Tšekki
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 117/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 09123000 Gaz naturel
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: 117/2026 (1)
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: 117/2026 (3)
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: 117/2026 (2)
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09123000 Natural gas
Roghanna:
An áit feidhmíochta
Tír: An tSeicia
414481-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka117/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 09123000 Prirodni plin
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Interna identifikacijska oznaka117/2026 (1)
Opcije
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznaka117/2026 (3)
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznaka117/2026 (2)
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 117/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09123000 Gamtinės dujos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 117/2026 (1)
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 117/2026 (3)
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 117/2026 (2)
414481-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators117/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09123000 Dabasgāze
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikators117/2026 (1)
Iespējas
DaļaLOT-0003
Iekšējais identifikators117/2026 (3)
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikators117/2026 (2)
414481-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode117/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09123000 Aardgas
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode117/2026 (1)
Opties
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode117/2026 (3)
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode117/2026 (2)
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 117/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09123000 Gaz ziemny
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 117/2026 (1)
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 117/2026 (3)
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 117/2026 (2)
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 117/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 09123000 Gaze naturale
Identificator intern: 117/2026 (1)
Opțiuni:
Identificator intern: 117/2026 (3)
Identificator intern: 117/2026 (2)
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 117/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09123000 Zemný plyn
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 117/2026 (1)
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 117/2026 (3)
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 117/2026 (2)
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 117/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09123000 Zemeljski plin
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 117/2026 (1)
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 117/2026 (3)
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 117/2026 (2)
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 117/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09123000 Naturgas
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 117/2026 (1)
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 117/2026 (3)
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 117/2026 (2)