2. Řízení
Řízení
Název: Kontroly kvality svislého, vodorovného dopravního značení včetně dopravních zařízení
Popis: Předmětem veřejné zakázky je zejména měření a kontrola pokládky vodorovného dopravního značení, kontrola retroreflexe a kolority svislých stálých a přenosných dopravních značek, kontrola a měření parametrů dopravních knoflíků. Kontrola a měření parametrů jiných dopravních zařízení dle zvláštních technických předpisů (např. ČSN EN 1289-1, ČSN EN 1463, ČSN EN 1436 apod.). Součástí kontrol/měření je vyhodnocení (protokoly, závěrečné zprávy apod.).
Interní identifikátor: 01PU-006101
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Nabídková cena bude pokrývat všechny služby, jak jsou popsány v zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Celková nabídková cena se určí následujícím způsobem: Dodavatelé ocení všechny položky Soupisu služeb poskytnutého v příloze č. 2 Smlouvy jejich celkovými cenami bez DPH. Součtem celkových cen všech položek všech služeb bez DPH se určí celková nabídková cena bez DPH, jež bude předmětem hodnocení ekonomické výhodnosti nabídky v rámci nejnižší nabídkové ceny. Jednotkové ceny položek se uvedou v Soupisu služeb bez DPH. Tyto jednotkové ceny jsou závazné po celou dobu plnění předmětu zakázky a pro všechny služby poskytované v rámci zakázky. Jednotkové ceny uvedené v nabídce musí pokrývat všechny smluvní závazky a všechny záležitosti a věci nezbytné k řádnému poskytnutí služeb podle Smlouvy. V Dopise nabídky bude nabídková cena uvedena následujícím způsobem: Nabídková cena služeb v Kč bez DPH, DPH v Kč, Celková nabídková cena v Kč včetně DPH ((c) = (a) + (b)) Měna nabídky a plateb je koruna česká (Kč).
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50230000 Opravy a údržba silnic a dalších zařízení a související služby
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Zadavatel je oprávněn zvýšit nebo snížit finanční rozsah odebraných služeb dle oceněného soupisu služeb o 20 % za níže uvedených okolností: - možnost odebrání většího/menšího rozsahu odborných konzultačních činností dle zpracované analýzy časového rozvrhu; - zvýšení/snížení počtu měření v závislosti na specifických klimatických podmínkách ovlivňujících přesnost měření, popř. v důsledku řešení reklamací, odborných stanovisek k problematice SDZ a VDZ. Zadavatel je oprávněn prodloužit trvání Smlouvy dle přílohy č. 3 za níže uvedených okolností: - možnost prodloužení trvání smlouvy v důsledku řešení reklamací, odborných stanovisek k problematice SDZ a VDZ; - možnost prodloužení trvání smlouvy v důsledku jednání se zahraničními partnery; - nemožnost provedení měření z důvodu specifických klimatických podmínek ovlivňujících přesnost měření. Zadavatel si ve smyslu ust. § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo realizovat změnu v osobě dodavatele v průběhu plnění Smlouvy, pokud budou naplněny podmínky pro předčasné ukončení Smlouvy ze strany dodavatele nebo pro předčasné ukončení Smlouvy ze strany zadavatele z důvodu porušení povinností dodavatele, a to buď cestou ukončení Smlouvy, nebo cestou změny v osobě dodavatele jako postupitele podle § 1895 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Zadavatel si pro takový případ vyhrazuje právo uzavřít Smlouvu s dodavatelem, jehož nabídka se umístí jako další v pořadí v rámci tohoto zadávacího řízení, a to s cenou stanovenou v souladu s nabídkou takového dodavatele, poměrně k míře rozpracovanosti předmětu plnění, která bude určena znalecky. Tento postup zadavatel může uplatnit i opakovaně Dále dle Zadávací dokumentace.
414485-2026 - Konkurrencevilkår
Tjekkiet – Reparation, vedligeholdelse og tilhørende tjenesteydelser vedrørende veje og andet udstyr – Kontroly kvality svislého, vodorovného dopravního značení včetně dopravních zařízení
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID01PU-006101
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 50230000 Reparation, vedligeholdelse og tilhørende tjenesteydelser vedrørende veje og andet udstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 01PU-006101
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50230000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Straßen und anderen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 01PU-006101
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50230000 Servicios de reparación, mantenimiento y servicios asociados relacionados con carreteras y otros equipos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 01PU-006101
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Nabídková cena bude pokrývat všechny služby, jak jsou popsány v zadávací dokumentaci a jejích přílohách. Celková nabídková cena se určí následujícím způsobem: Dodavatelé ocení všechny položky Soupisu služeb poskytnutého v příloze č. 2 Smlouvy jejich celkovými cenami bez DPH. Součtem celkových cen všech položek všech služeb bez DPH se určí celková nabídková cena bez DPH, jež bude předmětem hodnocení ekonomické výhodnosti nabídky v rámci nejnižší nabídkové ceny. Jednotkové ceny položek se uvedou v Soupisu služeb bez DPH. Tyto jednotkové ceny jsou závazné po celou dobu plnění předmětu zakázky a pro všechny služby poskytované v rámci zakázky. Jednotkové ceny uvedené v nabídce musí pokrývat všechny smluvní závazky a všechny záležitosti a věci nezbytné k řádnému poskytnutí služeb podle Smlouvy. V Dopise nabídky bude nabídková cena uvedena následujícím způsobem: Nabídková cena služeb v Kč bez DPH, DPH v Kč, Celková nabídková cena v Kč včetně DPH ((c) = (a) + (b)) Měna nabídky a plateb je koruna česká (Kč).
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 50230000 Services de réparation, d'entretien et services connexes relatifs au transport routier et à d'autres équipements
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 01PU-006101
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 50230000 Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 01PU-006101
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50230000 Usluge popravaka, održavanja i srodne usluge vezane za ceste i druge pogone
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 01PU-006101
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50230000 Közúti és egyéb járművek javítása, karbantartása és kapcsolódó szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Opciók:
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 01PU-006101
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50230000 Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz ceļiem un citām iekārtām
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iespējas:
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 01PU-006101
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50230000 Tiswija, manutenzjoni u servizzi assoċċjati relatati mat-toroq, u apparat ieħor
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 01PU-006101
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50230000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji i podobne usługi osprzętu dróg i innego sprzętu
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 01PU-006101
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 50230000 Servicii de reparare şi de întreţinere şi servicii conexe pentru transportul rutier şi pentru alte echipamente
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 01PU-006101
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50230000 Opravy, údržba a súvisiace služby týkajúce sa ciest a iných zariadení
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 01PU-006101
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50230000 Storitve popravila, vzdrževanja in pripadajoče storitve, povezane s cestnim prevozom in drugo opremo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001