2. Řízení
Řízení
Název: ID25S017_v2 - Servizio di trasporto aereo di organi/tessuti umani/campioni biologici ed equipe medica per l’Azienda Ospedale-Università Padova
Popis: ID25S017_v2 - Servizio di trasporto aereo di organi/tessuti umani/campioni biologici ed equipe medica per l’Azienda Ospedale-Università Padova
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 60400000 Letecká doprava
Další klasifikace (cpv): 60400000 Letecká doprava
5. Část
Část: LOT-0001
Název: ID25S017_v2 Servizio di trasporto aereo di organi/tessuti umani/campioni biologici ed equipe medica per l’Azienda Ospedale-Università Padova
Popis: ID25S017_v2 Servizio di trasporto aereo di organi/tessuti umani/campioni biologici ed equipe medica per l’Azienda Ospedale-Università Padova
Interní identifikátor: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Opzione di proroga per 24 mesi (art. 120, c. 10 D.Lgs. 36/2023) Opzione quinto d'obbligo (art. 120, c. 9 D.Lgs. 36/2023) Opzione revisione prezzi (art. 60 D.Lgs. 36/2023) Opzione di proroga per 6 mesi (art. 120, c. 11 D.Lgs. 36/2023)
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60400000 Lufttransport
Supplerende klassifikation (cpv): 60400000 Lufttransport
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: LOT-0001
Valgmuligheder:
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60400000 Υπηρεσίες αεροπορικών μεταφορών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 60400000 Υπηρεσίες αεροπορικών μεταφορών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: LOT-0001
Επιλογές:
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60400000 Servicios de transporte aéreo
Clasificación adicional (cpv): 60400000 Servicios de transporte aéreo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: LOT-0001
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 60400000 Õhutransporditeenused
Täiendav liigitus (cpv): 60400000 Õhutransporditeenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60400000 Lentokuljetukset
Lisäluokitus (cpv): 60400000 Lentokuljetukset
Sisäinen tunniste: LOT-0001
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 60400000 Services de transport aérien
Nomenclature complémentaire (cpv): 60400000 Services de transport aérien
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identifiant interne: LOT-0001
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 60400000 Air transport services
Aicmiú breise (cpv): 60400000 Air transport services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: LOT-0001
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60400000 Usluge zračnog prijevoza
Dodatna klasifikacija (cpv): 60400000 Usluge zračnog prijevoza
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: LOT-0001
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 60400000 Légi szállítás
További osztályozás (cpv): 60400000 Légi szállítás
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: LOT-0001
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 60400000 Servizi di trasporto aereo
Classificazione aggiuntiva (cpv): 60400000 Servizi di trasporto aereo
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: LOT-0001
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60400000 Oro transporto paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 60400000 Oro transporto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 60400000 Gaisa transporta pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 60400000 Gaisa transporta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: LOT-0001
Iespējas:
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60400000 Luchtvervoer
Aanvullende classificatie (cpv): 60400000 Luchtvervoer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: LOT-0001
Opties:
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60400000 Usługi transportu lotniczego
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 60400000 Usługi transportu lotniczego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: LOT-0001
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 60400000 Serviços de transporte aéreo
Classificação adicional (cpv): 60400000 Serviços de transporte aéreo
Opções:
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 60400000 Servicii de transport aerian
Clasificare suplimentară (cpv): 60400000 Servicii de transport aerian
Identificator intern: LOT-0001
Opțiuni:
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60400000 Storitve v zračnem prevozu
Dodatna klasifikacija (cpv): 60400000 Storitve v zračnem prevozu
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60400000 Flygtransport
Ytterligare klassificering (cpv): 60400000 Flygtransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: LOT-0001
Optioner: