414584-2026 - Zadávání
Bulharsko – Zpracování zdravotnického odpadu – Открита процедура: „Услуги по събиране, транспортиране и екологично третиране на опасни болнични и битови отпадъци“, Обособена позиция 3 „Услуги по събиране, транспортиране и третиране на болнични отпадъци с кодове 18 01 02, 18 01 06*, 18 01 08* и 18 01 09, генерирани от дейността на УМБАЛ „Св. Иван Рилски ЕАД“, гр. София”
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevОткрита процедура: „Услуги по събиране, транспортиране и екологично третиране на опасни болнични и битови отпадъци“, Обособена позиция 3 „Услуги по събиране, транспортиране и третиране на болнични отпадъци с кодове 18 01 02, 18 01 06*, 18 01 08* и 18 01 09, генерирани от дейността на УМБАЛ „Св. Иван Рилски ЕАД“, гр. София”
PopisОбществена поръчка с предмет: „Услуги по събиране, транспортиране и екологично третиране на опасни болнични и битови отпадъци“ с четири обособени позиции, както следва: Обособена позиция 1 „Извозване на битов отпадък”, на стойност 25 564,59 евро без ДДС се възложи директно съгласно чл. 21, ал. 6 от ЗОП, тъй като стойността й не надхвърля 20 на сто от общата прогнозна стойност на поръчката. Обособена позиция 2 „Услуги по събиране, транспортиране и третиране на болнични отпадъци с кодове 18 01 01, 18 01 03* и 18 01 04, генерирани от дейността на УМБАЛ „Св. Иван Рилски ЕАД“, гр. София”, с прогнозна стойност: 93 219,00 евро без вкл. ДДС - ще бъде възложена с открита процедура настоящата процедура. Обособена позиция 3 „Услуги по събиране, транспортиране и третиране на болнични отпадъци с кодове 18 01 02, 18 01 06*, 18 01 08* и 18 01 09, генерирани от дейността на УМБАЛ „Св. Иван Рилски ЕАД“, гр. София”, с прогнозна стойност: 9 040,00 евро без вкл. ДДС – настоящата процедура. Обособена позиция 4 „Услуги по събиране, транспортиране и третиране на болнични отпадъци с кодове 20 01 21 и 20 01 35, генерирани от дейността на УМБАЛ „Св. Иван Рилски ЕАД“, гр. София”, с прогнозна стойност 1 032,81 евро без вкл. ДДС – ще бъде възложена с открита процедура.
Interní identifikátor590967
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 90524000 Zpracování zdravotnického odpadu
5. Část
ČástLOT-0001
414584-2026 - Konkurrencevilkår
Bulgarien – Tjenesteydelser i forbindelse med medicinsk affald – Открита процедура: „Услуги по събиране, транспортиране и екологично третиране на опасни болнични и битови отпадъци“, Обособена позиция 3 „Услуги по събиране, транспортиране и третиране на болнични отпадъци с кодове 18 01 02, 18 01 06*, 18 01 08* и 18 01 09, генерирани от дейността на УМБАЛ „Св. Иван Рилски ЕАД“, гр. София”
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID590967
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90524000 Tjenesteydelser i forbindelse med medicinsk affald
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
414584-2026 - Wettbewerb
Bulgarien – Dienstleistungen für medizinische Abfälle – Открита процедура: „Услуги по събиране, транспортиране и екологично третиране на опасни болнични и битови отпадъци“, Обособена позиция 3 „Услуги по събиране, транспортиране и третиране на болнични отпадъци с кодове 18 01 02, 18 01 06*, 18 01 08* и 18 01 09, генерирани от дейността на УМБАЛ „Св. Иван Рилски ЕАД“, гр. София”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung590967
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
5. Los
LosLOT-0001
414584-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifier590967
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90524000 Medical waste services
5. Lot
LotLOT-0001
414584-2026 - Licitación
Bulgaria – Servicios relacionados con los desechos médicos – Открита процедура: „Услуги по събиране, транспортиране и екологично третиране на опасни болнични и битови отпадъци“, Обособена позиция 3 „Услуги по събиране, транспортиране и третиране на болнични отпадъци с кодове 18 01 02, 18 01 06*, 18 01 08* и 18 01 09, генерирани от дейността на УМБАЛ „Св. Иван Рилски ЕАД“, гр. София”
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno590967
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90524000 Servicios relacionados con los desechos médicos
5. Lote
LoteLOT-0001
414584-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste590967
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90524000 Sairaalajätepalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
414584-2026 - Mise en concurrence
Bulgarie – Services relatifs aux déchets médicaux – Открита процедура: „Услуги по събиране, транспортиране и екологично третиране на опасни болнични и битови отпадъци“, Обособена позиция 3 „Услуги по събиране, транспортиране и третиране на болнични отпадъци с кодове 18 01 02, 18 01 06*, 18 01 08* и 18 01 09, генерирани от дейността на УМБАЛ „Св. Иван Рилски ЕАД“, гр. София”
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne590967
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 90524000 Services relatifs aux déchets médicaux
414584-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach590967
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
414584-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka590967
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 90524000 Usluge u vezi s medicinskim otpadom
5. Grupa
GrupaLOT-0001
414584-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno590967
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 90524000 Servizi connessi ai rifiuti medici
5. Lotto
LottoLOT-0001
414584-2026 - Konkursas
Bulgarija – Paslaugos, susijusios su medicinos atliekomis – Открита процедура: „Услуги по събиране, транспортиране и екологично третиране на опасни болнични и битови отпадъци“, Обособена позиция 3 „Услуги по събиране, транспортиране и третиране на болнични отпадъци с кодове 18 01 02, 18 01 06*, 18 01 08* и 18 01 09, генерирани от дейността на УМБАЛ „Св. Иван Рилски ЕАД“, гр. София”
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius590967
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90524000 Paslaugos, susijusios su medicinos atliekomis
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
414584-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern590967
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90524000 Servizzi ta' skarat mediku
5. Lott
LottLOT-0001
414584-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
Interne identificatiecode590967
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90524000 Diensten voor medisch afval
5. Perceel
PerceelLOT-0001
414584-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
Wewnętrzny identyfikator590967
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90524000 Usługi w zakresie odpadów medycznych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
414584-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 90524000 Serviços relacionados com resíduos médicos
414584-2026 - Súťaž
Bulharsko – Služby súvisiace so zdravotníckym odpadom – Открита процедура: „Услуги по събиране, транспортиране и екологично третиране на опасни болнични и битови отпадъци“, Обособена позиция 3 „Услуги по събиране, транспортиране и третиране на болнични отпадъци с кодове 18 01 02, 18 01 06*, 18 01 08* и 18 01 09, генерирани от дейността на УМБАЛ „Св. Иван Рилски ЕАД“, гр. София”
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Interný identifikátor590967
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90524000 Služby súvisiace so zdravotníckym odpadom
5. Časť
ČasťLOT-0001
414584-2026 - Javni razpis
Bolgarija – Storitve v zvezi z medicinskimi odpadki – Открита процедура: „Услуги по събиране, транспортиране и екологично третиране на опасни болнични и битови отпадъци“, Обособена позиция 3 „Услуги по събиране, транспортиране и третиране на болнични отпадъци с кодове 18 01 02, 18 01 06*, 18 01 08* и 18 01 09, генерирани от дейността на УМБАЛ „Св. Иван Рилски ЕАД“, гр. София”
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator590967
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90524000 Storitve v zvezi z medicinskimi odpadki
5. Sklop
SklopLOT-0001
414584-2026 - Konkurrensutsättning
Bulgarien – Tjänster i samband med medicinskt avfall – Открита процедура: „Услуги по събиране, транспортиране и екологично третиране на опасни болнични и битови отпадъци“, Обособена позиция 3 „Услуги по събиране, транспортиране и третиране на болнични отпадъци с кодове 18 01 02, 18 01 06*, 18 01 08* и 18 01 09, генерирани от дейността на УМБАЛ „Св. Иван Рилски ЕАД“, гр. София”
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare590967
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90524000 Tjänster i samband med medicinskt avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001