Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233120 Výstavba silnic
Další klasifikace (cpv): 45221100 Stavební úpravy mostů, 45233000 Výstavba, zakládání a povrchové práce pro komunikace
Místo plnění
Obec: Rogów, Stara Kuźnica, Piła
Nižší územní jednotka země (NUTS): Kielecki (PL721)
Země: Polsko
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45233120 Trabajos de construcción de carreteras
Clasificación adicional (cpv): 45221100 Trabajos de construcción para puentes, 45233000 Trabajos de construcción, cimentación y pavimentación de autopistas y carreteras
Lugar de ejecución
Localidad: Rogów, Stara Kuźnica, Piła
Subdivisión del país (NUTS): Kielecki (PL721)
País: Polonia
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45233120 Road construction works
Aicmiú breise (cpv): 45221100 Construction work for bridges, 45233000 Construction, foundation and surface works for highways, roads
An áit feidhmíochta
Baile: Rogów, Stara Kuźnica, Piła
Foroinn tíre (NUTS): Kielecki (PL721)
Tír: An Pholainn
414881-2026 - Súťaž
Poľsko – Stavebné práce na výstavbe ciest – Budowa obwodnicy Końskich etap II - od DW 749 do DK 42
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Práce
2. Postup
Postup
NázovBudowa obwodnicy Końskich etap II - od DW 749 do DK 42
Opis1. Przedmiotem zamówienia jest przedsięwzięcie pn. „Budowa obwodnicy Końskich etap II – od DW 749 do DK 42”, obejmujące roboty polegające na budowie odcinka drogi wojewódzkiej nr 746 o długości ok. 4,6 km wraz z przebudową istniejącej drogi krajowej nr 42 na długości około 0,43 km wraz z instalacjami i wyposażeniem drogi, infrastrukturą niezbędną do funkcjonowania drogi, w tym budową obiektów inżynierskich: przejazdy P1 oraz mostu nad rzeką „Czysta” oraz budową skrzyżowania z drogą krajową. 2. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 7 do SWZ oraz wzór umowy, stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ.
Interný identifikátorN-WZ.26.1.19.2026.WR
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Hlavné prvky postupuAdres strony prowadzonego postępowania: https://szdw-kielce.logintrade.net/zapytania_email,228878,53f0a19157a0616177b3f78c4b1e031b.html
Druh zmluvyPráce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233120 Stavebné práce na výstavbe ciest
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45221100 Stavebné práce na úprave mostov, 45233000 Stavebné práce, práce spodnej a vrchnej stavby diaľnic, ciest
5. Časť
ČasťLOT-0001
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233120 Gradbena dela na cestah
Dodatna klasifikacija (cpv): 45221100 Gradbena dela na mostovih, 45233000 Gradbena dela, dela na temeljenju in dela na zgornjem ustroju daljinskih cest in cest
Kraj izvajanja
Mesto: Rogów, Stara Kuźnica, Piła
Podregija države (NUTS): Kielecki (PL721)
Država: Poljska
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233120 Vägbygge
Ytterligare klassificering (cpv): 45221100 Anläggningsarbeten för broar, 45233000 Anläggningsarbete för motorvägar, vägar, järnvägar samt start- och landningsbanor
Leveransplats
Ort: Rogów, Stara Kuźnica, Piła
Del av land (NUTS): Kielecki (PL721)
Land: Polen