2. Řízení
Řízení
Název: Microsofti litsentsid maaletoojalt
Popis: Hankija on pilvteenuste pakkuja ja avalike pilvteenuste edasimüüja. Hankeobjektideks on maaletoojalt Riigipilve virtuaalserveritele erinevate SPLA Microsoft litsentside rentimine, mille korral hankija raporteerib igakuiselt maaletooja portaalis litsentside kasutuse, ja erinevate Microsofti litsentside ostmine. RIT korraldab hanke vabatahtliku keskse riigihankena, mille isikulisse ulatusse kuuluvad kõik Eesti Vabariigis asuvad: 1) valitsusasutused ja nende hallatavad asutused; 2) põhiseaduslikud institutsioonid ja nende hallatavad asutused; 3) kohalikud omavalitsused ja nende hallatavad asutused, sh sihtasutused, äriühingud; 4) seaduse alusel asutatud avalik-õiguslikud juriidilised isikud; 5) riigi poolt või riigi osalusel asutatud sh sihtasutused, MTÜ, äriühingud. Nimetatud asutustel on õigus lepingu alusel teenuste tellimiseks alates RIT-ga vastava kokkuleppe sõlmimisest. Raamlepingu alusel on õigus tellida kõiki Microsoft portfellist tellitavaid vajalikke pilvteenuste litsentse. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 306256-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72260000 Služby programového vybavení
5. Část
Část: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 306256-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72260000 Programmelrelaterede tjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
415011-2026 - Wettbewerb
Estland – Dienstleistungen in Verbindung mit Software – Microsofti litsentsid maaletoojalt
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMicrosofti litsentsid maaletoojalt
Interne Kennung306256-0000
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensAvatud hankemenetlus
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
LosLOT-0000
Internal identifier: 306256-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 72260000 Software-related services
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 306256-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72260000 Servicios relacionados con el software
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 306256-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72260000 Tarkvaraga seotud teenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 306256-0000
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Avatud hankemenetlus
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72260000 Ohjelmistoihin liittyvät palvelut
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 306256-0000
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Avatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 306256-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 72260000 Usluge povezane s programskom podrškom
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Microsofti litsentsid maaletoojalt
Belső azonosító: 306256-0000
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Avatud hankemenetlus
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72260000 Szoftverrel kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: 306256-0000
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Procedūras galvenās iezīmes: Avatud hankemenetlus
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 306256-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 72260000 Servizzi relatati mas-software
5. Lott
Lott: LOT-0000
Interne identificatiecode: 306256-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Avatud hankemenetlus
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 306256-0000
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Avatud hankemenetlus
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72260000 Usługi w zakresie oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 72260000 Serviços relacionados com software
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 306256-0000
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Avatud hankemenetlus
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72260000 Servicii de software
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 306256-0000
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Avatud hankemenetlus
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000