2. Řízení
Řízení
Název: Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania: Gazociąg DN 500 Gustorzyn-Odolanów (odc. Gustorzyn-Wieniec-Nowiny Brdowskie) - likwidacja
Popis: 1. Przedmiotem Zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania: Gazociąg DN 500 Gustorzyn-Odolanów (odc. Gustorzyn-Wieniec-Nowiny Brdowskie) – likwidacja. 2. Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia zawiera Załączniki do SWZ - Opis przedmiotu Zamówienia oraz Załączniki do SWZ – wzór umowy.
Interní identifikátor: ZP/2026/05/0035/GDA
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71242000 Příprava návrhů a projektů, odhad nákladů
Další klasifikace (cpv): 71248000 Dohled nad projektem a dokumentací, 71320000 Technické projektování
5. Část
Část: LOT-0001
415085-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag – Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania: Gazociąg DN 500 Gustorzyn-Odolanów (odc. Gustorzyn-Wieniec-Nowiny Brdowskie) - likwidacja
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDZP/2026/05/0035/GDA
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 71242000 Projekt- og projekteringsforberedelse, omkostningsoverslag
Supplerende klassifikation (cpv): 71248000 Projektledelse og –dokumentation, 71320000 Ingeniørmæssig projektering
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP/2026/05/0035/GDA
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: ZP/2026/05/0035/GDA
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 71242000 Προετοιμασία έργων και σχεδίων, εκτίμηση δαπανών
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 71248000 Επίβλεψη έργων και τεκμηρίωση, 71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
415085-2026 - Competition
Poland – Project and design preparation, estimation of costs – Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania: Gazociąg DN 500 Gustorzyn-Odolanów (odc. Gustorzyn-Wieniec-Nowiny Brdowskie) - likwidacja
Contract or concession notice – standard regime
Services
Internal identifierZP/2026/05/0035/GDA
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 71242000 Project and design preparation, estimation of costs
Additional classification (cpv): 71248000 Supervision of project and documentation, 71320000 Engineering design services
5. Lot
LotLOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP/2026/05/0035/GDA
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71242000 Elaboración de proyectos y diseños, presupuestos
Clasificación adicional (cpv): 71248000 Supervisión del proyecto y documentación, 71320000 Servicios de diseño técnico
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP/2026/05/0035/GDA
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 71242000 Projekti ja kavandi ettevalmistus, maksumuse hindamine
Täiendav liigitus (cpv): 71248000 Projekti- ja dokumendijärelevalve, 71320000 Tehnilise projekteerimise teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP/2026/05/0035/GDA
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71242000 Hankkeiden ja suunnitelmien valmistelu, kustannusarviointi
Lisäluokitus (cpv): 71248000 Hankkeiden ja dokumentaation valvonta, 71320000 Insinöörialan suunnittelupalvelut
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP/2026/05/0035/GDA
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 71242000 Préparation du projet et de la conception, estimation des coûts
Nomenclature complémentaire (cpv): 71248000 Supervision du projet et documentation, 71320000 Services de conception technique
Lot: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP/2026/05/0035/GDA
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 71242000 Izrada projekta i nacrta, procjena troškova
Dodatna klasifikacija (cpv): 71248000 Nadzor projekta i dokumentacija, 71320000 Usluge tehničkog projektiranja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP/2026/05/0035/GDA
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71242000 Projektų ir modelių rengimas, kainų prognozės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 71248000 Projektų ir dokumentacijos priežiūra, 71320000 Inžinerinio projektavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
415085-2026 - Konkurss
Polija – Projekts un projektēšanas sagatavošana, tāmēšana – Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania: Gazociąg DN 500 Gustorzyn-Odolanów (odc. Gustorzyn-Wieniec-Nowiny Brdowskie) - likwidacja
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsZP/2026/05/0035/GDA
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71242000 Projekts un projektēšanas sagatavošana, tāmēšana
Papildu klasifikācija (cpv): 71248000 Projekta un dokumentācijas uzraudzība, 71320000 Inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP/2026/05/0035/GDA
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71242000 Tħejjija ta' proġetti u disinji, stima ta' l-ispejjeż
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 71248000 Superviżjoni tal-proġett u dokumentazzjoni, 71320000 Servizzi ta' l-inġinerija tad-disinn
5. Lott
Lott: LOT-0001
Interne identificatiecode: ZP/2026/05/0035/GDA
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71242000 Project- en ontwerpvoorbereiding, kostenraming
Aanvullende classificatie (cpv): 71248000 Toezicht op plannen en documentatie, 71320000 Technische ontwerpdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
415085-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów – Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania: Gazociąg DN 500 Gustorzyn-Odolanów (odc. Gustorzyn-Wieniec-Nowiny Brdowskie) - likwidacja
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorZP/2026/05/0035/GDA
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71242000 Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 71248000 Nadzór nad projektem i dokumentacją, 71320000 Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71242000 Preparação de projecto e concepção, estimativa de custos
Classificação adicional (cpv): 71248000 Supervisão de projecto e documentação, 71320000 Serviços de concepção técnica
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 71242000 Pregătire de proiecte şi proiectare, estimare a costurilor
Clasificare suplimentară (cpv): 71248000 Supraveghere a proiectului şi documentare, 71320000 Servicii de concepţie tehnică
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 71242000 Príprava projektov a návrhov, odhad nákladov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 71248000 Dohľad nad projektom a dokumentáciou, 71320000 Inžinierske projektovanie
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: ZP/2026/05/0035/GDA
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 71242000 Priprava projekta in zasnove, ocena stroškov
Dodatna klasifikacija (cpv): 71248000 Nadziranje projekta in dokumentacije, 71320000 Storitve gradbenega projektiranja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: ZP/2026/05/0035/GDA
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71242000 Projektering och formgivning, kostnadsuppskattning
Ytterligare klassificering (cpv): 71248000 Projektövervakning och dokumentation, 71320000 Byggtekniska konstruktionstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001