2. Řízení
Řízení
Název: Járművek javítása, karbantartása (tgk., pótkocsik)
Popis: A Készenléti Rendőrség (a továbbiakban: AK) üzemeltetésében lévő Járművek javítása, karbantartása (tgk., pótkocsik) az alábbiak szerint: - 1. rész: N2, N2G, N3, N3G kategóriájú tehergépkocsik Gépjárművek tájékoztató jellegű mennyisége: 21 db - 2. rész: O1, O2, O3, O4, Ra2 kategóriájú pótkocsik Gépjárművek tájékoztató jellegű mennyisége: 66 db Nyertes ajánlattevő feladata: A szerződés tárgyát képező gépjárművek/járművek teljes körű javítása és karbantartása, különösen az alábbi feladatok ellátása: • futásteljesítményhez és időintervallumhoz kötött időszaki szerviz szolgáltatások elvégzése (a gyártómű előírásai szerint); • meghibásodásból, káresemény bekövetkeztéből eredő javítások; • karosszéria sérülések javítása és fényezési munkálatok, • a biztosító társaságok felé a kárügyintézések elvégzése; • időszaki műszaki vizsga előtti átvizsgálás, műszaki vizsgáztatások; • gumiabroncs javítások, kerék és abroncs cserék (csak az 1. ajánlati rész esetében). Az eljárás tárgyát képező szolgáltatás részletes ismertetését a KKD részenként kiadott műszaki leírás tartalmazza. AK részenként keretszerződést kíván kötni, a szerződés mindkét fél általi aláírásától számított 24 hónapig terjedő időszakban, de legfeljebb a rendelkezésre álló: 1. részajánlati kör: nettó 67 000 000 Ft keretösszeg kimerüléséig 2. részajánlati kör: nettó 29 000 000 Ft keretösszeg kimerüléséig AK a részajánlati körönként a keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Interní identifikátor: EKR000603102026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50114000 Opravy a údržba nákladních automobilů
5. Část
Část: LOT-0001
Název: N2, N2G, N3, N3G kategóriájú tehergépkocsik
Popis: Keretszerződés megkötése "Járművek javítása, karbantartása (tgk., pótkocsik)" tárgyban az alábbiak szerint: - 1. rész: N2, N2G, N3, N3G kategóriájú tehergépkocsik Gépjárművek tájékoztató jellegű mennyisége: 21 db Nyertes ajánlattevő feladata: A szerződés tárgyát képező gépjárművek/járművek teljes körű javítása és karbantartása, különösen az alábbi feladatok ellátása: • futásteljesítményhez és időintervallumhoz kötött időszaki szerviz szolgáltatások elvégzése (a gyártómű előírásai szerint); • meghibásodásból, káresemény bekövetkeztéből eredő javítások; • karosszéria sérülések javítása és fényezési munkálatok, • a biztosító társaságok felé a kárügyintézések elvégzése; • időszaki műszaki vizsga előtti átvizsgálás, műszaki vizsgáztatások; • gumiabroncs javítások, kerék és abroncs cserék A szolgáltatásra vonatkozó pontos műszaki követelményeket a kiadott műszaki leírás és az 4.1 sz melléklet - Nyilatkozat szervizekről_ Járművek javítása, karbantartása (tgk., pótkocsik) - 1. rész tartalmazza. Az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt szolgáltatások alapján történik a szerződésben foglaltak szerint, a nyertes ajánlattevő által megadott egységárak alapján, a megadott keretösszeg erejéig. A szerződés annak hatálybalépésétől 24 hónapig terjedő időtartamra, vagy a nettó 67 000 000.-Ft keretösszeg eléréséig tart. Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget.
Interní identifikátor: EKR000603102026/1
Část: LOT-0002
Název: O1, O2, O3, O4, Ra2 kategóriájú pótkocsik
Popis: Keretszerződés megkötése "Járművek javítása, karbantartása (tgk., pótkocsik)" tárgyban az alábbiak szerint: - 2. rész: O1, O2, O3, O4, Ra2 kategóriájú pótkocsik Gépjárművek tájékoztató jellegű mennyisége: 66 db Nyertes ajánlattevő feladata: A szerződés tárgyát képező gépjárművek/járművek teljes körű javítása és karbantartása, különösen az alábbi feladatok ellátása: • futásteljesítményhez és időintervallumhoz kötött időszaki szerviz szolgáltatások elvégzése (a gyártómű előírásai szerint); • meghibásodásból, káresemény bekövetkeztéből eredő javítások; • karosszéria sérülések javítása és fényezési munkálatok, • a biztosító társaságok felé a kárügyintézések elvégzése; • időszaki műszaki vizsga előtti átvizsgálás, műszaki vizsgáztatások. A szolgáltatásra vonatkozó pontos műszaki követelményeket a kiadott műszaki leírás és az 4.2 sz melléklet - Nyilatkozat szervizekről_ Járművek javítása, karbantartása (tgk., pótkocsik) - 2. rész tartalmazza. Az ajánlati árnak az általános forgalmi adón kívül valamennyi, a szerződésszerű teljesítéssel kapcsolatban felmerülő adót, illetéket, vámot és egyéb költséget tartalmaznia kell, ezen felül további járulékos költségeket nyertes ajánlattevő nem számíthat fel. Az ajánlatban szereplő árnak fix árnak kell lennie, vagyis Ajánlattevő semmilyen formában és semmilyen hivatkozással sem tehet változó árat tartalmazó ajánlatot. Az elszámolás (számlázás) a szerződés hatálya alatt ténylegesen megrendelt szolgáltatások alapján történik a szerződésben foglaltak szerint, a nyertes ajánlattevő által megadott egységárak alapján, a megadott keretösszeg erejéig. A szerződés annak hatálybalépésétől 24 hónapig terjedő időtartamra, vagy a nettó 29 000 000.-Ft keretösszeg eléréséig tart. Ajánlatkérő a keretösszeg 70%-ára vállal lehívási kötelezettséget. Ajánlatkérő a 321/2015 (X.30.) Korm. rendelet 46.§ (3) bekezdése alapján felhívja a figyelmet, hogy ahol az eljárást megindító felhívásban, a közbeszerzési és a műszaki dokumentációban meghatározott gyártmányú vagy eredetű dologra, illetve konkrét eljárásra, amely egy adott gazdasági szereplő termékeit vagy az általa nyújtott szolgáltatásokat jellemzi, vagy védjegyre, szabadalomra, tevékenységre, személyre, típusra vagy adott származásra vagy gyártási folyamatra hivatkozik, illetve a megnevez, ez csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történik, és ott minden esetben a "vagy azzal egyenértékű" kifejezést is érteni kell. Az egyenértékűség bizonyítása az ajánlattevő feladata.
Interní identifikátor: EKR000603102026/2
Hlavní klasifikace (cpv): 50111000 Řízení vozového parku, opravy a údržba
415416-2026 - Wettbewerb
Ungarn – Reparatur und Wartung von Lastwagen – Járművek javítása, karbantartása (tgk., pótkocsik)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungEKR000603102026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50114000 Reparatur und Wartung von Lastwagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungEKR000603102026/1
LosLOT-0002
Interne KennungEKR000603102026/2
Haupteinstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: EKR000603102026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 50114000 Repair and maintenance services of trucks
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: EKR000603102026/1
Lot: LOT-0002
Internal identifier: EKR000603102026/2
Main classification (cpv): 50111000 Fleet management, repair and maintenance services
415416-2026 - Hange
Ungari – Veoautode remondi- ja hooldusteenused – Járművek javítása, karbantartása (tgk., pótkocsik)
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusEKR000603102026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 50114000 Veoautode remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisemine tunnusEKR000603102026/1
OsaLOT-0002
Sisemine tunnusEKR000603102026/2
Peamine liigitus (cpv): 50111000 Sõidukipargi haldamis-, remondi- ja hooldusteenused
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: EKR000603102026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: EKR000603102026/1
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: EKR000603102026/2
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: EKR000603102026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 50114000 Servizi di riparazione e manutenzione di camion
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: EKR000603102026/1
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: EKR000603102026/2
Classificazione principale (cpv): 50111000 Gestione del parco macchine, servizi di riparazione e di manutenzione
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: EKR000603102026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50114000 Sunkvežimių remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: EKR000603102026/1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: EKR000603102026/2
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50111000 Parko valdymo, remonto ir priežiūros darbai
Interne identificatiecode: EKR000603102026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50114000 Reparatie en onderhoud van vrachtwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: EKR000603102026/1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: EKR000603102026/2
Belangrijkste classificatie (cpv): 50111000 Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark
Wewnętrzny identyfikator: EKR000603102026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50114000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji ciężarówek
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: EKR000603102026/1
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: EKR000603102026/2
Główna klasyfikacja (cpv): 50111000 Zarządzanie flotą pojazdów; usługi konserwacyjne i naprawcze
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: EKR000603102026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 50114000 Serviços de reparação e manutenção de camiões
5. Lote
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Classificação principal (cpv): 50111000 Serviços de gestão, reparação e manutenção de frota de veículos
415416-2026 - Súťaž
Maďarsko – Oprava a údržba nákladných vozidiel – Járművek javítása, karbantartása (tgk., pótkocsik)
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátorEKR000603102026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50114000 Oprava a údržba nákladných vozidiel
5. Časť
ČasťLOT-0001
Interný identifikátorEKR000603102026/1
ČasťLOT-0002
Interný identifikátorEKR000603102026/2
Hlavná klasifikácia (cpv): 50111000 Správa, opravy a údržba vozového parku