2. Řízení
Řízení
Název: DEC : Essai clinique NACRE
Popis: Fourniture de médicaments expérimentaux pour l’essai clinique en double insu « NACRE » promu par l’AP-HP (Assistance Publique-Hôpitaux de Paris).
Interní identifikátor: 110-26-08-DRCI
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33600000 Léčivé přípravky a zdravotnické prostředky
5. Část
Část: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DEC : Essai clinique NACRE
Interne Kennung: 110-26-08-DRCI
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: DEC : Essai clinique NACRE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 110-26-08-DRCI
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33600000 Φαρμακευτικά προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Title: DEC : Essai clinique NACRE
Internal identifier: 110-26-08-DRCI
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33600000 Pharmaceutical products
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: DEC : Essai clinique NACRE
Identificador interno: 110-26-08-DRCI
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33600000 Productos farmacéuticos
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: DEC : Essai clinique NACRE
Sisemine tunnus: 110-26-08-DRCI
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33600000 Ravimid
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: DEC : Essai clinique NACRE
Sisäinen tunniste: 110-26-08-DRCI
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33600000 Farmaseuttiset tuotteet
2. Procedura
Procedura
Titolo: DEC : Essai clinique NACRE
Identificativo interno: 110-26-08-DRCI
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33600000 Prodotti farmaceutici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Pavadinimas: DEC : Essai clinique NACRE
Vidaus identifikatorius: 110-26-08-DRCI
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33600000 Farmacijos produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Nosaukums: DEC : Essai clinique NACRE
Iekšējais identifikators: 110-26-08-DRCI
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33600000 Farmācijas izstrādājumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
415513-2026 - Mededinging
Frankrijk – Farmaceutische producten – DEC : Essai clinique NACRE
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
TitelDEC : Essai clinique NACRE
Interne identificatiecode110-26-08-DRCI
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33600000 Farmaceutische producten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Tytuł: DEC : Essai clinique NACRE
Wewnętrzny identyfikator: 110-26-08-DRCI
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33600000 Produkty farmaceutyczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33600000 Produtos farmacêuticos
2. Procedură
Procedură
Titlu: DEC : Essai clinique NACRE
Identificator intern: 110-26-08-DRCI
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33600000 Produse farmaceutice
2. Postup
Postup
Názov: DEC : Essai clinique NACRE
Interný identifikátor: 110-26-08-DRCI
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33600000 Farmaceutické výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Naslov: DEC : Essai clinique NACRE
Notranji identifikator: 110-26-08-DRCI
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33600000 Farmacevtski proizvodi
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 110-26-08-DRCI
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33600000 Läkemedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001