2. Řízení
Řízení
Název: Παροχή υπηρεσιών τεχνικής υποστήριξης της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών του ΕΚΠΑ
Popis: Παροχή υπηρεσιών τεχνικής υποστήριξης της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών του ΕΚΠΑ
Interní identifikátor: 12040
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 71356300 Technická podpora
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 12040
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 71356300 Servicios de apoyo técnico
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 12040
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 71356300 Tekniset tukipalvelut
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 12040
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 71356300 Servizi di supporto tecnico
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 12040
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 71356300 Techninio palaikymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 12040
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 71356300 Tehniskā atbalsta pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 12040
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 71356300 Servizzi ta' l-appoġġ tekniku
5. Lott
Lott: LOT-0001
415525-2026 - Mededinging
Griekenland – Technische ondersteuningsdiensten – Παροχή υπηρεσιών τεχνικής υποστήριξης της Διεύθυνσης Τεχνικών Υπηρεσιών του ΕΚΠΑ
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode12040
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71356300 Technische ondersteuningsdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 12040
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 71356300 Usługi wsparcia technicznego
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 71356300 Serviços de apoio técnico
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 12040
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 12040
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71356300 Tekniska stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001