2. Řízení
Řízení
Název: MARCHÉ DE NETTOYAGE DES LOCAUX POUR LE PÔLE RÉGIONAL D'EXCELLENCE
Popis: MARCHÉ DE NETTOYAGE DES LOCAUX POUR LE PÔLE RÉGIONAL D'EXCELLENCE
Interní identifikátor: PPP28T-121/6353/PRSG26-005
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90900000 Čisticí a hygienické služby
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: PRSG26-005_1
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PPP28T-121/6353/PRSG26-005
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90900000 Rengørings- og sanitetstjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: PRSG26-005_1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PPP28T-121/6353/PRSG26-005
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90900000 Υπηρεσίες καθαρισμού και απολύμανσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: PRSG26-005_1
Internal identifier: PPP28T-121/6353/PRSG26-005
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: PRSG26-005_1
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP28T-121/6353/PRSG26-005
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: PRSG26-005_1
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: PPP28T-121/6353/PRSG26-005
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90900000 Puhastus- ja desinfitseerimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: PRSG26-005_1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PPP28T-121/6353/PRSG26-005
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: PRSG26-005_1
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 90900000 Takarítási és higiéniai szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: PRSG26-005_1
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 90900000 Servizi di pulizia e disinfestazione
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: PRSG26-005_1
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PPP28T-121/6353/PRSG26-005
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 90900000 Valymo ir sanitarinės paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: PRSG26-005_1
Iekšējais identifikators: PPP28T-121/6353/PRSG26-005
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90900000 Tīrīšanas un sanitārijas pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: PRSG26-005_1
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: PPP28T-121/6353/PRSG26-005
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90900000 Servizzi ta' tindif u iġene
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: PRSG26-005_1
Interne identificatiecode: PPP28T-121/6353/PRSG26-005
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: PRSG26-005_1
Wewnętrzny identyfikator: PPP28T-121/6353/PRSG26-005
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90900000 Usługi w zakresie sprzątania i odkażania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: PRSG26-005_1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90900000 Serviços de limpeza e saneamento
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90900000 Servicii de curăţenie şi igienizare
Identificator intern: PRSG26-005_1
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90900000 Čistiace a sanitárne služby
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: PRSG26-005_1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PPP28T-121/6353/PRSG26-005
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: PRSG26-005_1