2. Řízení
Řízení
Název: Tsütostaatiliste ravimite manustamiseks ettevalmistamisel ja ülekandmisel kasutatavad täiskinnise lahendusega ühekordsed tarvikud
Popis: Hanke eesmärk on sõlmida raamleping tsütostaatiliste ravimite manustamiseks ettevalmistamisel ja ülekandmisel kasutatavad täiskinnise lahendusega ühekordsete tarvikute ostmiseks. Toodete kirjeldused on toodud Lisas 1. Hanke objekti kuulub samuti iga pakutava toote kasutamise koolituse läbiviimine hankija nõudmisel. Koolitus tuleb läbi viia eesti keeles ja selle toimumiskohaks on sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum, L. Puusepa 8, Tartu. Hange on jaotatud 2-ks osaks. Pakkumuse võib esitada kas ühele või mitmele osale. Raamlepingud sõlmitakse vastavalt Lisa 2 tingimustel iga osa kohta eraldi tähtajaga 30.09.2029. Juhul, kui mitmes osas tunnistatakse edukaks sama pakkuja, sõlmitakse temaga üks raamleping, milles hõlmatakse kõik vastavad hanke osad. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 312224-0000
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Avatud hankemenetlus
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141000 Zdravotnické nechemické spotřební materiály a hematologické spotřební materiály na jedno použití
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Infusiooni süsteemi pikendus, adapter ravimiviaalile, ülekandeseade, connector
Popis: Detailne tehniline kirjeldus on Lisas 1. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interní identifikátor: 312224-0001
Část: LOT-0002
Název: Adapter paisukambriga, ülekandeseade, infusiooni süsteemi pikendus
Interní identifikátor: 312224-0002
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 312224-0000
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Avatud hankemenetlus
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33141000 Medicinske forbrugsvarer af ikke-kemisk natur til engangsbrug og hæmatologiske forbrugsvarer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 312224-0001
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 312224-0002
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 312224-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 312224-0001
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 312224-0002
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 312224-0000
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Avatud hankemenetlus
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33141000 Μη χημικά ιατρικά αναλώσιμα υλικά μιας χρήσεως και αιματολογικά αναλώσιμα υλικά
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 312224-0001
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 312224-0002
Internal identifier: 312224-0000
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Avatud hankemenetlus
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33141000 Disposable non-chemical medical consumables and haematological consumables
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 312224-0001
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 312224-0002
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 312224-0000
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Avatud hankemenetlus
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33141000 Productos consumibles médicos no químicos desechables y productos consumibles hematológicos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 312224-0001
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 312224-0002
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 312224-0000
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: Avatud hankemenetlus
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33141000 Ühekordse kasutusega meditsiinilised ja hematoloogilised tarbekaubad, v.a keemilised tarbekaubad
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 312224-0001
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: 312224-0002
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 312224-0000
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Avatud hankemenetlus
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 312224-0001
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 312224-0002
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 312224-0000
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Glavna obilježja postupka: Avatud hankemenetlus
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141000 Jednokratni nekemijski medicinski potrošni materijal i hematološki potrošni materijal
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 312224-0001
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 312224-0002
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 312224-0000
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Avatud hankemenetlus
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33141000 Materiali medici non chimici di consumo monouso e materiale di consumo ematologico
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 312224-0001
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: 312224-0002
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 312224-0000
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Avatud hankemenetlus
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141000 Vienkartinės medicininės necheminės medžiagos ir hematologinės medžiagos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 312224-0001
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 312224-0002
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 312224-0000
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Avatud hankemenetlus
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 312224-0001
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 312224-0002
Interne identificatiecode: 312224-0000
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Avatud hankemenetlus
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33141000 Niet-chemische medische gebruiksgoederen voor eenmalig gebruik en verbruiksartikelen voor hematologie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 312224-0001
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 312224-0002
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Avatud hankemenetlus
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33141000 Material médico não químico descartável e produtos hematológicos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 312224-0000
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Avatud hankemenetlus
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141000 Consumabile medicale nechimice de unică folosinţă şi consumabile hematologice
Identificator intern: 312224-0001
Identificator intern: 312224-0002
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 312224-0000
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Avatud hankemenetlus
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33141000 Jednorazový nechemický lekársky spotrebný materiál a hematologický spotrebný materiál
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 312224-0001
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 312224-0002
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 312224-0000
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Avatud hankemenetlus
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141000 Nekemično medicinsko potrošno blago za enkratno uporabo in hematološko potrošno blago
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 312224-0001
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 312224-0002