2. Řízení
Řízení
Název: I/8 Teplice, most ev. č. 8-050..1, 8-050..2 a oprava komunikace
Popis: Předmětem zakázky je oprava mostů na silnici I/8 Teplice a navazující úseky komunikace I/8. Mosty ev. č. 8-050..1 a ev. č. 8-050..2 Stavbou je řešena celková oprava mostů ev. č. 8-050..1 a ev. č. 8-050..2. Spolu s mosty bude rekonstruováno veřejné osvětlení převáděné komunikace v místě stavby. V rámci stavby budou nahrazeny stávající nosné konstrukce novými nosnými konstrukcemi. Současně budou zhotoveny též nové pilíře a úložné prahy obou opěr. Stavba bude provedena po polovinách tak, aby druhý most mohl v omezeném rozsahu převést veškerou dopravu vedenou po převáděné komunikaci. Rekonstrukce komunikací: I/8 Teplice PS, km 23,004-25,023 (SO 106) I/8 Teplice LS, km 23,700-25,023 (SO 107) Jedná se o obnovu povrchu směrově rozdělené komunikace I/8 – údržba krytu formou výměny obrusné a ložné vrstvy v celé šíři komunikace. V trase komunikace se nachází stávající MÚK s místními komunikacemi a I/13, úrovňové křížení a sjezdy na okolní nemovitosti se na úseku nenachází, pouze zálivy zastávek VHD. I/8 Teplice – Dubí, km 25,023 – 25,200 (SO 108) Jedná se o obnovu povrchu rozpletu 4pruhové komunikace I/8 na dvoupruhovou s úsekem přídatných pruhů na sjezdech – údržba krytu formou výměny obrusné a ložné vrstvy v celé šíři komunikace. V trase komunikace se nachází připojovací pruh od místní komunikace a sjezd na ČSPH. I/8 Dubí, km 26,345 – 27,311 (SO 109) Jedná se o obnovu povrchu komunikace I/8 – údržba krytu formou výměny obrusné a ložné vrstvy v celé šíři komunikace. V trase komunikace se nachází stávající úrovňová křížení a okružní křižovatka se silnicí III/01319 a III/25345. Odůvodnění potřeby Stávající stav mostů a komunikace je dlouhodobě v nevyhovujícím stavebním stavu, proto je nezbytné mosty a komunikaci rekonstruovat tak, aby byla zajištěna bezpečnost silničního provozu.
Interní identifikátor: 08PU-004189
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45221100 Stavební úpravy mostů
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: Předmětem zakázky je oprava mostů na silnici I/8 Teplice a navazující úseky komunikace I/8. Mosty ev. č. 8-050..1 a ev. č. 8-050..2 Stavbou je řešena celková oprava mostů ev. č. 8-050..1 a ev. č. 8-050..2. Spolu s mosty bude rekonstruováno veřejné osvětlení převáděné komunikace v místě stavby. V rámci stavby budou nahrazeny stávající nosné konstrukce novými nosnými konstrukcemi. Současně budou zhotoveny též nové pilíře a úložné prahy obou opěr. Stavba bude provedena po polovinách tak, aby druhý most mohl v omezeném rozsahu převést veškerou dopravu vedenou po převáděné komunikaci. Rekonstrukce komunikací: I/8 Teplice PS, km 22,856-25,023 (SO 106) I/8 Teplice LS, km 23,004-25,023 (SO 107) Jedná se o obnovu povrchu směrově rozdělené komunikace I/8 – údržba krytu formou výměny obrusné a ložné vrstvy v celé šíři komunikace. V trase komunikace se nachází stávající MÚK s místními komunikacemi a I/13, úrovňové křížení a sjezdy na okolní nemovitosti se na úseku nenachází, pouze zálivy zastávek VHD. I/8 Teplice – Dubí, km 25,023 – 25,200 (SO 108) Jedná se o obnovu povrchu rozpletu 4pruhové komunikace I/8 na dvoupruhovou s úsekem přídatných pruhů na sjezdech – údržba krytu formou výměny obrusné a ložné vrstvy v celé šíři komunikace. V trase komunikace se nachází připojovací pruh od místní komunikace a sjezd na ČSPH. I/8 Dubí, km 26,345 – 27,311 (SO 109) Jedná se o obnovu povrchu komunikace I/8 – údržba krytu formou výměny obrusné a ložné vrstvy v celé šíři komunikace. V trase komunikace se nachází stávající úrovňová křížení a okružní křižovatka se silnicí III/01319 a III/25345. Odůvodnění potřeby Stávající stav mostů a komunikace je dlouhodobě v nevyhovujícím stavebním stavu, proto je nezbytné mosty a komunikaci rekonstruovat tak, aby byla zajištěna bezpečnost silničního provozu.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 08PU-004189
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45221100 Arbejder i forbindelse med broer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 08PU-004189
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221100 Bauarbeiten für Brücken
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 08PU-004189
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45221100 Κατασκευαστικές εργασίες σε γέφυρες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Internal identifier: 08PU-004189
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45221100 Construction work for bridges
5. Lot
Lot: LOT-0001
415745-2026 - Licitación
Chequia – Trabajos de construcción para puentes – I/8 Teplice, most ev. č. 8-050..1, 8-050..2 a oprava komunikace
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Obras
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno08PU-004189
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoObras
Clasificación principal (cpv): 45221100 Trabajos de construcción para puentes
5. Lote
LoteLOT-0001
415745-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus08PU-004189
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45221100 Sillaehitustööd
5. Osa
OsaLOT-0001
415745-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Rakennusurakat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste08PU-004189
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiRakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45221100 Rakennustyöt siltoja varten
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 08PU-004189
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45221100 Travaux de construction de ponts
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 08PU-004189
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 08PU-004189
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Radovi
Glavna klasifikacija (cpv): 45221100 Radovi mostogradnje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 08PU-004189
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Építési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45221100 Hídépítés
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 08PU-004189
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45221100 Lavori di costruzione per ponti
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 08PU-004189
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45221100 Su tiltų statyba susiję statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 08PU-004189
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45221100 Tiltu būvdarbi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Interne identificatiecode: 08PU-004189
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45221100 Bruggenbouwwerkzaamheden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 08PU-004189
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Roboty budowlane
Główna klasyfikacja (cpv): 45221100 Roboty budowlane w zakresie budowy mostów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 08PU-004189
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45221100 Construção de pontes
Lote: LOT-0001
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 08PU-004189
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45221100 Lucrări de construcţii pentru poduri
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 08PU-004189
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45221100 Stavebné práce na úprave mostov
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 08PU-004189
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45221100 Gradbena dela na mostovih
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 08PU-004189
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45221100 Anläggningsarbeten för broar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001