2. Řízení
Řízení
Název: LP s obsahem certolizumab pegolu 2026
Popis: Předmětem veřejné zakázky jsou opakující se dodávky léčivých přípravků s obsahem účinné látky certolizumab pegolu
Interní identifikátor: VZ-2026-000647
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33652300 Imunosupresiva
5. Část
Část: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: VZ-2026-000647
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33652300 Inmunosupresores
5. Lote
Lote: LOT-0001
415759-2026 - Verseny
Csehország – Immunszuppresszív szerek – LP s obsahem certolizumab pegolu 2026
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóVZ-2026-000647
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33652300 Immunszuppresszív szerek
5. Rész
RészLOT-0001
415759-2026 - Concurso
Chéquia – Imunossupressores – LP s obsahem certolizumab pegolu 2026
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Identificador internoVZ-2026-000647
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 33652300 Imunossupressores
LoteLOT-0001
415759-2026 - Súťaž
Česko – Imunosupresívne činidlá – LP s obsahem certolizumab pegolu 2026
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorVZ-2026-000647
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33652300 Imunosupresívne činidlá
5. Časť
ČasťLOT-0001
415759-2026 - Javni razpis
Češka – Zdravila za zaviranje imunske odzivnosti – LP s obsahem certolizumab pegolu 2026
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorVZ-2026-000647
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33652300 Zdravila za zaviranje imunske odzivnosti
5. Sklop
SklopLOT-0001