415833-2026 - Zadávání
Polsko – Osobní počítače – Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego, sieciowego i monitorów.
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevZakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego, sieciowego i monitorów.
PopisPrzedmiotem zamówienia jest Zakup wraz z dostawą sprzętu komputerowego, sieciowego i monitorów. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: Część I – Komputery stacjonarne Część II – Urządzenia sieciowe Część III – Pozostałe urządzenia sieciowe Część IV – Monitory
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 30213000 Osobní počítače
5. Část
ČástLOT-0001
NázevCzęść I – Komputery stacjonarne
PopisCzęść I – Komputery stacjonarne
Možnosti
Popis možnostíZamawiający przewiduje udzielenie zamówień opcjonalnych, o których mowa w art. 441 ustawy Pzp. Opcja polegać będzie na zwiększeniu podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia określonego co do asortymentu i ilości w tabeli wykazu wartościowo-ilościowego do umowy (załącznik nr 5 do umowy), o ilości wynikające z bieżących potrzeb Zamawiającego z zastrzeżeniem nieprzewyższenia maksymalnej wartości opcji określonej procentowo. Zakres przedmiotu zamówienia opcji określony został w załączniku nr 2 do umowy jako orientacyjno-szacunkowy. Maksymalna wartość opcji (brutto) wynosi do 30% wartości zamówienia podstawowego. Z zamówienia w zakresie prawa opcji Zamawiający będzie korzystał w terminie zamówienia podstawowego określonego w projektowanych postanowieniach umowy. Zamówienie realizowane w ramach prawa opcji jest jednostronnym uprawnieniem Zamawiającego, dlatego też niekorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji nie stanowi podstawy dla Wykonawcy do dochodzenia jakichkolwiek roszczeń w stosunku do Zamawiającego. Szczegóły dotyczące prawa opcji zostały zawarte w zapisach § 11 projektowanych postanowień umowy.
ČástLOT-0002
NázevCzęść II – Urządzenia sieciowe
PopisCzęść II – Urządzenia sieciowe
ČástLOT-0003
NázevCzęść III – Pozostałe urządzenia sieciowe
PopisCzęść III – Pozostałe urządzenia sieciowe
ČástLOT-0004
NázevCzęść IV – Monitory
PopisCzęść IV – Monitory
415833-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 30213000 Pc'er
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelCzęść I – Komputery stacjonarne
BeskrivelseCzęść I – Komputery stacjonarne
Valgmuligheder
DelkontraktLOT-0002
TitelCzęść II – Urządzenia sieciowe
BeskrivelseCzęść II – Urządzenia sieciowe
DelkontraktLOT-0003
DelkontraktLOT-0004
TitelCzęść IV – Monitory
BeskrivelseCzęść IV – Monitory
415833-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 30213000 Προσωπικοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςCzęść I – Komputery stacjonarne
Επιλογές
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςCzęść II – Urządzenia sieciowe
ΠεριγραφήCzęść II – Urządzenia sieciowe
ΠαρτίδαLOT-0003
ΠαρτίδαLOT-0004
ΤίτλοςCzęść IV – Monitory
ΠεριγραφήCzęść IV – Monitory
415833-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 30213000 Personaalarvutid
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriCzęść I – Komputery stacjonarne
Täiendavad hankevõimalused
OsaLOT-0002
PealkiriCzęść II – Urządzenia sieciowe
KirjeldusCzęść II – Urządzenia sieciowe
OsaLOT-0003
OsaLOT-0004
PealkiriCzęść IV – Monitory
KirjeldusCzęść IV – Monitory
415833-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 30213000 PC:t
KuvausCzęść I – Komputery stacjonarne
Optiot
KuvausCzęść II – Urządzenia sieciowe
Ilmoituksen nimiCzęść IV – Monitory
KuvausCzęść IV – Monitory
415833-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 30213000 Ordinateurs personnels
5. Lot
LotLOT-0001
TitreCzęść I – Komputery stacjonarne
Options
LotLOT-0002
TitreCzęść II – Urządzenia sieciowe
LotLOT-0003
LotLOT-0004
TitreCzęść IV – Monitory
DescriptionCzęść IV – Monitory
415833-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 30213000 Personal computers
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealCzęść I – Komputery stacjonarne
Cur síosCzęść I – Komputery stacjonarne
Roghanna
LuchtógLOT-0002
TeidealCzęść II – Urządzenia sieciowe
Cur síosCzęść II – Urządzenia sieciowe
LuchtógLOT-0003
LuchtógLOT-0004
TeidealCzęść IV – Monitory
Cur síosCzęść IV – Monitory
415833-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 30213000 Personālie datori
5. Daļa
DaļaLOT-0001
AprakstsCzęść I – Komputery stacjonarne
Iespējas
DaļaLOT-0002
NosaukumsCzęść II – Urządzenia sieciowe
AprakstsCzęść II – Urządzenia sieciowe
DaļaLOT-0003
DaļaLOT-0004
NosaukumsCzęść IV – Monitory
AprakstsCzęść IV – Monitory
415833-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 30213000 Kompjuters personali
5. Lott
LottLOT-0001
TitluCzęść I – Komputery stacjonarne
Għażliet
LottLOT-0002
TitluCzęść II – Urządzenia sieciowe
LottLOT-0003
LottLOT-0004
TitluCzęść IV – Monitory
DeskrizzjoniCzęść IV – Monitory
415833-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30213000 Personal computers
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
PerceelLOT-0002
PerceelLOT-0003
PerceelLOT-0004
BeschrijvingCzęść IV – Monitory
415833-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 30213000 Komputery osobiste
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
TytułCzęść I – Komputery stacjonarne
OpisCzęść I – Komputery stacjonarne
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
TytułCzęść II – Urządzenia sieciowe
OpisCzęść II – Urządzenia sieciowe
Część zamówieniaLOT-0003
Część zamówieniaLOT-0004
TytułCzęść IV – Monitory
OpisCzęść IV – Monitory
415833-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 30213000 Computadores pessoais
5. Lote
LoteLOT-0001
TítuloCzęść I – Komputery stacjonarne
Opções
LoteLOT-0002
TítuloCzęść II – Urządzenia sieciowe
DescriçãoCzęść II – Urządzenia sieciowe
LoteLOT-0003
LoteLOT-0004
TítuloCzęść IV – Monitory
DescriçãoCzęść IV – Monitory
415833-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 30213000 Computere personale
Opțiuni
DescriereCzęść II – Urządzenia sieciowe
DescriereCzęść IV – Monitory
415833-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 30213000 Osebni računalniki
5. Sklop
SklopLOT-0001
NaslovCzęść I – Komputery stacjonarne
SklopLOT-0002
NaslovCzęść II – Urządzenia sieciowe
SklopLOT-0003
SklopLOT-0004
NaslovCzęść IV – Monitory