2. Řízení
Řízení
Název: Zakup i dostawa policyjnych nieoznakowanych pojazdów służbowych dla potrzeb jednostek Policji
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa policyjnych nieoznakowanych pojazdów służbowych dla potrzeb jednostek Policji”. 2. Zakres przedmiotu umowy składa się z zamówienia podstawowego (część gwarantowana) oraz z zamówienia objętego prawem opcji (część objęta prawem opcji) i obejmuje w szczególności: 1) zamówienie podstawowe – obejmuje dostawę: Część 1: „Zakup i dostawa 20 szt. samochodów osobowych segmentu C w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb jednostek Policji”; Część 2: Zakup i dostawy 23 szt. samochodów osobowych typu SUV w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb jednostek Policji”; 2) zamówienie opcjonalne – obejmuje dostawę: Część 1: „Zakup i dostawa maksymalnie do 20 szt. samochodów osobowych segmentu C w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb jednostek Policji”; Część 2: Zakup i dostawy maksymalnie do 23 szt. samochodów osobowych typu SUV w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb jednostek Policji”. 3. Szczegółowy opis wymagań taktyczno – technicznych (WTT), jakie musi spełniać pojazdy będące przedmiotem zamówienia, przeznaczenie pojazdów zawierają: Zał. nr 5A do SWZ - Wymagania taktyczno – techniczne (WTT) dla części ; Zał. nr 5B do SWZ - Wymagania taktyczno – techniczne (WTT) dla części 2 4. Pojazdy będące przedmiotem zamówienia muszą być fabrycznie nowe, kompletne wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, wyprodukowane w 2026 roku. 5 . Pojazdy będące przedmiotem zamówienia powinny spełniać wymagania techniczne określone przez obowiązujące w Polsce przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych w szczególności Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zmianami). 6. Miejsce dostawy: Baza Magazynowa w Łagodzinie, ul. Dobra 2; 66-446 Deszczno 7. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do miejsca dostawy na własny koszt i ryzyko. 8. Szczegóły dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, gwarancji, reklamacji itp. zawiera Projekt umowy – zał. nr 6 do SWZ. 9. Szczegółowy opis realizacji przedmiotu zamówienia zawiera SWZ i jej załączniki, które stanowią integralną część SWZ. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA - OPCJA 10. Zamawiający ma prawo do skorzystania z przewidzianego prawa opcji, opisanego poniżej bądź ich poszczególnych części w ramach prawa opcji, na warunkach określonych w projekcie umowy w § 1 ust. 1a 11. Zakres dostaw do realizacji w ramach prawa opcji maksymalnie do: Część 1: „Zakup i dostawa maksymalnie do 20 szt. samochodów osobowych segmentu C w policyjnej w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb jednostek Policji”; Część 2: Zakup i dostawy maksymalnie do 23 szt. samochodów osobowych typu SUV w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb jednostek Policji”. 12. Warunkiem skorzystania z zamówienia w ramach prawa opcji jest złożenie pisemnego oświadczenia przez Zamawiającego, w terminie tj.: do 21 dni (zaoferowany termin wykonania zamówienia: do 60 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy); do 14 dni (zaoferowany termin wykonania zamówienia: do 40 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy); do 7 dni (zaoferowany termin wykonania zamówienia: do 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy); od dnia podpisania umowy, o skorzystaniu z tego prawa. Wzór oświadczenia woli Zamawiającego na wykonanie danego zakresu prac na podstawie prawa opcji stanowi załącznik nr 4 do niniejszej umowy Po upływie tego terminu zamawiający nie będzie mógł skorzystać z prawa opcji. Strony dopuszczają możliwość złożenia tego oświadczenia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres wskazany w § 4 ust. 1 13. Szczegółowy opis opcji zawiera SWZ i projekt umowy.
Interní identifikátor: ZP-16/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Odůvodnění zrychleného řízení: Zamówienie publiczne realizowane na podstawie art. 132 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 11 września 2019r. (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 ze zm.) przeprowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego. Skrócenia terminu składania ofert: nie krótszy niż 15 dni. Podstawa Prawna: art. 138 ust. 2 pkt. 2) Ustawy P.z.p., 1. Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1, nie krótszy jednak niż 15 dni od dnia przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej, w następujących przypadkach: 1) opublikowania wstępnego ogłoszenia informacyjnego, o którym mowa w art. 89, o ile zawierało ono wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego, które zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej lub zamieszczone na stronie internetowej zamawiającego na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej; 2) jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert jest uzasadnione. Uzasadnienie: W świetle powyższych przepisów Zamawiający zdecydował się zastosować art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy P.z.p. w przeprowadzeniu przedmiotowego postępowania przetargowego i skróci termin składania ofert tj.: nie krótszy niż 15 dni. Zamawiający dla przedmiotowego postępowania celem racjonalnego gospodarowania środkami publicznymi, w tym w szczególności zachowania zasad wydatkowania środków publicznych w sposób celowy, oszczędny oraz umożliwiający terminową realizację zadań, w tym również zasad optymalnego doboru metod i środków w celu uzyskania najlepszych efektów z danych nakładów, ze względu na przyznanie dofinansowania z Funduszu Wsparcia Policji oraz Środków Finansowych Policji z KGP - Umożliwi to również terminową dostawę przedmiotu zamówienia przez Wykonawcę tj. do 30.11.2026r. (termin określony na realizacje przez KGP w Warszawie). Należy podkreślić, iż pomimo zachowania przez Zamawiającego należytej staranności w tym zagwarantowania odpowiedniej relacji pomiędzy zasobami wykorzystanymi na przygotowanie postępowania a jego przewidywalną wartością w celu zachowania prawidłowej realizacji zadania w terminie określonym przez Zamawiającego, co zagwarantuje prawidłowe i terminowe zrealizowanie zamówienia przez Wykonawcę. Wobec powyższego w celu zrealizowania zadania do 30.11.2026r. co spowoduje zwiększenie mobilności pojazdów służbowych policji zwiększając tym samym zachowanie porządku publicznego co powoduje, iż zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia i skrócenie terminu składania ofert. Wyznaczenie terminu składania ofert bez skrócenia go tj. 35 dniowego uniemożliwiłoby udzielenie zamówienia w terminie zabezpieczającym racjonalną realizacje przedmiotowych dostaw. W związku z tym zastosowanie przepisu art. 138 ust. 2 pkt. 2 P.z.p nie jest uzależnione od tego czy pilna potrzeba wynikała z przyczyn leżących po stronie zamawiającego, a także od tego czy zaistnienie pilnej potrzeby można było wcześniej przewidzieć. Przesłanki z art. 138 ust. 2 pkt. 2 P.z.p są mniej restrykcyjne, co jest uzasadnione tym, że zastosowanie tego przepisu służy jedynie skróceniu terminów w przetargu, a nie udzieleniu zamówienia w trybie niekonkurencyjnym Za możliwością zastosowania przepisu art. 138 ust. 2 pkt. 2 Pzp do zamówienia na przedmiotową dostawę przemawia również to, że ze względu na charakter przedmiotu zamówienia przygotowanie przez Wykonawców oferty nie powinno być czasochłonne (w porównaniu np. do zamówień na roboty budowlane), wobec czego skrócenie terminu na składanie ofert nie powinno w żaden sposób wpłynąć na konkurencyjność postępowania.
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34114200 Policejní automobily
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Część 1: „Zakup i dostawa maksymalnie do 20 szt. samochodów osobowych segmentu C w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb jednostek Policji”;
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa policyjnych nieoznakowanych pojazdów służbowych dla potrzeb jednostek Policji”. 3. Zakres przedmiotu umowy składa się z zamówienia podstawowego (część gwarantowana) oraz z zamówienia objętego prawem opcji (część objęta prawem opcji) i obejmuje w szczególności: 1) zamówienie podstawowe – obejmuje dostawę: Część 1: „Zakup i dostawa 20 szt. samochodów osobowych segmentu C w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb jednostek Policji”; 2) zamówienie opcjonalne – obejmuje dostawę: Część 1: „Zakup i dostawa maksymalnie do 20 szt. samochodów osobowych segmentu C w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb jednostek Policji”; 4. Szczegółowy opis wymagań taktyczno – technicznych (WTT), jakie musi spełniać pojazdy będące przedmiotem zamówienia, przeznaczenie pojazdów zawierają: Zał. nr 5A do SWZ - Wymagania taktyczno – techniczne (WTT) dla części 1 5. Pojazdy będące przedmiotem zamówienia muszą być fabrycznie nowe, kompletne wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, wyprodukowane w 2026 roku. 6 . Pojazdy będące przedmiotem zamówienia powinien spełniać wymagania techniczne określone przez obowiązujące w Polsce przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych w szczególności Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zmianami). 7. Miejsce dostawy: Baza Magazynowa w Łagodzinie, ul. Dobra 2; 66-446 Deszczno 8. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do miejsca dostawy na własny koszt i ryzyko. 9. Szczegóły dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, gwarancji, reklamacji itp. zawiera Projekt umowy – zał. nr 6 do SWZ. 10. Szczegółowy opis realizacji przedmiotu zamówienia zawiera SWZ i jej załączniki, które stanowią integralną część SWZ.
Interní identifikátor: Część 1
Množství: 20 kusy
Možnosti:
Popis možností: 1. Zamawiający ma prawo do skorzystania z przewidzianego prawa opcji, opisanego poniżej bądź ich poszczególnych części w ramach prawa opcji, na warunkach określonych w projekcie umowy w § 1 ust. 1a 2. Zakres dostaw do realizacji w ramach prawa opcji maksymalnie do: Część 1: „Zakup i dostawa maksymalnie do 20 szt. samochodów osobowych segmentu C w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb jednostek Policji”; 3. Warunkiem skorzystania z zamówienia w ramach prawa opcji jest złożenie pisemnego oświadczenia przez Zamawiającego, w terminie tj.: do 21 dni (zaoferowany termin wykonania zamówienia: do 60 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy); do 14 dni (zaoferowany termin wykonania zamówienia: do 40 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy); do 7 dni (zaoferowany termin wykonania zamówienia: do 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy); od dnia podpisania umowy, o skorzystaniu z tego prawa. Wzór oświadczenia woli Zamawiającego na wykonanie danego zakresu prac na podstawie prawa opcji stanowi załącznik nr 4 do niniejszej umowy Po upływie tego terminu zamawiający nie będzie mógł skorzystać z prawa opcji. Strony dopuszczają możliwość złożenia tego oświadczenia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres wskazany w § 4 ust. 1 4. Brak pisemnego oświadczenia woli ze strony Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji nie może stanowić podstaw do realizacji zamówienia opcjonalnego przez Wykonawcę. 5. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w ramach prawa opcji, w niepełnym zakresie i zlecenia tylko jej części w zależności od potrzeb i posiadanych środków finansowych przez Zamawiającego. 6. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie jedynie za zakres dostaw zleconych przez Zamawiającego w składanym przez niego oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. 7. Skorzystanie z prawa opcji nie jest obowiązkowe jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. 9. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie, o którym mowa w § 5 ust. 2 projektu umowy stosownie do wskazanego zakresie dostaw w oświadczeniu, o którym mowa w ust. 3. 10. Postanowienia umowy odnoszące się do przedmiotu umowy objętego zamówieniem podstawowym znajdują odpowiednie zastosowanie w odniesieniu do przedmiotu umowy objętego prawem opcji.
Část: LOT-0002
Název: Część 2: Zakup i dostawy 23 szt. samochodów osobowych typu SUV w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb jednostek Policji”.
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Zakup i dostawa policyjnych nieoznakowanych pojazdów służbowych dla potrzeb jednostek Policji”. 2. Zakres przedmiotu umowy składa się z zamówienia podstawowego (część gwarantowana) oraz z zamówienia objętego prawem opcji (część objęta prawem opcji) i obejmuje w szczególności: 1) zamówienie podstawowe – obejmuje dostawę: Część 2: Zakup i dostawy 23 szt. samochodów osobowych typu SUV w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb jednostek Policji”; 2) zamówienie opcjonalne – obejmuje dostawę: Część 2: Zakup i dostawy maksymalnie do 23 szt. samochodów osobowych typu SUV w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb jednostek Policji”. 3. Szczegółowy opis wymagań taktyczno – technicznych (WTT), jakie musi spełniać pojazdy będące przedmiotem zamówienia, przeznaczenie pojazdów zawierają: Zał. nr 5B do SWZ - Wymagania taktyczno – techniczne (WTT) dla części 2 4. Pojazdy będące przedmiotem zamówienia muszą być fabrycznie nowe, kompletne wolne od wad konstrukcyjnych, materiałowych, wykonawczych i prawnych, wyprodukowane w 2026 roku. 5 . Pojazdy będące przedmiotem zamówienia powinien spełniać wymagania techniczne określone przez obowiązujące w Polsce przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych w szczególności Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. - Prawo o ruchu drogowym (t.j. Dz. U. z 2025 r. poz. 889 ze zmianami). 6. Miejsce dostawy: Baza Magazynowa w Łagodzinie, ul. Dobra 2; 66-446 Deszczno 7. Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do miejsca dostawy na własny koszt i ryzyko. 8. Szczegóły dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, gwarancji, reklamacji itp. zawiera Projekt umowy – zał. nr 6 do SWZ. 9. Szczegółowy opis realizacji przedmiotu zamówienia zawiera SWZ i jej załączniki, które stanowią integralną część SWZ.
Interní identifikátor: Część 2
Množství: 23 kusy
Popis možností: 1. Zamawiający ma prawo do skorzystania z przewidzianego prawa opcji, opisanego poniżej bądź ich poszczególnych części w ramach prawa opcji, na warunkach określonych w projekcie umowy w § 1 ust. 1a 2. Zakres dostaw do realizacji w ramach prawa opcji maksymalnie do: Część 2: Zakup i dostawy maksymalnie do 23 szt. samochodów osobowych typu SUV w policyjnej wersji nieoznakowanej dla potrzeb jednostek Policji”. 3. Warunkiem skorzystania z zamówienia w ramach prawa opcji jest złożenie pisemnego oświadczenia przez Zamawiającego, w terminie tj.: do 21 dni (zaoferowany termin wykonania zamówienia: do 60 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy); do 14 dni (zaoferowany termin wykonania zamówienia: do 40 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy); do 7 dni (zaoferowany termin wykonania zamówienia: do 30 dni kalendarzowych od dnia zawarcia umowy); od dnia podpisania umowy, o skorzystaniu z tego prawa. Wzór oświadczenia woli Zamawiającego na wykonanie danego zakresu prac na podstawie prawa opcji stanowi załącznik nr 4 do niniejszej umowy Po upływie tego terminu zamawiający nie będzie mógł skorzystać z prawa opcji. Strony dopuszczają możliwość złożenia tego oświadczenia za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres wskazany w § 4 ust. 1 4. Brak pisemnego oświadczenia woli ze strony Zamawiającego o skorzystaniu z prawa opcji nie może stanowić podstaw do realizacji zamówienia opcjonalnego przez Wykonawcę. 5. Zamawiający zastrzega sobie możliwość realizacji zamówienia w ramach prawa opcji, w niepełnym zakresie i zlecenia tylko jej części w zależności od potrzeb i posiadanych środków finansowych przez Zamawiającego. 6. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji w całości, Wykonawcy przysługiwać będzie wynagrodzenie jedynie za zakres dostaw zleconych przez Zamawiającego w składanym przez niego oświadczeniu o skorzystaniu z prawa opcji. 7. Skorzystanie z prawa opcji nie jest obowiązkowe jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie niniejszej umowy. 8. Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga aneksowania przedmiotowej umowy. 9. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji, Wykonawcy będzie się należeć wynagrodzenie, o którym mowa w § 5 ust. 2 projektu umowy stosownie do wskazanego zakresie dostaw w oświadczeniu, o którym mowa w ust. 3. 10. Postanowienia umowy odnoszące się do przedmiotu umowy objętego zamówieniem podstawowym znajdują odpowiednie zastosowanie w odniesieniu do przedmiotu umowy objętego prawem opcji.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: ZP-16/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34114200 Politibiler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Część 1
Mængde: 20 stykker
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Część 2
Mængde: 23 stykker
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: ZP-16/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Część 1
Menge: 20 Stück
Optionen:
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Część 2
Menge: 23 Stück
Internal identifier: ZP-16/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34114200 Police cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część 1
Quantity: 20 pieces
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część 2
Quantity: 23 pieces
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: ZP-16/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34114200 Automóviles de policía
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część 1
Cantidad: 20 piezas
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część 2
Cantidad: 23 piezas
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: ZP-16/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34114200 Politseiautod
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Część 1
Kogus: 20 tükki
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Część 2
Kogus: 23 tükki
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: ZP-16/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34114200 Poliisiautot
Sisäinen tunniste: Część 1
Määrä: 20 kappaletta
Optiot:
Sisäinen tunniste: Część 2
Määrä: 23 kappaletta
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: ZP-16/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34114200 Voitures de police
Identifiant interne: Część 1
Quantité: 20 pièces
Identifiant interne: Część 2
Quantité: 23 pièces
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: ZP-16/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34114200 Policijski automobili
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Część 1
Količina: 20 komadi
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Część 2
Količina: 23 komadi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: ZP-16/2026
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: sì
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34114200 Autoveicoli della polizia
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Część 1
Quantità: 20 pezzi
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Część 2
Quantità: 23 pezzi
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: ZP-16/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34114200 Policijos automobiliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część 1
Kiekis: 20 víenetai
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część 2
Kiekis: 23 víenetai
Iekšējais identifikators: ZP-16/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34114200 Policijas automašīnas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część 1
Daudzums: 20 gabali
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Część 2
Daudzums: 23 gabali
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: ZP-16/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34114200 Karozzi tal-pulizija
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Część 1
Kwantità: 20 bċejjeċ
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Część 2
Kwantità: 23 bċejjeċ
415835-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
Wewnętrzny identyfikatorZP-16/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34114200 Radiowozy policyjne
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 1
Ilość20 sztuki
Opcje
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikatorCzęść 2
Ilość23 sztuki
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: sim
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34114200 Veículos para fins policiais
Quantidade: 20 artigos
Opções:
Quantidade: 23 artigos
415835-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorZP-16/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenda
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34114200 Policijska vozila
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorCzęść 1
Količina20 kosi
Možnosti
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorCzęść 2
Količina23 kosi
415835-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareZP-16/2026
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34114200 Polisbilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareCzęść 1
Mängd20 stycken
Optioner
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareCzęść 2
Mängd23 stycken