2. Řízení
Řízení
Název: Openstelling eerdere Open House procedure m.b.t. Levering van Cochleaire implantaten (CI), Bone Conduction Devices (BCD) en processoren
Popis: Jaarlijks 70 initiële plaatsingen van Cochleaire Implantaten met bijbehorende processoren en 190 processor upgrades, waarbij het aantal upgrades de komende jaren cumulatief zal stijgen. Voor Bone Conduction Devices is jaarlijks ruimte voor 35 initiële plaatsingen en 40 processor upgrades. Jaarlijks 105 implantaten + bijbehorende processoren en 230 processoren upgrades.
Interní identifikátor: T93558
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Openstelling eerdere Open House procedure
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33185300 Otolaryngologický implantát
5. Část
Část: LOT-0000
Název: CI's, BCD's en processoren
Popis: Initiële implantaties van Cochleaire Implantaten (CI) en Bone Conduction Devices (BCD) inclusief de 5-jaarlijkse vervangingen en upgrades van processoren voor bestaande patiënten. jaarlijks 105 implantaten + bijbehorende processoren en 230 processor upgrades
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: Na de initiële looptijd 31-05-2027 is er nog de mogelijk te verlengen met 2x 1 jaar.
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: T93558
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Openstelling eerdere Open House procedure
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33185300 Ωτολαρυγγολογικά μοσχεύματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Τίτλος: CI's, BCD's en processoren
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Επιλογές:
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: T93558
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: Openstelling eerdere Open House procedure
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 33185300 Otolaryngology implant
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: CI's, BCD's en processoren
Internal identifier: 1
Options:
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: T93558
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Openstelling eerdere Open House procedure
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33185300 Korva- ja kurkkualueen implantti
5. Osa
Osa: LOT-0000
Ilmoituksen nimi: CI's, BCD's en processoren
Sisäinen tunniste: 1
Optiot:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: T93558
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33185300 Otolaringološki implantat
5. Grupa
Grupa: LOT-0000
Naslov: CI's, BCD's en processoren
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: T93558
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Az eljárás legfontosabb jellemzői: Openstelling eerdere Open House procedure
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33185300 Fül-orr-gégészeti implantátumok
5. Rész
Rész: LOT-0000
Cím: CI's, BCD's en processoren
Belső azonosító: 1
Opciók:
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: T93558
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Openstelling eerdere Open House procedure
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 33185300 Impianti otorinolaringoiatrici
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Titolo: CI's, BCD's en processoren
Identificativo interno: 1
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: T93558
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Openstelling eerdere Open House procedure
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33185300 Otolaringologiniai implantai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Pavadinimas: CI's, BCD's en processoren
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Iekšējais identifikators: T93558
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33185300 Otolaringoloģiskie implanti
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Nosaukums: CI's, BCD's en processoren
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Interne identificatiecode: T93558
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33185300 KNO-implantaten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: CI's, BCD's en processoren
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Wewnętrzny identyfikator: T93558
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 33185300 Implanty otolaryngologiczne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Tytuł: CI's, BCD's en processoren
Wewnętrzny identyfikator: 1
Opcje:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: T93558
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Openstelling eerdere Open House procedure
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33185300 Implant de otorinolaringologie
Titlu: CI's, BCD's en processoren
Identificator intern: 1
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: T93558
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33185300 Otorinolaryngologické implantáty
5. Časť
Časť: LOT-0000
Názov: CI's, BCD's en processoren
Interný identifikátor: 1
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: T93558
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33185300 Otolaringološki vsadek
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: T93558
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Openstelling eerdere Open House procedure
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33185300 Otorhinolaryngologiskt implantat (ÖNH)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 1
Optioner: