2. Řízení
Řízení
Název: Zakup usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej oraz zakup usługi konsultacji eksperckich wraz z migracją systemów informatycznych opartych o technologię Oracle do chmury
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup praw do korzystania z usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej, w tym: 1.1. zakup praw do korzystania z usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej, na okres 48 miesięcy od dnia uruchomienia usługi, w liczbie 3 500 000 jednostek Universal Credits lub równoważnych (zamówienie podstawowe); 1.2. zakup zwiększenia (dalej jako „Opcja”) liczby Universal Credits lub jednostek równoważnych dostarczonych w ramach usługi wskazanej w pkt 1, maksymalnie o 3 500 000 jednostek. 1.3. zakup usług producenckich konsultacji eksperckich Oracle Solution Support Center Advantage , w tym usługi migracji oraz usługi Cloud Priority Support lub usługi równoważnej dla usługi wskazanej w pkt. 1) i 2), na okres 48 miesięcy od dnia uruchomienia usługi, świadczonej w trybie 24/7 (zamówienie podstawowe). dalej jako „Przedmiot Umowy” lub „Przedmiot Zamówienia”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób jego realizacji zawarty jest w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (dalej jako „OPZ”) oraz w projektowane postanowienia Umowy, które zostaną wprowadzone do treści Umowy w sprawie zamówienia publicznego (Załącznik nr 2). 3. Wykonawca, który oferuje rozwiązanie równoważne, jest zobowiązany wykazać w treści oferty, że oferowane rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego dla rozwiązania równoważnego. 4. W celu potwierdzenia, że oferowana usługa równoważna spełnia wymagania określone przez Zamawiającego, Wykonawca składa wraz z ofertą: 4.1. Opis rozwiązania równoważnego obejmujący co najmniej nazwę rozwiązania, producenta lub dostawcę usługi oraz model świadczenia; 4.2. Dokumenty potwierdzające spełnianie wszystkich kryteriów równoważności opisanych w OPZ na przykład poprzez: 4.2.1. dokumentację producenta, 4.2.2. karty usługowe, 4.2.3. specyfikacje techniczne, 4.2.4. opisy funkcjonalne, 4.2.5. warunki świadczenia supportu, 4.2.6. umowa lub warunki SLA 4.2.7 cenniki lub zasady rozliczania, 4.2.8. certyfikaty, atesty lub inne dokumenty równoważne, 4.2.9. oświadczenie producenta, właściciela rozwiązania lub autoryzowanego partnera, wyłącznie w zakresie tych parametrów, których nie można potwierdzić dokumentacją ogólnodostępną.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72310000 Zpracování dat
Další klasifikace (cpv): 48610000 Databázové systémy, 72416000 Poskytovatelé aplikačních služeb, 72415000 Webová operační hostingové služby, 72260000 Služby programového vybavení
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup praw do korzystania z usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej, w tym: 1.1. zakup praw do korzystania z usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej, na okres 48 miesięcy od dnia uruchomienia usługi, w liczbie 3 500 000 jednostek Universal Credits lub równoważnych (zamówienie podstawowe); 1.2. zakup zwiększenia (dalej jako „Opcja”) liczby Universal Credits lub jednostek równoważnych dostarczonych w ramach usługi wskazanej w pkt 1, maksymalnie o 3 500 000 jednostek. 1.3. zakup usług producenckich konsultacji eksperckich Oracle Solution Support Center Advantage , w tym usługi migracji oraz usługi Cloud Priority Support lub usługi równoważnej dla usługi wskazanej w pkt. 1) i 2), na okres 48 miesięcy od dnia uruchomienia usługi, świadczonej w trybie 24/7 (zamówienie podstawowe). dalej jako „Przedmiot Umowy” lub „Przedmiot Zamówienia”. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i sposób jego realizacji zawarty jest w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ (dalej jako „OPZ”) oraz w projektowane postanowienia Umowy, które zostaną wprowadzone do treści Umowy w sprawie zamówienia publicznego (Załącznik nr 2). 3. Wykonawca, który oferuje rozwiązanie równoważne, jest zobowiązany wykazać w treści oferty, że oferowane rozwiązanie spełnia wymagania określone przez Zamawiającego dla rozwiązania równoważnego. 4. W celu potwierdzenia, że oferowana usługa równoważna spełnia wymagania określone przez Zamawiającego, Wykonawca składa wraz z ofertą: 4.1. Opis rozwiązania równoważnego obejmujący co najmniej nazwę rozwiązania, producenta lub dostawcę usługi oraz model świadczenia; 4.2. Dokumenty potwierdzające spełnianie wszystkich kryteriów równoważności opisanych w OPZ na przykład poprzez: 4.2.1. dokumentację producenta, 4.2.2. karty usługowe, 4.2.3. specyfikacje techniczne, 4.2.4. opisy funkcjonalne, 4.2.5. warunki świadczenia supportu, 4.2.6. umowa lub warunki SLA 4.2.7 cenniki lub zasady rozliczania, 4.2.8. certyfikaty, atesty lub inne dokumenty równoważne, 4.2.9. oświadczenie producenta, właściciela rozwiązania lub autoryzowanego partnera, wyłącznie w zakresie tych parametrów, których nie można potwierdzić dokumentacją ogólnodostępną. 4.10.Termin związania ofertą - 07.10.2026 r.
Interní identifikátor: ZP/05/26
Další klasifikace (cpv): 48610000 Databázové systémy, 72416000 Poskytovatelé aplikačních služeb, 72260000 Služby programového vybavení, 72415000 Webová operační hostingové služby
Možnosti:
Popis možností: 1. zakup zwiększenia (dalej jako „Opcja”) liczby Universal Credits lub jednostek równoważnych dostarczonych w ramach usługi wskazanej w pkt 1, maksymalnie o 3 500 000 jednostek. 2. Zakup zwiększenia liczby Universal Credits lub równoważnych, o którym mowa w pkt 1 powyżej, realizowany będzie na podstawie pisemnego lub elektronicznego (kwalifikowany podpis elektroniczny) zlecenia przesłanego do Wykonawcy na adres wskazany w paragrafie 5 ust. 2 Umowy. Uruchomienie Opcji następuje według następujących zasad: 2.1. Uruchomienie dodatkowej liczby Universal Credits lub równoważnych nastąpi w terminie 10 dni od daty otrzymania przez Wykonawcę zlecenia, 2.2. zwiększenie liczby Universal Credits lub równoważnych, zgodnie z warunkami i zasadami dostawcy usług chmurowych, polega na zwiększeniu liczby Universal Credits lub równoważnych o określoną w Zleceniu liczbę jednostek, 2.3. w terminie 10 dni od daty uruchomienia zwiększenia liczby Universal Credits lub równoważnych, Wykonawca dostarczy Zamawiającemu dokument potwierdzający prawo Zamawiającego do korzystania z dodatkowej liczby Universal Credits lub równoważnych; 2.4. Universal Credits lub równoważne zwiększone w ramach Opcji będą dostępne do wykorzystanie przez Zamawiającego w okresie obowiązywania umowy.
416016-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 72310000 Databehandling
Supplerende klassifikation (cpv): 48610000 Databasesystemer, 72416000 Applikationsudbydere, 72415000 WWW-netstedsværtstjenester, 72260000 Programmelrelaterede tjenester
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDZP/05/26
Supplerende klassifikation (cpv): 48610000 Databasesystemer, 72416000 Applikationsudbydere, 72260000 Programmelrelaterede tjenester, 72415000 WWW-netstedsværtstjenester
Valgmuligheder
416016-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 72310000 Υπηρεσίες επεξεργασίας δεδομένων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48610000 Συστήματα βάσεων δεδομένων, 72416000 Παροχείς υπηρεσιών εφαρμογών, 72415000 Υπηρεσίες φιλοξενίας τοποθεσιών Παγκόσμιου Ιστού (WWW), 72260000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με λογισμικά
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικόZP/05/26
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48610000 Συστήματα βάσεων δεδομένων, 72416000 Παροχείς υπηρεσιών εφαρμογών, 72260000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με λογισμικά, 72415000 Υπηρεσίες φιλοξενίας τοποθεσιών Παγκόσμιου Ιστού (WWW)
Επιλογές
416016-2026 - Competition
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 72310000 Data-processing services
Additional classification (cpv): 48610000 Database systems, 72416000 Application service providers, 72415000 World wide web (www) site operation host services, 72260000 Software-related services
5. Lot
LotLOT-0001
Internal identifierZP/05/26
Additional classification (cpv): 48610000 Database systems, 72416000 Application service providers, 72260000 Software-related services, 72415000 World wide web (www) site operation host services
Options
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72310000 Servicios de tratamiento de datos
Clasificación adicional (cpv): 48610000 Sistemas de bases de datos, 72416000 Proveedores de servicio de aplicaciones, 72415000 Servicios de hospedaje de operación de sitios web www, 72260000 Servicios relacionados con el software
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: ZP/05/26
Clasificación adicional (cpv): 48610000 Sistemas de bases de datos, 72416000 Proveedores de servicio de aplicaciones, 72260000 Servicios relacionados con el software, 72415000 Servicios de hospedaje de operación de sitios web www
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72310000 Andmetöötlusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 48610000 Andmebaasisüsteemid, 72416000 Kasutajateenuste pakkujad, 72415000 WWW-veebilehtede kasutamise haldamisteenused, 72260000 Tarkvaraga seotud teenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: ZP/05/26
Täiendav liigitus (cpv): 48610000 Andmebaasisüsteemid, 72416000 Kasutajateenuste pakkujad, 72260000 Tarkvaraga seotud teenused, 72415000 WWW-veebilehtede kasutamise haldamisteenused
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72310000 Tiedon käsittelypalvelut
Lisäluokitus (cpv): 48610000 Tietokantajärjestelmät, 72416000 Sovelluspalveluntarjoajat, 72415000 WWW-hotellipalvelut, 72260000 Ohjelmistoihin liittyvät palvelut
Sisäinen tunniste: ZP/05/26
Lisäluokitus (cpv): 48610000 Tietokantajärjestelmät, 72416000 Sovelluspalveluntarjoajat, 72260000 Ohjelmistoihin liittyvät palvelut, 72415000 WWW-hotellipalvelut
Optiot:
416016-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Aitheantóir inmheánachZP/05/26
Roghanna
416016-2026 - Verseny
Lengyelország – Adatfeldolgozási szolgáltatások – Zakup usługi Oracle Paas & IaaS Universal Credit lub usługi równoważnej oraz zakup usługi konsultacji eksperckich wraz z migracją systemów informatycznych opartych o technologię Oracle do chmury
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 72310000 Adatfeldolgozási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 48610000 Adatbázisrendszerek, 72416000 Alkalmazásszolgáltatás nyújtása, 72415000 Webtárhely-szolgáltatások, 72260000 Szoftverrel kapcsolatos szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Belső azonosítóZP/05/26
További osztályozás (cpv): 48610000 Adatbázisrendszerek, 72416000 Alkalmazásszolgáltatás nyújtása, 72260000 Szoftverrel kapcsolatos szolgáltatások, 72415000 Webtárhely-szolgáltatások
Opciók
416016-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72310000 Duomenų apdorojimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48610000 Duomenų bazių sistemos, 72416000 Taikomųjų programų paslaugų teikėjai, 72415000 Visuotinio žiniatinklio (WWW) tinklaviečių pagrindinių operacinių kompiuterių paslaugos, 72260000 Su programine įranga susijusios paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatoriusZP/05/26
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48610000 Duomenų bazių sistemos, 72416000 Taikomųjų programų paslaugų teikėjai, 72260000 Su programine įranga susijusios paslaugos, 72415000 Visuotinio žiniatinklio (WWW) tinklaviečių pagrindinių operacinių kompiuterių paslaugos
Pasirinkimo galimybės
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 72310000 Datu apstrādes pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 48610000 Datu bāzu sistēmas, 72416000 Lietojumprogrammu pakalpojumu piegādātāji, 72415000 Globālā tīmekļa www lapu mitināšanas pakalpojumi, 72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: ZP/05/26
Papildu klasifikācija (cpv): 48610000 Datu bāzu sistēmas, 72416000 Lietojumprogrammu pakalpojumu piegādātāji, 72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi, 72415000 Globālā tīmekļa www lapu mitināšanas pakalpojumi
Iespējas:
2. Procedura
Procedura
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 72310000 Usługi przetwarzania danych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48610000 Systemy baz danych, 72416000 Dostawcy usług aplikacyjnych, 72415000 Usługi hostingowe dla stron WWW, 72260000 Usługi w zakresie oprogramowania
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: ZP/05/26
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48610000 Systemy baz danych, 72416000 Dostawcy usług aplikacyjnych, 72260000 Usługi w zakresie oprogramowania, 72415000 Usługi hostingowe dla stron WWW
Opcje:
416016-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 72310000 Serviços de processamento de dados
Classificação adicional (cpv): 48610000 Sistemas de bases de dados, 72416000 Fornecedores de aplicações, 72415000 Serviços de hospedagem para operação de sítios da World Wide Web (WWW), 72260000 Serviços relacionados com software
LoteLOT-0001
Identificador internoZP/05/26
Classificação adicional (cpv): 48610000 Sistemas de bases de dados, 72416000 Fornecedores de aplicações, 72260000 Serviços relacionados com software, 72415000 Serviços de hospedagem para operação de sítios da World Wide Web (WWW)
Opções
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 72310000 Servicii de procesare de date
Clasificare suplimentară (cpv): 48610000 Sisteme de baze de date, 72416000 Furnizori de servicii de aplicaţii, 72415000 Servicii de găzduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web), 72260000 Servicii de software
Lot: LOT-0001
Identificator intern: ZP/05/26
Clasificare suplimentară (cpv): 48610000 Sisteme de baze de date, 72416000 Furnizori de servicii de aplicaţii, 72260000 Servicii de software, 72415000 Servicii de găzduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web)
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72310000 Spracovanie údajov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48610000 Databázové systémy, 72416000 Poskytovatelia aplikačných služieb, 72415000 Operačné hostingové služby na využívanie webových (www) sídiel, 72260000 Služby súvisiace so softvérom
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: ZP/05/26
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48610000 Databázové systémy, 72416000 Poskytovatelia aplikačných služieb, 72260000 Služby súvisiace so softvérom, 72415000 Operačné hostingové služby na využívanie webových (www) sídiel
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 72310000 Storitve obdelave podatkov
Dodatna klasifikacija (cpv): 48610000 Sistemi podatkovnih baz, 72416000 Ponudniki aplikacijskih storitev, 72415000 Storitve gostovanja za upravljanje spletnih mest na svetovnem spletu omrežij (WWW), 72260000 Storitve, povezane s programsko opremo
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: ZP/05/26
Dodatna klasifikacija (cpv): 48610000 Sistemi podatkovnih baz, 72416000 Ponudniki aplikacijskih storitev, 72260000 Storitve, povezane s programsko opremo, 72415000 Storitve gostovanja za upravljanje spletnih mest na svetovnem spletu omrežij (WWW)
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72310000 Behandling av data
Ytterligare klassificering (cpv): 48610000 Databassystem, 72416000 Programuthyrare, 72415000 Webbvärdtjänster, 72260000 Programrelaterade tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: ZP/05/26
Ytterligare klassificering (cpv): 48610000 Databassystem, 72416000 Programuthyrare, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72415000 Webbvärdtjänster
Optioner: