416095-2026 - Zadávání
Bulharsko – Opravy a údržba technických stavebních zařízení – "Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
Oznámení o zahájení zadávacího řízení – zjednodušený režim
Služby
2. Řízení
Řízení
Název"Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
PopisНастоящата обществена поръчка е за осигуряване на абонаментна поддръжка, включително осигуряване на резервни части и консумативи за конвекторите, климатиците и климатична инсталация на ТП на НОИ – Хасково, индивидуализирани по марка, модел, мощност, тип и местонахождение в т.II. от Технически спецификации, в съответствие с изискванията на Възложителя, технологичните изисквания и инструкциите за експлоатация, установени от производителя на съответните устройства и нормативната уредба в съответствие с посочения предмет.
Interní identifikátor589802
Typ řízeníOtevřené
Hlavní prvky řízeníНастоящата обществена поръчка е за осигуряване на абонаментна поддръжка, включително осигуряване на резервни части и консумативи за конвекторите, климатиците и климатична инсталация на ТП на НОИ – Хасково, индивидуализирани по марка, модел, мощност, тип и местонахождение в т.II. от Технически спецификации, в съответствие с изискванията на Възложителя, технологичните изисквания и инструкциите за експлоатация, установени от производителя на съответните устройства и нормативната уредба в съответствие с посочения предмет. Общ брой климатици, подлежащи на извънгаранционна поддръжка и сервиз – 77 бр., ведно с климатична система - водоохлаждащ агрегат „Rhoss“, модел А3200526058CWCA /С58 400 (Чилър), ведно с 29 броя конвектори.
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 50700000 Opravy a údržba technických stavebních zařízení
5. Část
ČástLOT-0001
PopisНастоящата обществена поръчка е за осигуряване на абонаментна поддръжка, включително осигуряване на резервни части и консумативи за климатиците и климатична инсталация на ТП на НОИ – Хасково, индивидуализирани по марка, модел, мощност, тип и местонахождение в т.II. от Технически спецификации, в съответствие с изискванията на Възложителя, технологичните изисквания и инструкциите за експлоатация, установени от производителя на съответните устройства и нормативната уредба в съответствие с посочения предмет.
416095-2026 - Wettbewerb
Bulgarien – Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden – "Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung589802
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
416095-2026 - Διαγωνισμός
Βουλγαρία – Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης εγκαταστάσεων κτιρίου – "Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
Προκήρυξη σύμβασης — απλουστευμένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό589802
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50700000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης εγκαταστάσεων κτιρίου
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
416095-2026 - Competition
Bulgaria – Repair and maintenance services of building installations – "Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
Contract notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Internal identifier589802
Type of procedureOpen
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 50700000 Repair and maintenance services of building installations
5. Lot
LotLOT-0001
416095-2026 - Licitación
Bulgaria – Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de edificios – "Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
Anuncio de contrato. Régimen simplificado
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno589802
Tipo de procedimientoAbierto
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 50700000 Servicios de reparación y mantenimiento de equipos de edificios
5. Lote
LoteLOT-0001
416095-2026 - Hange
Bulgaaria – Ehitusseadmete remondi- ja hooldusteenused – "Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
Hanketeade – lihtsustatud kord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus589802
Menetluse liikAvatud
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 50700000 Ehitusseadmete remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
416095-2026 - Kilpailu
Bulgaria – Rakennuksen laitteiden korjaus ja huolto – "Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
Hankintailmoitus – kevennetty järjestely
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste589802
Menettelyn tyyppiAvoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50700000 Rakennuksen laitteiden korjaus ja huolto
416095-2026 - Mise en concurrence
Bulgarie – Services de réparation et d'entretien d'installations de bâtiments – "Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
Avis de marché – régime assoupli
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne589802
Type de procédureOuverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédureНастоящата обществена поръчка е за осигуряване на абонаментна поддръжка, включително осигуряване на резервни части и консумативи за конвекторите, климатиците и климатична инсталация на ТП на НОИ – Хасково, индивидуализирани по марка, модел, мощност, тип и местонахождение в т.II. от Технически спецификации, в съответствие с изискванията на Възложителя, технологичните изисквания и инструкциите за експлоатация, установени от производителя на съответните устройства и нормативната уредба в съответствие с посочения предмет. Общ брой климатици, подлежащи на извънгаранционна поддръжка и сервиз – 77 бр., ведно с климатична система - водоохлаждащ агрегат „Rhoss“, модел А3200526058CWCA /С58 400 (Чилър), ведно с 29 броя конвектори.
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 50700000 Services de réparation et d'entretien d'installations de bâtiments
416095-2026 - Iomaíocht
Fógra conartha – an córas éadrom
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach589802
An cineál nóis imeachtaOscailte
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
416095-2026 - Nadmetanje
Bugarska – Usluge popravaka i održavanja instalacija u zgradama – "Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
Obavijest o nadmetanju – blagi režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka589802
Vrsta postupkaOtvoren
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50700000 Usluge popravaka i održavanja instalacija u zgradama
5. Grupa
GrupaLOT-0001
416095-2026 - Verseny
Bulgária – Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások – "Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
Eljárást megindító hirdetmény – enyhébb szabályozás
Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító589802
Az eljárás típusaNyitott
Cél
A szerződés jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50700000 Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
416095-2026 - Konkurss
Bulgārija – Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi – "Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
Paziņojums par līgumu — atvieglotais režīms
Pakalpojumi
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators589802
Procedūras veidsAtklāta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 50700000 Ēku instalāciju remonta un uzturēšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
416095-2026 - Mededinging
Bulgarije – Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen – "Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
Interne identificatiecode589802
Type procedureOpenbaar
Doel
Aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50700000 Reparatie en onderhoud van uitrusting in gebouwen
5. Perceel
PerceelLOT-0001
416095-2026 - Concurso
Bulgária – Serviços de reparação e manutenção de equipamento em edifícios – "Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
Anúncio de concurso — regime simplificado
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 50700000 Serviços de reparação e manutenção de equipamento em edifícios
416095-2026 - Procedură concurențială
Bulgaria – Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii – "Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
Anunț de participare - regim simplificat
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator intern589802
Tip de procedurăDeschisă
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 50700000 Servicii de reparare şi de întreţinere a instalaţiilor de construcţii
416095-2026 - Súťaž
Bulharsko – Opravy a údržba vnútornej inštalácie budov – "Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania – zjednodušený režim
2. Postup
Postup
Interný identifikátor589802
Druh postupuVerejná súťaž
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50700000 Opravy a údržba vnútornej inštalácie budov
5. Časť
ČasťLOT-0001
416095-2026 - Javni razpis
Bolgarija – Storitve popravila in vzdrževanja inštalacij pri gradnjah – "Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
Obvestilo o naročilu – enostavnejša ureditev
Storitve
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator589802
Vrsta postopkaOdprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročilaStoritve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50700000 Storitve popravila in vzdrževanja inštalacij pri gradnjah
5. Sklop
SklopLOT-0001
416095-2026 - Konkurrensutsättning
Bulgarien – Reparation och underhåll av utrustning i byggnader – "Абонаментна поддръжка и осигуряване на резервни части и консумативи за климатици и климатични инсталации за нуждите на ТП на НОИ – Хасково"
Meddelande om upphandling – förenklat system
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare589802
Typ av förfarandeÖppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001