2. Řízení
Řízení
Název: 44/25-26 Παροχή Υπηρεσιών Συντήρησης και επιδιόρθωσης Κεντρικών Θερμάνσεων σε Σχολεία της Σχολικής Εφορείας Λεμεσού
Popis: Παροχή Υπηρεσιών Συντήρησης και επιδιόρθωσης Κεντρικών Θερμάνσεων σε Σχολεία της Σχολικής Εφορείας Λεμεσού
Interní identifikátor: 44/2025-2026/ΑΔ
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 50710000 Opravy a údržba elektrických a mechanických domovních instalací
Další klasifikace (cpv): 50720000 Opravy a údržba ústředního topení, 50730000 Opravy a údržba skupin chladících zařízení
5. Část
Část: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 44/2025-2026/ΑΔ
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 50710000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ηλεκτρομηχανολογικών εγκαταστάσεων κτιρίου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50720000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης εγκαταστάσεων κεντρικής θέρμανσης, 50730000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ψυκτικών συγκροτημάτων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: 44/2025-2026/ΑΔ
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 50710000 Mehaaniliste ja elektriliste ehitusseadmete remondi- ja hooldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 50720000 Keskkütteseadmete remondi- ja hooldusteenused, 50730000 Jahutusseadmete remondi- ja hooldusteenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 44/2025-2026/ΑΔ
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 50710000 Rakennuksen sähkölaitteiden ja mekaanisten laitteiden korjaus ja huolto
Lisäluokitus (cpv): 50720000 Keskuslämmitysjärjestelmän korjaus ja huolto, 50730000 Kylmälaitteiden korjaus ja huolto
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 44/2025-2026/ΑΔ
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 50710000 Usluge popravaka i održavanja električnih i mehaničkih instalacija u zgradama
Dodatna klasifikacija (cpv): 50720000 Usluge popravaka i održavanja centralnoga grijanja, 50730000 Usluge popravaka i održavanja rashladnih skupina
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 44/2025-2026/ΑΔ
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 50710000 Épületek villamos és mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
További osztályozás (cpv): 50720000 Központi fűtéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások, 50730000 Hűtőaggregáttal (rendszerrel) kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
416236-2026 - Gara
Cipro – Servizi di riparazione e manutenzione di impianti elettrici e meccanici di edifici – 44/25-26 Παροχή Υπηρεσιών Συντήρησης και επιδιόρθωσης Κεντρικών Θερμάνσεων σε Σχολεία της Σχολικής Εφορείας Λεμεσού
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno44/2025-2026/ΑΔ
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 50710000 Servizi di riparazione e manutenzione di impianti elettrici e meccanici di edifici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50720000 Servizi di riparazione e manutenzione di riscaldamenti centrali, 50730000 Servizi di riparazione e manutenzione di gruppi di raffreddamento
5. Lotto
LottoLOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 44/2025-2026/ΑΔ
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 50710000 Pastatų elektros ir mechaninės įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50720000 Centrinio šildymo remonto ir priežiūros paslaugos, 50730000 Aušinimo įrenginių remonto ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 44/2025-2026/ΑΔ
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 50710000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-istallazzjoni elettriċi u mekkaniċi, tal-bini
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50720000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat tas-sħana ċentrali, 50730000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ gruppi tat-tkessieħ
5. Lott
Lott: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 44/2025-2026/ΑΔ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50710000 Reparatie en onderhoud van elektrische en mechanische uitrusting in gebouwen
Aanvullende classificatie (cpv): 50720000 Reparatie en onderhoud van centrale verwarming, 50730000 Reparatie en onderhoud van koelinstallaties
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 44/2025-2026/ΑΔ
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 50710000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji elektrycznych i mechanicznych instalacji budynkowych
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50720000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji centralnego ogrzewania, 50730000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji układów chłodzących
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 44/2025-2026/ΑΔ
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 50710000 Opravy a údržba elektrických a mechanických zariadení budov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50720000 Opravy a údržba ústredného kúrenia, 50730000 Opravy a údržba chladiacich zostáv
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 44/2025-2026/ΑΔ
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 50710000 Storitve popravila in vzdrževanja električnih in strojnih inštalacij pri gradnjah
Dodatna klasifikacija (cpv): 50720000 Storitve popravila in vzdrževanja centralnega ogrevanja, 50730000 Storitve popravila in vzdrževanja hladilnih skupin
5. Sklop
Sklop: LOT-0001