2. Řízení
Řízení
Název: Budowa węzła przesiadkowego – Plac Kotlarza w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”
Popis: Przedmiotem zamówienia jest budowa węzła przesiadkowego – Plac Kotlarza w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”. Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – etap I i II”. Zamówienie obejmuje wykonanie robót drogowych na odcinku długości 400 m: - roboty rozbiórkowe, rozbiórki krawężników z elementów betonowych, - korytowanie, - wykonanie warstw konstrukcyjnych, warstwy podbudowy z kruszywa, - wykonanie nawierzchni jezdni i ścieżek rowerowych z betonu asfaltowego, - wykonanie zjazdów, chodników z kostki betonowej wibroprasowanej, - wykonanie nawierzchni zatok autobusowych z kostki granitowej 15/17, - roboty wykończeniowe: regulacja wysokościowa studni, zasuw kanalizacji wodociągowej, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, wykonanie zieleni, - przebudowa sieci elektrycznej i teletechnicznej, - przebudowa sieci CO i gazowej, - montaż tablic SDIP i biletomatów, wiat przystankowych, - aktualizacja dokumentacji sygnalizacji świetlnej, - przebudowa sygnalizacji świetlnej.
Interní identifikátor: DZ.2603.53.2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45233120 Výstavba silnic
Další klasifikace (cpv): 45233140 Práce na stavbě silnic, 45100000 Práce spojené s přípravou staveniště, 45233290 Instalace a montáž dopravního značení, 45231220 Stavební práce na výstavbě plynovodů, 77211600 Vysazování stromů, 77211500 Péče o lesní porost, 45112300 Navážka a rekultivace půdy, 77211400 Kácení stromů, 71322500 Technické projekty pro dopravní instalace, 45233294 Instalace a montáž světelných signálů
5. Část
Část: LOT-0001
Popis: Przedmiotem zamówienia jest budowa węzła przesiadkowego – Plac Kotlarza w ramach zadania „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – Etap I”. Zamówienie jest realizowane w ramach zadania budżetowego pn. „Rozwój infrastruktury mobilności miejskiej na terenie Obszaru Funkcjonalnego Radomia – etap I i II”. Zamówienie obejmuje wykonanie robót drogowych na odcinku długości 400 m: - roboty rozbiórkowe, rozbiórki krawężników z elementów betonowych, - korytowanie, - wykonanie warstw konstrukcyjnych, warstwy podbudowy z kruszywa, - wykonanie nawierzchni jezdni i ścieżek rowerowych z betonu asfaltowego, - wykonanie zjazdów, chodników z kostki betonowej wibroprasowanej, - wykonanie nawierzchni zatok autobusowych z kostki granitowej 15/17, - roboty wykończeniowe: regulacja wysokościowa studni, zasuw kanalizacji wodociągowej, wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, wykonanie zieleni, - przebudowa sieci elektrycznej i teletechnicznej, - przebudowa sieci CO i gazowej, - montaż tablic SDIP i biletomatów, wiat przystankowych, - aktualizacja dokumentacji sygnalizacji świetlnej, - przebudowa sygnalizacji świetlnej. Zakres zamówienia: długość 400 m.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DZ.2603.53.2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45233120 Anlæg af vej
Supplerende klassifikation (cpv): 45233140 Vejarbejder, 45100000 Forberedelse af byggeplads, 45233290 Installation af vejtavler, 45231220 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med gasrørledninger, 77211600 Såning af træer, 77211500 Pleje af træer, 45112300 Opfyldning og landindvindingsarbejder, 77211400 Skovning, 71322500 Ingeniørmæssig projektering i forbindelse med trafikanlæg, 45233294 Installation af vejsignaler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DZ.2603.53.2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45233120 Teeehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45233140 Teetööd, 45100000 Ehitusplatside ettevalmistustööd, 45233290 Teemärkide paigaldamine, 45231220 Gaasijuhtmete ehitustööd, 77211600 Puuseemnete külvamine, 77211500 Puuhooldusteenused, 45112300 Täite- ja maaparandustööd, 77211400 Puulangetamisteenused, 71322500 Liiklusseadmete tehnilise projekteerimise teenused, 45233294 Lisateatetahvlite paigaldamine
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: DZ.2603.53.2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
Príomhaicmiú (cpv): 45233120 Road construction works
Aicmiú breise (cpv): 45233140 Roadworks, 45100000 Site preparation work, 45233290 Installation of road signs, 45231220 Construction work for gas pipelines, 77211600 Tree seeding, 77211500 Tree-maintenance services, 45112300 Infill and land-reclamation work, 77211400 Tree-cutting services, 71322500 Engineering-design services for traffic installations, 45233294 Installation of road signals
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
416251-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Darbai
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusDZ.2603.53.2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasDarbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45233120 Kelių tiesimo darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45233140 Kelio darbai, 45100000 Statybvietės parengimo darbai, 45233290 Kelio ženklų montavimas, 45231220 Dujotiekio tiesimo darbai, 77211600 Medžių sodinimo paslaugos, 77211500 Medžių priežiūros paslaugos, 45112300 Užpylimo ir melioracijos darbai, 77211400 Medžių kirtimo paslaugos, 71322500 Eismo įrangos inžinerinio projektavimo paslaugos, 45233294 Šviesoforų montavimas
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Iekšējais identifikators: DZ.2603.53.2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Būvdarbi
Galvenā klasifikācija (cpv): 45233120 Ceļu būvdarbi
Papildu klasifikācija (cpv): 45233140 Ceļu būve, 45100000 Būvlaukuma sagatavošana, 45233290 Ceļazīmju uzstādīšana, 45231220 Gāzes cauruļvadu būvdarbi, 77211600 Koku stādīšana, 77211500 Audzes uzturēšanas pakalpojumi, 45112300 Apbūves un zemes meliorācijas darbi, 77211400 Koku izciršanas pakalpojumi, 71322500 Satiksmes regulēšanas iekārtu inženiertehniskās projektēšanas pakalpojumi, 45233294 Ceļu satiksmes signālu uzstādīšana
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: DZ.2603.53.2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45233120 Construção de estradas
Classificação adicional (cpv): 45233140 Obras em estradas, 45100000 Preparação dos locais para construção, 45233290 Instalação de sinais rodoviários, 45231220 Construção de gasodutos, 77211600 Sementeira de árvores, 77211500 Serviços de manutenção de árvores, 45112300 Aterros e valorização dos solos, 77211400 Serviços de abate de árvores, 71322500 Serviços de concepção técnica de infra-estruturas para tráfego, 45233294 Instalação de sinalização rodoviária
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: DZ.2603.53.2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45233120 Stavebné práce na výstavbe ciest
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45233140 Práce na ceste, 45100000 Príprava staveniska, 45233290 Inštalácia dopravných značiek, 45231220 Stavebné práce pre plynovody, 77211600 Výsadba stromov, 77211500 Údržba stromov, 45112300 Vyplňovanie a rekultivačné práce, 77211400 Orezávanie stromov, 71322500 Inžinierske projektovanie pre dopravné inštalácie, 45233294 Inštalácia cestnej signalizácie
5. Časť
Časť: LOT-0001
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DZ.2603.53.2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45233120 Gradbena dela na cestah
Dodatna klasifikacija (cpv): 45233140 Cestna dela, 45100000 Pripravljalna dela na gradbiščih, 45233290 Postavljanje prometnih znakov, 45231220 Gradbena dela na plinovodih, 77211600 Zasajevanje dreves s semeni, 77211500 Storitve vzdrževanja dreves, 45112300 Nasipavanje in pridobivanje zemljišč, 77211400 Storitve sečnje dreves, 71322500 Storitve gradbenega projektiranja za prometne naprave, 45233294 Postavljanje cestnoprometne signalizacije
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DZ.2603.53.2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45233120 Vägbygge
Ytterligare klassificering (cpv): 45233140 Vägarbeten, 45100000 Förberedande anläggningsarbeten, 45233290 Montering av vägmärken, 45231220 Konstruktionsarbeten för gasledningar, 77211600 Sådd av träd, 77211500 Trädvård, 45112300 Utfyllnad och annat landåtervinningsarbete, 77211400 Trädfällning, 71322500 Teknisk konstruktion av trafikanläggningar, 45233294 Installation av trafiksignaler
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001