2. Řízení
Řízení
Název: Dostawę odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów do badań z zakresu serologii grup krwi i serologii transfuzjologicznej
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników i materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów do badań z zakresu serologii grup krwi i serologii transfuzjologicznej do laboratorium - Działu Medycyny Laboratoryjnej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Stanisława Rybickiego w Skierniewicach, ul. Rybickiego 1, 96-100 Skierniewice. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1A do SWZ– Formularz asortymentowo-cenowy zawierający zestawienie badań, załącznik nr 1B do SWZ – Zestawienie wymaganych parametrów jakościowo-technicznych dotyczących analizatora do badań z zakresu serologii grup krwi i serologii transfuzjologicznej oraz załącznik nr 3 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38434000 Analyzátory
Další klasifikace (cpv): 33696500 Laboratorní činidla
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Pakiet nr 1
Interní identifikátor: 1
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 38434000 Analysatorer
Supplerende klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Intern ID: 1
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 38434000 Αναλυτές
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Pakiet nr 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 38434000 Analysers
Additional classification (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Pakiet nr 1
Internal identifier: 1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 38434000 Analizadores
Clasificación adicional (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Pakiet nr 1
Identificador interno: 1
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 38434000 Analüsaatorid
Täiendav liigitus (cpv): 33696500 Laboratooriumireaktiivid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Pakiet nr 1
Sisemine tunnus: 1
416362-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38434000 Analysaattorit
Lisäluokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimiPakiet nr 1
Sisäinen tunniste1
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 38434000 Analyseurs
Nomenclature complémentaire (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire
Titre: Pakiet nr 1
Identifiant interne: 1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 38434000 Analysers
Aicmiú breise (cpv): 33696500 Laboratory reagents
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Pakiet nr 1
Aitheantóir inmheánach: 1
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 38434000 Analizatori
Dodatna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Pakiet nr 1
Interna identifikacijska oznaka: 1
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 38434000 Analizzatori
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Pakiet nr 1
Identificativo interno: 1
2. Procedūra
Procedūra
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Papildu klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Pakiet nr 1
Iekšējais identifikators: 1
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38434000 Analizzaturi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33696500 Reaġenti tal-laboratorju
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Pakiet nr 1
Identifikatur intern: 1
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38434000 Analizatory
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 33696500 Odczynniki laboratoryjne
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: Pakiet nr 1
Wewnętrzny identyfikator: 1
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 38434000 Analisadores
Classificação adicional (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38434000 Analyzátory
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 33696500 Laboratórne činidlá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Pakiet nr 1
Interný identifikátor: 1