2. Řízení
Řízení
Název: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
Popis: Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών για την εξυπηρέτηση των λειτουργικών αναγκών των Υπηρεσιών του Δήμου Τροιζηνίας – Μεθάνων.Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό 550.990,53 € μη συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24 % (εκτιμώμενη αξία συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ: € 683.228,26 €) .Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται σε έως δύο (2) χρόνια, από την ημερομηνία ισχύος της σύμβασης (δηλαδή από την ημερομηνία ανάρτησης της στο ΚΗΜΔΗΣ) . Κριτήριο κατακύρωσης για κάθε είδος καυσίμου (ομάδα 1 έως 3 ) θα υπολογίζεται σύμφωνα με το μεγαλύτερο προσφερόμενο ποσοστό έκπτωσης, στη διαμορφούμενη για το συγκεκριμένο είδος, Μέση Λιανική Τιμή (Μ.Λ.Τ.), (κατά την ημέρα παραδόσεως) της περιοχής του Παρατηρητηρίου Τιμών Υγρών Καυσίμων του Υπουργείου Ανάπτυξης και Ανταγωνιστικότητας (αρ. 63 του Ν. 4257/2014 ΦΕΚ Α΄93). Το ανωτέρω ποσοστό μπορεί να είναι και αρνητικό, χωρίς να υπερβαίνει το 5%, σύμφωνα με το άρθρο 63 του Ν. 4257/2014. Για τα λιπαντικά και αντιψυκτικά, (ομάδα 4) μειοδότης θα αναδειχθεί ο υποψήφιος, ο οποίος προσφέρει την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά βάσει τιμής στο σύνολο της ομάδας. Αναλυτική περιγραφή σύμφωνα με τα οριζόμενα στη διακήρυξη.
Interní identifikátor: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ : 472267
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Odůvodnění zrychleného řízení: Δεδομένου ότι η υποβολή προσφορών γίνεται με ηλεκτρονικά μέσα, η ελάχιστη προθεσμία παραλαβής των προσφορών μειώνεται κατά 5 μέρες.
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09134200 Nafta
Další klasifikace (cpv): 09132100 Bezolovnatý automobilový benzin, 09135100 Topné oleje, 09211000 Mazací oleje a maziva
5. Část
Část: LOT-0001
Název: ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
Popis: ΟΜΑΔΑ 1:Πετρέλαιο κίνησης (diesel)
Část: LOT-0002
Název: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ
Popis: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ 95 οκτ
Hlavní klasifikace (cpv): 09132100 Bezolovnatý automobilový benzin
Část: LOT-0003
Název: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Popis: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Hlavní klasifikace (cpv): 09135100 Topné oleje
Část: LOT-0004
Název: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Popis: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Hlavní klasifikace (cpv): 09211000 Mazací oleje a maziva
2. Procedure
Procedure
Intern ID: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ : 472267
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 09134200 Dieselbrændstof
Supplerende klassifikation (cpv): 09132100 Blyfri benzin, 09135100 Fyringsolie, 09211000 Smøreolier og smøremidler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ
Beskrivelse: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ 95 οκτ
Primær klassifikation (cpv): 09132100 Blyfri benzin
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Beskrivelse: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Primær klassifikation (cpv): 09135100 Fyringsolie
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Beskrivelse: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Primær klassifikation (cpv): 09211000 Smøreolier og smøremidler
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ : 472267
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09134200 Dieselkraftstoff
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin, 09135100 Heizöl, 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Haupteinstufung (cpv): 09132100 Bleifreies Benzin
Los: LOT-0003
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
Los: LOT-0004
Beschreibung: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Haupteinstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe
Internal identifier: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ : 472267
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09134200 Diesel fuel
Additional classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol, 09135100 Heating oil, 09211000 Lubricating oils and lubricating agents
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
Lot: LOT-0002
Title: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ
Main classification (cpv): 09132100 Unleaded petrol
Lot: LOT-0003
Title: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Main classification (cpv): 09135100 Heating oil
Lot: LOT-0004
Title: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Description: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Main classification (cpv): 09211000 Lubricating oils and lubricating agents
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ : 472267
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09134200 Combustible para motores diésel
Clasificación adicional (cpv): 09132100 Gasolina sin plomo, 09135100 Petróleo para calefacción, 09211000 Aceites lubricantes y agentes lubricantes
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
Lote: LOT-0002
Título: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ
Clasificación principal (cpv): 09132100 Gasolina sin plomo
Lote: LOT-0003
Título: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Clasificación principal (cpv): 09135100 Petróleo para calefacción
Lote: LOT-0004
Título: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Descripción: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Clasificación principal (cpv): 09211000 Aceites lubricantes y agentes lubricantes
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ : 472267
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09134200 Diislikütus
Täiendav liigitus (cpv): 09132100 Pliivaba bensiin, 09135100 Kütteõlid, 09211000 Määrdeõlid ja määrdeained
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
Osa: LOT-0002
Pealkiri: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ
Peamine liigitus (cpv): 09132100 Pliivaba bensiin
Osa: LOT-0003
Pealkiri: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Kirjeldus: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Peamine liigitus (cpv): 09135100 Kütteõlid
Osa: LOT-0004
Pealkiri: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Kirjeldus: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Peamine liigitus (cpv): 09211000 Määrdeõlid ja määrdeained
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ : 472267
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09134200 Dieselpolttoaine
Lisäluokitus (cpv): 09132100 Lyijytön bensiini, 09135100 Lämmitysöljy, 09211000 Voiteluöljyt ja voiteluaineet
Ilmoituksen nimi: ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
Ilmoituksen nimi: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09132100 Lyijytön bensiini
Kuvaus: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09135100 Lämmitysöljy
Ilmoituksen nimi: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Kuvaus: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09211000 Voiteluöljyt ja voiteluaineet
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ : 472267
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: oui
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 09134200 Carburant diesel
Nomenclature complémentaire (cpv): 09132100 Essence sans plomb, 09135100 Fioul domestique, 09211000 Huiles lubrifiantes et agents lubrifiants
Titre: ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
Titre: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ
Nomenclature principale (cpv): 09132100 Essence sans plomb
Titre: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Nomenclature principale (cpv): 09135100 Fioul domestique
Titre: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Nomenclature principale (cpv): 09211000 Huiles lubrifiantes et agents lubrifiants
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ : 472267
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: tá
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09134200 Diesel fuel
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Cur síos: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Príomhaicmiú (cpv): 09135100 Heating oil
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Cur síos: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ : 472267
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: da
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 09134200 Dizelsko gorivo
Dodatna klasifikacija (cpv): 09132100 Bezolovni benzin, 09135100 Ulje za loženje, 09211000 Ulja za podmazivanje i sredstva za podmazivanje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
Grupa: LOT-0002
Naslov: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ
Opis: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ 95 οκτ
Glavna klasifikacija (cpv): 09132100 Bezolovni benzin
Grupa: LOT-0003
Naslov: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Opis: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Glavna klasifikacija (cpv): 09135100 Ulje za loženje
Grupa: LOT-0004
Naslov: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Opis: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Glavna klasifikacija (cpv): 09211000 Ulja za podmazivanje i sredstva za podmazivanje
2. Eljárás
Eljárás
Cím: ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
Belső azonosító: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ : 472267
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09134200 Dízelüzemanyag
További osztályozás (cpv): 09132100 Ólmozatlan benzin, 09135100 Fűtőolaj, 09211000 Kenőolaj és kenőanyagok
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
Rész: LOT-0002
Cím: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ
Fő osztályozás (cpv): 09132100 Ólmozatlan benzin
Rész: LOT-0003
Cím: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Leírás: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Fő osztályozás (cpv): 09135100 Fűtőolaj
Rész: LOT-0004
Cím: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Leírás: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Fő osztályozás (cpv): 09211000 Kenőolaj és kenőanyagok
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ : 472267
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09134200 Dyzelinis kuras
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 09132100 Bešvinis benzinas, 09135100 Krosnių kuras, 09211000 Tepalinės alyvos ir tepimo priemonės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09132100 Bešvinis benzinas
Pirkimo dalis: LOT-0003
Aprašymas: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09135100 Krosnių kuras
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Aprašymas: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09211000 Tepalinės alyvos ir tepimo priemonės
Iekšējais identifikators: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ : 472267
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: jā
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09134200 Dīzeļdegviela
Papildu klasifikācija (cpv): 09132100 Bezsvina benzīns, 09135100 Kurināmās eļļas, 09211000 Smēreļļas un smērvielu līdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ
Galvenā klasifikācija (cpv): 09132100 Bezsvina benzīns
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Apraksts: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Galvenā klasifikācija (cpv): 09135100 Kurināmās eļļas
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Apraksts: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Galvenā klasifikācija (cpv): 09211000 Smēreļļas un smērvielu līdzekļi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ : 472267
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09134200 Diesel karburanti
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 09132100 Petrol mingħajr ċomb, 09135100 Żjut tas-sħana, 09211000 Żjut lubrifikanti u aġenti lubrifikanti
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
Lott: LOT-0002
Titlu: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09132100 Petrol mingħajr ċomb
Lott: LOT-0003
Titlu: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09135100 Żjut tas-sħana
Lott: LOT-0004
Titlu: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Deskrizzjoni: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09211000 Żjut lubrifikanti u aġenti lubrifikanti
Interne identificatiecode: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ : 472267
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: ja
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09134200 Dieselbrandstof
Aanvullende classificatie (cpv): 09132100 Loodvrije benzine, 09135100 Stookolie, 09211000 Smeerolie en smeermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Belangrijkste classificatie (cpv): 09132100 Loodvrije benzine
Perceel: LOT-0003
Belangrijkste classificatie (cpv): 09135100 Stookolie
Perceel: LOT-0004
Beschrijving: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Belangrijkste classificatie (cpv): 09211000 Smeerolie en smeermiddelen
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ : 472267
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: tak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09134200 Paliwo diesla
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 09132100 Benzyna bezołowiowa, 09135100 Olej opałowy, 09211000 Oleje smarowe i środki smarowe
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Tytuł: ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
Część zamówienia: LOT-0002
Tytuł: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ
Główna klasyfikacja (cpv): 09132100 Benzyna bezołowiowa
Część zamówienia: LOT-0003
Tytuł: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Główna klasyfikacja (cpv): 09135100 Olej opałowy
Część zamówienia: LOT-0004
Tytuł: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Główna klasyfikacja (cpv): 09211000 Oleje smarowe i środki smarowe
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: da
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 09134200 Motorină
Clasificare suplimentară (cpv): 09132100 Benzină fără plumb, 09135100 Păcură pentru încălzirea locuinţelor, 09211000 Uleiuri lubrifiante şi agenţi lubrifianţi
Clasificarea principală (cpv): 09132100 Benzină fără plumb
Descriere: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Clasificarea principală (cpv): 09135100 Păcură pentru încălzirea locuinţelor
Descriere: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Clasificarea principală (cpv): 09211000 Uleiuri lubrifiante şi agenţi lubrifianţi
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: áno
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 09134200 Naftové palivo
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 09132100 Bezolovnatý benzín, 09135100 Vykurovací olej, 09211000 Mazacie oleje a mazivá
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: ΟΜΑΔΑ 1: ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ
Časť: LOT-0002
Názov: ΟΜΑΔΑ 2: ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ
Hlavná klasifikácia (cpv): 09132100 Bezolovnatý benzín
Časť: LOT-0003
Názov: ΟΜΑΔΑ 3: Πετρέλαιο Θέρμανσης
Hlavná klasifikácia (cpv): 09135100 Vykurovací olej
Časť: LOT-0004
Názov: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Hlavná klasifikácia (cpv): 09211000 Mazacie oleje a mazivá
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09134200 Dizelsko gorivo
Dodatna klasifikacija (cpv): 09132100 Neosvinčeni motorni bencin, 09135100 Kurilno olje, 09211000 Mazalna olja in maziva
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09132100 Neosvinčeni motorni bencin
Sklop: LOT-0003
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09135100 Kurilno olje
Sklop: LOT-0004
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09211000 Mazalna olja in maziva
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: Α/Α ΕΣΗΔΗΣ : 472267
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 09134200 Dieselbränsle
Ytterligare klassificering (cpv): 09132100 Blyfri bensin, 09135100 Eldningsolja, 09211000 Smörjoljor och smörjmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Huvudklassificering (cpv): 09132100 Blyfri bensin
Del (anbudsområde): LOT-0003
Huvudklassificering (cpv): 09135100 Eldningsolja
Del (anbudsområde): LOT-0004
Beskrivning: ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ 4 : ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ
Huvudklassificering (cpv): 09211000 Smörjoljor och smörjmedel