See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Dodávka spotřebního laboratorního materiálu pro PřF JU
Popis: Dodávka spotřebního laboratorního materiálu pro PřF JU
Předchozí oznámení: 6439-2024
Typ řízení: Užší
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 44618100 Drobné nádoby
Další klasifikace (cpv): 79921000 Balení, 19520000 Výrobky z plastů
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Dodávka SLM pro PřF JU
Popis: Dodávka SLM
Interní identifikátor: Dodávka SLM pro PřF JU
Další klasifikace (cpv): 79921000 Balení