Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Βόρειος Τομέας Αθηνών (EL301)
Země: Řecko
Hodnota
Odhadovaná hodnota bez DPH: 884 914,80 EUR
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 60130000 Specialiseret personbefordring ad vej
Udførelsessted
Landsdel (NUTS): Βόρειος Τομέας Αθηνών (EL301)
Land: Grækenland
Værdi
Anslået værdi eksklusiv moms: 884 914,80 EUR
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60130000 Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών
Τόπος εκτέλεσης
Χώρα: Ελλάδα
Αξία
Εκτιμώμενη αξία χωρίς ΦΠΑ: 884 914,80 EUR
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
Place of performance
Country: Greece
Value
Estimated value excluding VAT: 884 914,80 EUR
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 1/2026
Descripción: ΑΝΑΘΕΣΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ (ΑΜΕΑ) ΑΠΟ ΤΟΝ ΤΟΠΟ ΔΙΑΜΟΝΗΣ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΣΙΚΙΑΡΙΔΕΙΟ ΙΔΡΥΜΑ ΚΑΙ ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΩΣ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΑΠΟ 1-9-2026 ΕΩΣ 31-7-2028
Identificador interno: 1/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: ΤΜΗΜΑ 1
Descripción: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ 1
Clasificación principal (cpv): 60100000 Servicios de transporte por carretera
Lote: LOT-0002
Título: ΤΜΗΜΑ 2
Descripción: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ 2
Lote: LOT-0003
Título: ΤΜΗΜΑ 3
Descripción: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ 3
Lote: LOT-0004
Título: ΤΜΗΜΑ 4
Descripción: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ 4
Lote: LOT-0005
Título: ΤΜΗΜΑ 5
Descripción: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ 5
Lote: LOT-0006
Título: ΤΜΗΜΑ 6
Descripción: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ 6
Lote: LOT-0007
Título: ΤΜΗΜΑ 7
Descripción: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ 7
Lote: LOT-0008
Título: ΤΜΗΜΑ 8
Descripción: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ 8
Lote: LOT-0009
Título: ΤΜΗΜΑ 9
Descripción: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ 9
Lote: LOT-0010
Título: ΤΜΗΜΑ 10
Descripción: ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ 10
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60130000 Matkustajien erikoismaantiekuljetukset
Suorituspaikka
Maa: Kreikka
Arvo
Ennakoitu arvo ilman arvonlisäveroa: 884 914,80 EUR
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60130000 Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene
Mjesto izvršenja
Zemlja: Grčka
Vrijednost
Procijenjena vrijednost bez PDV-a: 884 914,80 EUR
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 60130000 Különleges közúti személyszállítási szolgáltatások
A teljesítés helye
Ország: Görögország
Érték
A becsült érték héa (áfa) nélkül: 884 914,80 EUR
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 60130000 Servizi speciali di trasporto passeggeri su strada
Luogo di esecuzione
Paese: Grecia
Valore
Valore stimato al netto dell'IVA: 884 914,80 EUR
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60130000 Specialiojo keleivinio kelių transporto paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Βόρειος Τομέας Αθηνών (EL301)
Šalis: Graikija
Vertė
Numatoma vertė be PVM: 884 914,80 EUR
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 60130000 Serviços de transporte rodoviário de passageiros com finalidade específica
Local de execução
País: Grécia
Valor
Valor estimado, sem IVA: 884 914,80 EUR
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 60130000 Servicii de transport rutier specializat de pasageri
Locul de executare
Țara: Grecia
Valoare
Valoarea estimată fără TVA: 884 914,80 EUR
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60130000 Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely
Miesto plnenia
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Βόρειος Τομέας Αθηνών (EL301)
Krajina: Grécko
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60130000 Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
Kraj izvajanja
Država: Grčija
Vrednost
Ocenjena vrednost brez DDV: 884 914,80 EUR
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Leveransplats
Land: Grekland
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 884 914,80 EUR