2. Řízení
Řízení
Název: Stěhovací služby
Popis: Předmětem veřejné zakázky je poskytování odborných stěhovacích a přepravních služeb dle dílčích objednávek zadavatele v období od 1. dne kalendářního měsíce následujícího po kalendářním měsíci, ve kterém nabude rámcová smlouva uzavřená s vybraným dodavatelem účinnosti, a to po dobu čtyř let (48 měsíců).
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 98392000 Stěhovací služby
5. Část
Část: LOT-0002
Interní identifikátor: Stěhovací služby
Možnosti:
Popis možností: Plnění veřejné zakázky je stanoveno na dobu určitou v délce 4 let (48 měsíců) nebo do vyčerpání stanoveného rozpočtu zadavatele ve výši 10.000.000 Kč bez DPH, a to podle toho, který okamžik nastane dříve.
2. Procedure
Procedure
Titel: Stěhovací služby
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 98392000 Tjenesteydelser i forbindelse med forflytning
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Stěhovací služby
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 98392000 Umzugsdienste
5. Los
Los: LOT-0002
Interne Kennung: Stěhovací služby
Optionen:
416703-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Υπηρεσίες μετεγκατάστασης – Stěhovací služby
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
ΤίτλοςStěhovací služby
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 98392000 Υπηρεσίες μετεγκατάστασης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικόStěhovací služby
Επιλογές
Title: Stěhovací služby
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 98392000 Relocation services
5. Lot
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Stěhovací služby
Options:
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Stěhovací služby
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 98392000 Kolimisteenused
5. Osa
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Stěhovací služby
Täiendavad hankevõimalused:
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Stěhovací služby
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 98392000 Siirto- ja muuttopalvelut
Sisäinen tunniste: Stěhovací služby
Optiot:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Stěhovací služby
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Stěhovací služby
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Naslov: Stěhovací služby
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 98392000 Usluge preseljenja
5. Grupa
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Stěhovací služby
Opcije:
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Stěhovací služby
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 98392000 Áthelyezési, költöztetési szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Stěhovací služby
Opciók:
416703-2026 - Konkursas
Čekija – Perkėlimo paslaugos – Stěhovací služby
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
PavadinimasStěhovací služby
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 98392000 Perkėlimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0002
Vidaus identifikatoriusStěhovací služby
Pasirinkimo galimybės
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98392000 Verhuizingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Stěhovací služby
Opties:
2. Procedura
Procedura
Tytuł: Stěhovací služby
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 98392000 Usługi relokacji
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Stěhovací služby
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Título: Stěhovací služby
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 98392000 Serviços de relocalização
5. Lote
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Stěhovací služby
Opções:
2. Postup
Postup
Názov: Stěhovací služby
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 98392000 Evakuačné služby
5. Časť
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: Stěhovací služby
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 98392000 Selitvene storitve
5. Sklop
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Stěhovací služby