See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Transportlīdzekļu iegāde IeM padotības iestādēm
Popis: Transportlīdzekļu iegāde IeM padotības iestādēm
Interní identifikátor: IeMNVA2026/27
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34100000 Motorová vozidla
Další klasifikace (cpv): 34144900 Elektrická vozidla
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Transportlīdzeklis Nr.1
Část: LOT-0002
Název: TRansportlīdzeklis Nr.2
Část: LOT-0003
Název: Elektromobilis Nr.1
Část: LOT-0004
Název: Transportlīdzeklis Nr.3
Část: LOT-0005
Název: Elektromobilis Nr.2
2. Procedure
Procedure
Intern ID: IeMNVA2026/27
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34100000 Motorkøretøjer
Supplerende klassifikation (cpv): 34144900 El-køretøjer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: Transportlīdzeklis Nr.1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: TRansportlīdzeklis Nr.2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: Elektromobilis Nr.1
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: Transportlīdzeklis Nr.3
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: Elektromobilis Nr.2
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: IeMNVA2026/27
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144900 Elektrofahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: IeMNVA2026/27
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34100000 Αυτοκίνητα οχήματα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34144900 Ηλεκτρικά οχήματα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: Transportlīdzeklis Nr.1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: TRansportlīdzeklis Nr.2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: Elektromobilis Nr.1
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: Transportlīdzeklis Nr.3
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: Elektromobilis Nr.2
Internal identifier: IeMNVA2026/27
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
Additional classification (cpv): 34144900 Electric vehicles
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: Transportlīdzeklis Nr.1
Lot: LOT-0002
Title: TRansportlīdzeklis Nr.2
Lot: LOT-0003
Title: Elektromobilis Nr.1
Lot: LOT-0004
Title: Transportlīdzeklis Nr.3
Lot: LOT-0005
Title: Elektromobilis Nr.2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: IeMNVA2026/27
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34100000 Vehículos de motor
Clasificación adicional (cpv): 34144900 Vehículos eléctricos
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Transportlīdzeklis Nr.1
Lote: LOT-0002
Título: TRansportlīdzeklis Nr.2
Lote: LOT-0003
Título: Elektromobilis Nr.1
Lote: LOT-0004
Título: Transportlīdzeklis Nr.3
Lote: LOT-0005
Título: Elektromobilis Nr.2
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: IeMNVA2026/27
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34100000 Mootorsõidukid
Täiendav liigitus (cpv): 34144900 Elektrisõidukid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: Transportlīdzeklis Nr.1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: TRansportlīdzeklis Nr.2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: Elektromobilis Nr.1
Osa: LOT-0004
Pealkiri: Transportlīdzeklis Nr.3
Osa: LOT-0005
Pealkiri: Elektromobilis Nr.2
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: IeMNVA2026/27
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Aicmiú breise (cpv): 34144900 Electric vehicles
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Teideal: Transportlīdzeklis Nr.1
Luchtóg: LOT-0002
Teideal: TRansportlīdzeklis Nr.2
Luchtóg: LOT-0003
Teideal: Elektromobilis Nr.1
Luchtóg: LOT-0004
Teideal: Transportlīdzeklis Nr.3
Luchtóg: LOT-0005
Teideal: Elektromobilis Nr.2
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: IeMNVA2026/27
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34100000 Motorna vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 34144900 Električna vozila
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: Transportlīdzeklis Nr.1
Grupa: LOT-0002
Naslov: TRansportlīdzeklis Nr.2
Grupa: LOT-0003
Naslov: Elektromobilis Nr.1
Grupa: LOT-0004
Naslov: Transportlīdzeklis Nr.3
Grupa: LOT-0005
Naslov: Elektromobilis Nr.2
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: IeMNVA2026/27
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34100000 Gépjárművek
További osztályozás (cpv): 34144900 Villamos járművek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: Transportlīdzeklis Nr.1
Rész: LOT-0002
Cím: TRansportlīdzeklis Nr.2
Rész: LOT-0003
Cím: Elektromobilis Nr.1
Rész: LOT-0004
Cím: Transportlīdzeklis Nr.3
Rész: LOT-0005
Cím: Elektromobilis Nr.2
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: IeMNVA2026/27
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34100000 Veicoli a motore
Classificazione aggiuntiva (cpv): 34144900 Veicoli elettrici
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Titolo: Transportlīdzeklis Nr.1
Lotto: LOT-0002
Titolo: TRansportlīdzeklis Nr.2
Lotto: LOT-0003
Titolo: Elektromobilis Nr.1
Lotto: LOT-0004
Titolo: Transportlīdzeklis Nr.3
Lotto: LOT-0005
Titolo: Elektromobilis Nr.2
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: IeMNVA2026/27
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34100000 Motorinės transporto priemonės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 34144900 Elektromobiliai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Transportlīdzeklis Nr.1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: TRansportlīdzeklis Nr.2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: Elektromobilis Nr.1
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Transportlīdzeklis Nr.3
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: Elektromobilis Nr.2
Iekšējais identifikators: IeMNVA2026/27
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34100000 Mehāniskie transportlīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 34144900 Elektriskie transportlīdzekļi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: Transportlīdzeklis Nr.1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: TRansportlīdzeklis Nr.2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: Elektromobilis Nr.1
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: Transportlīdzeklis Nr.3
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: Elektromobilis Nr.2
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: IeMNVA2026/27
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34100000 Vetturi bil-magna
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34144900 Vetturi li jaħdmu bl-elettriku
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: Transportlīdzeklis Nr.1
Lott: LOT-0002
Titlu: TRansportlīdzeklis Nr.2
Lott: LOT-0003
Titlu: Elektromobilis Nr.1
Lott: LOT-0004
Titlu: Transportlīdzeklis Nr.3
Lott: LOT-0005
Titlu: Elektromobilis Nr.2
Interne identificatiecode: IeMNVA2026/27
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34144900 Elektrische voertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Perceel: LOT-0002
Perceel: LOT-0003
Perceel: LOT-0004
Perceel: LOT-0005
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: IeMNVA2026/27
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34100000 Autovehicule
Clasificare suplimentară (cpv): 34144900 Vehicule electrice
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: IeMNVA2026/27
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34100000 Motorové vozidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34144900 Vozidlá na elektrický pohon
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: Transportlīdzeklis Nr.1
Časť: LOT-0002
Názov: TRansportlīdzeklis Nr.2
Časť: LOT-0003
Názov: Elektromobilis Nr.1
Časť: LOT-0004
Názov: Transportlīdzeklis Nr.3
Časť: LOT-0005
Názov: Elektromobilis Nr.2