See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Prevzem in obdelava odpadka tekstil s številko odpadka 20 01 11
Popis: Prevzem in obdelava odpadka tekstil s številko odpadka 20 01 11
Interní identifikátor: JN-0032/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 90500000 Služby související s likvidací odpadů a odpady
5. Část
Část: LOT-0000
Interní identifikátor: 491433
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-0032/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 90500000 Tjenesteydelser i forbindelse med affald
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Intern ID: 491433
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-0032/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 90500000 Υπηρεσίες σχετιζόμενες με απορρίμματα και απόβλητα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 491433
416748-2026 - Competition
Slovenia – Refuse and waste related services – Prevzem in obdelava odpadka tekstil s številko odpadka 20 01 11
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Services
Internal identifierJN-0032/2026
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractServices
Main classification (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Lot
LotLOT-0000
Internal identifier491433
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-0032/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 90500000 Prügi ja jäätmetega seotud teenused
5. Osa
Osa: LOT-0000
Sisemine tunnus: 491433
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-0032/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 90500000 Jätteisiin liittyvät palvelut
Sisäinen tunniste: 491433
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-0032/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 90500000 Services liés aux déchets et aux ordures
Lot: LOT-0000
Identifiant interne: 491433
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-0032/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 90500000 Refuse and waste related services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aitheantóir inmheánach: 491433
2. Procedūra
Procedūra
Iekšējais identifikators: JN-0032/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 90500000 Ar atkritumiem saistīti pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0000
Iekšējais identifikators: 491433
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-0032/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 90500000 Servizzi marbuta maż-żibel u l-iskart
5. Lott
Lott: LOT-0000
Identifikatur intern: 491433
Interne identificatiecode: JN-0032/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 491433
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: JN-0032/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 90500000 Usługi związane z odpadami
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Wewnętrzny identyfikator: 491433
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: JN-0032/2026
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 90500000 Serviços relativos a resíduos e lixos
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 491433
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-0032/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 90500000 Servicii privind deşeurile menajere şi deşeurile
Identificator intern: 491433
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-0032/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 90500000 Služby súvisiace s likvidáciou odpadu a odpadom
5. Časť
Časť: LOT-0000
Interný identifikátor: 491433
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-0032/2026
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 90500000 Storitve v zvezi z odpadki
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Notranji identifikator: 491433