2. Řízení
Řízení
Název: SVA/4620-242/2026 Zakup wraz z dostawą oleju opałowego lekkiego do Jednostek Wojskowych.
Popis: Przedmiotem zamówienia jest zakup wraz z dostawą oleju opałowego lekkiego do Jednostek Wojkowych. Zamawiający podzielił zamówienie na 6 części
Interní identifikátor: SVA/4620-242/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 09135100 Topné oleje
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych - lekkiego o wartości opałowej min. 42,6 MJ/kg, maksymalnej zawartości siarki 0,1% w temperaturze referencyjnej 150C w ilości – 820 m3 do m. Warszawa, Książenice Musuły, Dębina, Kazuń, Modlin, Jagodne, Radom, Olszewnica, Jarosław, Kopytów, Zegrze, Gostynin, Pomiechówek.
Popis: zakup wraz z dostawą oleju opałowego lekkiego do Jednostek Wojskowych.
Interní identifikátor: Część I
Možnosti:
Popis možností: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7.1 do SWZ) lub możliwość zwiększenia do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7.1 do SWZ). Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego w szczególności ze względu na: 1) zaistnienie warunków atmosferycznych polegających na spadku lub wzroście temperatur o min. 0,2oC w stosunku do średnich z roku poprzedniego z tego samego okresu dla danego obszaru, 2) wystąpienie awarii sieci grzewczej lub kotłowni, skutkująca koniecznością czasowego ich wyłączenia, 3) decyzję Inwestora o wyłączeniu lub włączeniu budynku do systemu cieplnego, bądź o zmianie sposobu ogrzewania budynku.
Část: LOT-0002
Název: Zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych - lekkiego o wartości opałowej min. 42,6 MJ/kg, maksymalnej zawartości siarki 0,1% w temperaturze referencyjnej 150C w ilości 1794 m3 do m. Chorągiewka, Kutno, Bożenkowo, Osówiec, Regny, Gałkówek, Leźnica Wielka, Nowy Glinnik, Gardeja Jamy, Grupa, Toruń
Popis: zakup wraz z dostawą oleju opałowego lekkiego do Jednostek Wojskowych
Interní identifikátor: Część II
Popis možností: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7.2 do SWZ) lub możliwość zwiększenia do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7.2 do SWZ). Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego w szczególności ze względu na: 1) zaistnienie warunków atmosferycznych polegających na spadku lub wzroście temperatur o min. 0,2oC w stosunku do średnich z roku poprzedniego z tego samego okresu dla danego obszaru, 2) wystąpienie awarii sieci grzewczej lub kotłowni, skutkująca koniecznością czasowego ich wyłączenia, 3) decyzję Inwestora o wyłączeniu lub włączeniu budynku do systemu cieplnego, bądź o zmianie sposobu ogrzewania budynku.
Část: LOT-0003
Název: Zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych - lekkiego o wartości opałowej min. 42,6 MJ/kg, maksymalnej zawartości siarki 0,1% w temperaturze referencyjnej 150C w ilości – 635 m3 do m. Wicko Morskie, Nowy Dwór Wejherowski, Gdynia Redłowo, Rzucewo, Glewice, Mosty, Kołobrzeg, Darłowo
Interní identifikátor: Część III
Popis možností: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7.3 do SWZ) lub możliwość zwiększenia do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7.3 do SWZ). Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego w szczególności ze względu na: 1) zaistnienie warunków atmosferycznych polegających na spadku lub wzroście temperatur o min. 0,2oC w stosunku do średnich z roku poprzedniego z tego samego okresu dla danego obszaru, 2) wystąpienie awarii sieci grzewczej lub kotłowni, skutkująca koniecznością czasowego ich wyłączenia, 3) decyzję Inwestora o wyłączeniu lub włączeniu budynku do systemu cieplnego, bądź o zmianie sposobu ogrzewania budynku.
Část: LOT-0004
Název: Zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych - lekkiego o wartości opałowej min. 42,6 MJ/kg, maksymalnej zawartości siarki 0,1% w temperaturze referencyjnej 150C w ilości 30 m3 do m. Ostra Góra pow. kłodzki.
Interní identifikátor: Część IV
Popis možností: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7.4 do SWZ) lub możliwość zwiększenia do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7.4 do SWZ). Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego w szczególności ze względu na: 1) zaistnienie warunków atmosferycznych polegających na spadku lub wzroście temperatur o min. 0,2oC w stosunku do średnich z roku poprzedniego z tego samego okresu dla danego obszaru, 2) wystąpienie awarii sieci grzewczej lub kotłowni, skutkująca koniecznością czasowego ich wyłączenia, 3) decyzję Inwestora o wyłączeniu lub włączeniu budynku do systemu cieplnego, bądź o zmianie sposobu ogrzewania budynku.
Část: LOT-0005
Název: Zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych - lekkiego o wartości opałowej min. 42,6 MJ/kg, maksymalnej zawartości siarki 0,1% w temperaturze referencyjnej 150C w ilości – 246 m3 do m. Tarnowskie Góry, Niedźwiedź, Kłaj, Kuźnia Raciborska
Interní identifikátor: Część V
Popis možností: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7.5 do SWZ) lub możliwość zwiększenia do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7.5 do SWZ). Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego w szczególności ze względu na: 1) zaistnienie warunków atmosferycznych polegających na spadku lub wzroście temperatur o min. 0,2oC w stosunku do średnich z roku poprzedniego z tego samego okresu dla danego obszaru, 2) wystąpienie awarii sieci grzewczej lub kotłowni, skutkująca koniecznością czasowego ich wyłączenia, 3) decyzję Inwestora o wyłączeniu lub włączeniu budynku do systemu cieplnego, bądź o zmianie sposobu ogrzewania budynku.
Část: LOT-0006
Název: Zakup wraz z dostawą oleju napędowego do celów opałowych - lekkiego o wartości opałowej min. 42,6 MJ/kg, maksymalnej zawartości siarki 0,1% w temperaturze referencyjnej 150C w ilości – 224 m3 do m. Braniewo, Czarny Piec, Lipowiec.
Interní identifikátor: Część VI
Popis možností: Zamawiający przewiduje prawo opcji dotyczące możliwości niezrealizowania do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7.6 do SWZ) lub możliwość zwiększenia do 50% zakresu przedmiotu Umowy określonego w formularzu cenowym (zał. nr 7.6 do SWZ). Realizacja postanowienia określonego w zdaniu poprzedzającym nastąpi w sytuacji wystąpienia stosownych potrzeb ujawnionych po stronie Zamawiającego w szczególności ze względu na: 1) zaistnienie warunków atmosferycznych polegających na spadku lub wzroście temperatur o min. 0,2oC w stosunku do średnich z roku poprzedniego z tego samego okresu dla danego obszaru, 2) wystąpienie awarii sieci grzewczej lub kotłowni, skutkująca koniecznością czasowego ich wyłączenia, 3) decyzję Inwestora o wyłączeniu lub włączeniu budynku do systemu cieplnego, bądź o zmianie sposobu ogrzewania budynku.
2. Procedure
Procedure
Intern ID: SVA/4620-242/2026
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 09135100 Fyringsolie
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: Część I
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: Część II
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: Część III
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: Część IV
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: Część V
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: Część VI
See the notice on TED website
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: SVA/4620-242/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 09135100 Πετρέλαιο θέρμανσης
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część I
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część II
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część III
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część IV
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część V
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: Część VI
Internal identifier: SVA/4620-242/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 09135100 Heating oil
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: Część I
Options:
Lot: LOT-0002
Internal identifier: Część II
Lot: LOT-0003
Internal identifier: Część III
Lot: LOT-0004
Internal identifier: Część IV
Lot: LOT-0005
Internal identifier: Część V
Lot: LOT-0006
Internal identifier: Część VI
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: SVA/4620-242/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 09135100 Petróleo para calefacción
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: Część I
Opciones:
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część II
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Część III
Lote: LOT-0004
Identificador interno: Część IV
Lote: LOT-0005
Identificador interno: Część V
Lote: LOT-0006
Identificador interno: Część VI
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: SVA/4620-242/2026
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 09135100 Kütteõlid
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: Część I
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
Sisemine tunnus: Część II
Osa: LOT-0003
Sisemine tunnus: Część III
Osa: LOT-0004
Sisemine tunnus: Część IV
Osa: LOT-0005
Sisemine tunnus: Część V
Osa: LOT-0006
Sisemine tunnus: Część VI
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: SVA/4620-242/2026
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 09135100 Lämmitysöljy
Sisäinen tunniste: Część I
Optiot:
Sisäinen tunniste: Część II
Sisäinen tunniste: Część III
Sisäinen tunniste: Część IV
Sisäinen tunniste: Część V
Sisäinen tunniste: Część VI
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: SVA/4620-242/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 09135100 Fioul domestique
Identifiant interne: Część I
Identifiant interne: Część II
Identifiant interne: Część III
Identifiant interne: Część IV
Identifiant interne: Część V
Identifiant interne: Część VI
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: SVA/4620-242/2026
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 09135100 Heating oil
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: Część I
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: Część II
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: Część III
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: Część IV
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: Część V
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: Część VI
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: SVA/4620-242/2026
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 09135100 Ulje za loženje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: Część I
Opcije:
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: Część II
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: Część III
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: Część IV
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: Część V
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: Część VI
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: SVA/4620-242/2026
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 09135100 Fűtőolaj
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: Część I
Opciók:
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: Część II
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: Część III
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: Część IV
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: Część V
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: Część VI
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 09135100 Gasolio per riscaldamento
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: Część I
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
Identificativo interno: Część II
Lotto: LOT-0003
Identificativo interno: Część III
Lotto: LOT-0004
Identificativo interno: Część IV
Lotto: LOT-0005
Identificativo interno: Część V
Lotto: LOT-0006
Identificativo interno: Część VI
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: SVA/4620-242/2026
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 09135100 Krosnių kuras
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: Część I
Pasirinkimo galimybės:
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część II
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Część III
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: Część IV
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: Część V
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: Część VI
Iekšējais identifikators: SVA/4620-242/2026
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 09135100 Kurināmās eļļas
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: Część I
Iespējas:
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: Część II
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: Część III
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: Część IV
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: Część V
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: Część VI
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: SVA/4620-242/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 09135100 Żjut tas-sħana
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: Część I
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: Część II
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: Część III
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: Część IV
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: Część V
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: Część VI
Interne identificatiecode: SVA/4620-242/2026
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09135100 Stookolie
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Część I
Opties:
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: Część II
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: Część III
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: Część IV
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: Część V
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: Część VI
Wewnętrzny identyfikator: SVA/4620-242/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 09135100 Olej opałowy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: Część I
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: Część II
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: Część III
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: Część IV
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: Część V
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: Część VI
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: SVA/4620-242/2026
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 09135100 Păcură pentru încălzirea locuinţelor
Identificator intern: Część I
Opțiuni:
Identificator intern: Część II
Identificator intern: Część III
Identificator intern: Część IV
Identificator intern: Część V
Identificator intern: Część VI
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 09135100 Kurilno olje
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: Część I
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: Część II
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: Część III
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: Część IV
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: Część V
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: Część VI