2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa aparatów USG dla oddziałów i poradni Szpitala Uniwersyteckiego wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu (DFP.271.104.2026.KK)
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatów USG dla oddziałów i poradni Szpitala Uniwersyteckiego wraz z instalacją, uruchomieniem i szkoleniem personelu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania Wykonawców.
Interní identifikátor: DFP.271.104.2026.KK
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33112200 Ultrazvukové jednotky
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 1
Popis: 1. Aparat USG - 1 szt.
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: 2
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: 3
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: 4
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Název: 5
Interní identifikátor: 5
416782-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne KennungDFP.271.104.2026.KK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
5. Los
LosLOT-0001
Titel1
Beschreibung1. Aparat USG - 1 szt.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titel2
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titel3
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Titel4
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Titel5
Interne Kennung5
416782-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal - Anuncio de cambios
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoDFP.271.104.2026.KK
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 33112200 Unidad de ultrasonidos
5. Lote
LoteLOT-0001
Título1
Descripción1. Aparat USG - 1 szt.
Identificador interno1
LoteLOT-0002
Título2
Identificador interno2
LoteLOT-0003
Título3
Identificador interno3
LoteLOT-0004
Título4
Identificador interno4
LoteLOT-0005
Título5
Identificador interno5
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: DFP.271.104.2026.KK
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33112200 Ultraheliseadmed
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: 1
Kirjeldus: 1. Aparat USG - 1 szt.
Sisemine tunnus: 1
Osa: LOT-0002
Pealkiri: 2
Sisemine tunnus: 2
Osa: LOT-0003
Pealkiri: 3
Sisemine tunnus: 3
Osa: LOT-0004
Pealkiri: 4
Sisemine tunnus: 4
Osa: LOT-0005
Pealkiri: 5
Sisemine tunnus: 5
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: DFP.271.104.2026.KK
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33112200 Ultraääniyksikkö
Ilmoituksen nimi: 1
Kuvaus: 1. Aparat USG - 1 szt.
Sisäinen tunniste: 1
Ilmoituksen nimi: 2
Sisäinen tunniste: 2
Ilmoituksen nimi: 3
Sisäinen tunniste: 3
Ilmoituksen nimi: 4
Sisäinen tunniste: 4
Ilmoituksen nimi: 5
Sisäinen tunniste: 5
416782-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras - Fógra maidir le hathrú
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachDFP.271.104.2026.KK
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33112200 Ultrasonic unit
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Teideal1
Cur síos1. Aparat USG - 1 szt.
Aitheantóir inmheánach1
LuchtógLOT-0002
Teideal2
Aitheantóir inmheánach2
LuchtógLOT-0003
Teideal3
Aitheantóir inmheánach3
LuchtógLOT-0004
Teideal4
Aitheantóir inmheánach4
LuchtógLOT-0005
Teideal5
Aitheantóir inmheánach5
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DFP.271.104.2026.KK
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33112200 Jedinica za ultrazvuk
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: 1
Opis: 1. Aparat USG - 1 szt.
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: 2
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: 3
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: 4
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: 5
Interna identifikacijska oznaka: 5
416782-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33112200 Impianto a ultrasuoni
5. Lotto
LottoLOT-0001
Titolo1
Descrizione1. Aparat USG - 1 szt.
Identificativo interno1
LottoLOT-0002
Titolo2
Identificativo interno2
LottoLOT-0003
Titolo3
Identificativo interno3
LottoLOT-0004
Titolo4
Identificativo interno4
LottoLOT-0005
Titolo5
Identificativo interno5
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DFP.271.104.2026.KK
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33112200 Ultragarso įranga
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: 1
Aprašymas: 1. Aparat USG - 1 szt.
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: 2
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: 3
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: 4
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: 5
Vidaus identifikatorius: 5
Iekšējais identifikators: DFP.271.104.2026.KK
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33112200 Ultraskaņas aparāts
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: 1
Apraksts: 1. Aparat USG - 1 szt.
Iekšējais identifikators: 1
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: 2
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: 3
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: 4
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Nosaukums: 5
Iekšējais identifikators: 5
416782-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard - Avviż tal-bidla
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internDFP.271.104.2026.KK
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33112200 Unità ultrasonika
5. Lott
LottLOT-0001
Titlu1
Deskrizzjoni1. Aparat USG - 1 szt.
Identifikatur intern1
LottLOT-0002
Titlu2
Identifikatur intern2
LottLOT-0003
Titlu3
Identifikatur intern3
LottLOT-0004
Titlu4
Identifikatur intern4
LottLOT-0005
Titlu5
Identifikatur intern5
416782-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecodeDFP.271.104.2026.KK
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33112200 Echograaf
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Beschrijving1. Aparat USG - 1 szt.
Interne identificatiecode1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode2
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode3
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode4
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecode5
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: DFP.271.104.2026.KK
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33112200 Unidade de ultra-sons
Lote: LOT-0001
Título: 1
Descrição: 1. Aparat USG - 1 szt.
Identificador interno: 1
Lote: LOT-0002
Título: 2
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Título: 3
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Título: 4
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Título: 5
Identificador interno: 5
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: DFP.271.104.2026.KK
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33112200 Ecograf
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titlu: 1
Descriere: 1. Aparat USG - 1 szt.
Identificator intern: 1
Lot: LOT-0002
Titlu: 2
Identificator intern: 2
Lot: LOT-0003
Titlu: 3
Identificator intern: 3
Lot: LOT-0004
Titlu: 4
Identificator intern: 4
Lot: LOT-0005
Titlu: 5
Identificator intern: 5
416782-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátorDFP.271.104.2026.KK
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 33112200 Ultrazvuková jednotka
5. Časť
ČasťLOT-0001
Názov1
Opis1. Aparat USG - 1 szt.
Interný identifikátor1
ČasťLOT-0002
Názov2
Interný identifikátor2
ČasťLOT-0003
Názov3
Interný identifikátor3
ČasťLOT-0004
Názov4
Interný identifikátor4
ČasťLOT-0005
Názov5
Interný identifikátor5
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: DFP.271.104.2026.KK
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33112200 Ultraljudsapparat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1
Beskrivning: 1. Aparat USG - 1 szt.
Intern identifierare: 1
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: 3
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: 4
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: 5
Intern identifierare: 5