2. Řízení
Řízení
Název: Fourniture de colis alimentaires festifs à destination des séniors pour les fêtes de fin d'année du CCAS d'Alfortville
Popis: Fourniture de colis alimentaires festifs à destination des séniors pour les fêtes de fin d'année du CCAS d'Alfortville
Interní identifikátor: 26CC02
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15800000 Různé potravinářské výrobky
5. Část
Část: LOT-0001
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 26CC02
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26CC02
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 26CC02
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos
5. Lote
Lote: LOT-0001
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 26CC02
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 15800000 Sekalaiset elintarvikkeet
5. Osa
Osa: LOT-0001
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 26CC02
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: 26CC02
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 15800000 Razni prehrambeni proizvodi
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: 26CC02
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15800000 Különféle élelmiszertermékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 26CC02
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 15800000 Prodotti alimentari vari
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 26CC02
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15800000 Įvairūs maisto produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 26CC02
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15800000 Dažādi pārtikas produkti
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 26CC02
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 26CC02
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 15800000 Różne produkty spożywcze
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15800000 Produtos alimentares diversos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 26CC02
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 15800000 Diverse produse alimentare
5. Lot
Lot: LOT-0001
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 26CC02
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15800000 Rôzne potravinárske výrobky
5. Časť
Časť: LOT-0001
416928-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator26CC02
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15800000 Razna živila
5. Sklop
SklopLOT-0001
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26CC02
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001