2. Řízení
Řízení
Název: Zakup i dostawa urządzeń badawczych do badań genetycznych, w ramach pięciu zadań.
Popis: Zakup i dostawa urządzeń badawczych do badań genetycznych, w ramach pięciu zadań.
Interní identifikátor: 128/Cut/26/KK/PMP
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 38430000 Snímací a analytické aparáty
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Zadanie nr 1:Urządzenie do elektroforezy kapilarnej SeqStudio Flex firmy Thermofisher lub równoważne - 1 szt.;
Popis: Zadanie nr 1:Urządzenie do elektroforezy kapilarnej SeqStudio Flex firmy Thermofisher lub równoważne - 1 szt.;
Interní identifikátor: 128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 1
Část: LOT-0002
Název: Zadanie nr 2: Urządzenie do oznaczania ilości DNA QuantStudio 5 firmy ThermoFisher lub równoważne - 1 szt.;
Popis: Zadanie nr 2: Urządzenie do oznaczania ilości DNA QuantStudio 5 firmy ThermoFisher lub równoważne - 1 szt.;
Interní identifikátor: 128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 2
Část: LOT-0003
Název: Zadanie nr 3: Urządzenie do pobierania próbek z kart FTA EasyPunch firmy Hamilton lub równoważne - 1 szt.;
Popis: Zadanie nr 3: Urządzenie do pobierania próbek z kart FTA EasyPunch firmy Hamilton lub równoważne - 1 szt.;
Interní identifikátor: 128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 3
Část: LOT-0004
Název: Zadanie nr 4: Urządzenie do pobierania próbek z kart FTA AutoDXS-X MS ekspert lub równoważne - 1 szt.;
Popis: Zadanie nr 4: Urządzenie do pobierania próbek z kart FTA AutoDXS-X MS ekspert lub równoważne - 1 szt.;
Interní identifikátor: 128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 4
Část: LOT-0005
Název: Zadanie nr 5: Urządzenie do pobierania próbek z kart FTA Dry Matrics Module System (DMMS) MS Ekspert lub równoważne – 1szt.
Popis: Zadanie nr 5: Urządzenie do pobierania próbek z kart FTA Dry Matrics Module System (DMMS) MS Ekspert lub równoważne – 1szt.
Interní identifikátor: 128/Cut/26/KK/PMP zadanie nr 5
See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 128/Cut/26/KK/PMP
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
Los: LOT-0003
Los: LOT-0004
Los: LOT-0005
417181-2026 - Licitación
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Suministros
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno128/Cut/26/KK/PMP
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoSuministros
Clasificación principal (cpv): 38430000 Aparatos de detección y análisis
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador interno128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 1
LoteLOT-0002
Identificador interno128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 2
LoteLOT-0003
Identificador interno128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 3
LoteLOT-0004
Identificador interno128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 4
LoteLOT-0005
Identificador interno128/Cut/26/KK/PMP zadanie nr 5
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 128/Cut/26/KK/PMP
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 38430000 Ilmaisimet ja analyysilaitteet
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
Osa: LOT-0003
Osa: LOT-0004
Osa: LOT-0005
417181-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne128/Cut/26/KK/PMP
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 38430000 Appareils de détection et d'analyse
5. Lot
LotLOT-0001
Identifiant interne128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 1
LotLOT-0002
Identifiant interne128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 2
LotLOT-0003
Identifiant interne128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 3
LotLOT-0004
Identifiant interne128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 4
LotLOT-0005
Identifiant interne128/Cut/26/KK/PMP zadanie nr 5
417181-2026 - Verseny
Lengyelország – Észlelő- és analizálóberendezések – Zakup i dostawa urządzeń badawczych do badań genetycznych, w ramach pięciu zadań.
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító128/Cut/26/KK/PMP
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 38430000 Észlelő- és analizálóberendezések
5. Rész
RészLOT-0001
RészLOT-0002
RészLOT-0003
RészLOT-0004
RészLOT-0005
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 38430000 Detektoriai ir analizės aparatai
Sutarties vykdymo vieta
Miestas: Warszawa
Šalies administracinis vienetas (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Šalis: Lenkija
Bendra informacija
417181-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern128/Cut/26/KK/PMP
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 38430000 Apparat tas-sejbien u l-analiżi
5. Lott
LottLOT-0001
LottLOT-0002
LottLOT-0003
LottLOT-0004
LottLOT-0005
417181-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode128/Cut/26/KK/PMP
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 38430000 Detectie- en analyseapparatuur
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 2
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 3
PerceelLOT-0004
Interne identificatiecode128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 4
PerceelLOT-0005
Interne identificatiecode128/Cut/26/KK/PMP zadanie nr 5
417181-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator128/Cut/26/KK/PMP
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 38430000 Aparatura do wykrywania i analizy
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 1
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 2
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 3
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikator128/Cut/26/KK/PMP-zadanie nr 4
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikator128/Cut/26/KK/PMP zadanie nr 5
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno: 128/Cut/26/KK/PMP
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 38430000 Aparelhos de detecção e análise
Lote: LOT-0001
Lote: LOT-0002
Lote: LOT-0003
Lote: LOT-0004
Lote: LOT-0005
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 128/Cut/26/KK/PMP
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 38430000 Aparate de detectare şi de analiză
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
Lot: LOT-0003
Lot: LOT-0004
Lot: LOT-0005
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 38430000 Prístroje na detekciu a rozbory
Miesto plnenia
Mesto: Warszawa
Nižšia územná jednotka krajiny (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Krajina: Poľsko
Všeobecné informácie
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 38430000 Aparati za odkrivanje in analizo
Kraj izvajanja
Podregija države (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Država: Poljska
Splošne informacije
417181-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare128/Cut/26/KK/PMP
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38430000 Detektions- och analysutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Del (anbudsområde)LOT-0002
Del (anbudsområde)LOT-0003
Del (anbudsområde)LOT-0004
Del (anbudsområde)LOT-0005