421343-2026 - Zadávání
Bulharsko – Částečně pevné záchranné čluny – Демонтаж, доставка и монтаж на два комплекта надуваеми бордове за моторен катер тип PARKER 900 собственост на Изпълнителна агенция „Морска администрация"
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky - Služby
2. Řízení
Řízení
NázevДемонтаж, доставка и монтаж на два комплекта надуваеми бордове за моторен катер тип PARKER 900 собственост на Изпълнителна агенция „Морска администрация"
PopisВ обхвата на настоящата обществена поръчка следва да бъдат извършени дейности по демонтаж, доставка и монтаж на два комплекта надуваеми бордове за моторни катери тип PARKER 900 собственост на Изпълнителна агенция „Морска администрация“. Доставката, предмет на обществената поръчка, е подробно описана в Техническата спецификация на възложителя. Обществената поръчка се финансира със средства от държавния бюджет. Изпълнението й ще стартира при осигуряване на финансирането, при условията на чл.114 ЗОП.
Interní identifikátor587918
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Další charakteristika zakázkySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 34522400 Částečně pevné záchranné čluny
Další klasifikace (cpv): 50240000 Opravy, údržba a služby související s lodní dopravou a jiným zařízením
5. Část
ČástLOT-0001
421343-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer - Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern ID587918
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Supplerende kontrakttypeTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 34522400 Halvstive joller
Supplerende klassifikation (cpv): 50240000 Reparation, vedligeholdelse og tilhørende tjenesteydelser vedrørende marint og andet udstyr
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
421343-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung587918
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34522400 Halbstarre Boote
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50240000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste in Verbindung mit Schifffahrt und anderen Einrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
421343-2026 - Διαγωνισμός
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά - Υπηρεσίες
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό587918
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Πρόσθετος χαρακτήρας της σύμβασηςΥπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34522400 Ημιάκαμπτα σκάφη
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50240000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης και συναφείς υπηρεσίες σχετιζόμενες με σκάφη και λοιπό εξοπλισμό
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
421343-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Asjad - Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus587918
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Lepingu täiendav olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 34522400 Pooljäigad jullad
Täiendav liigitus (cpv): 50240000 Laevavarustuse ja muude seadmete remondi-, hooldus- ja seonduvad teenused
5. Osa
OsaLOT-0001
421343-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Fournitures - Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne587918
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nature complémentaire du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 34522400 Canots semi-rigides
Nomenclature complémentaire (cpv): 50240000 Services de réparation, d'entretien et services connexes relatifs au transport maritime et à d'autres équipements
5. Lot
LotLOT-0001
421343-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés - Szolgáltatásmegrendelés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító587918
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
A szerződés kiegészítő jellegeSzolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 34522400 Félmerev csónakok
További osztályozás (cpv): 50240000 Vízi és egyéb járművek javítása, karbantartása és kapcsolódó szolgáltatása
5. Rész
RészLOT-0001
421343-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture - Servizi
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno587918
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Natura aggiuntiva dell'appaltoServizi
Classificazione principale (cpv): 34522400 Canotti semirigidi
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50240000 Riparazione, manutenzione e servizi affini relativi alle navi ed altre attrezzature
5. Lotto
LottoLOT-0001
421343-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės - Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius587918
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Kiti sutarties objektaiPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34522400 Pusiau standžios valtelės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50240000 Remonto, priežiūros ir kitos paslaugos, susijusios su jūros ir kitais įrenginiais
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
421343-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes - Pakalpojumi
Iekšējais identifikators587918
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Līguma papildveidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 34522400 Pusstingrās laivas
Papildu klasifikācija (cpv): 50240000 Remonta, tehniskās apkopes un saistītie pakalpojumi attiecībā uz jūras transportu un citām iekārtām
5. Daļa
DaļaLOT-0001
421343-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti - Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern587918
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Natura addizzjonali tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34522400 Frejgatini parzjalment riġidi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50240000 Tiswija, manutenzjoni u servizzi assoċċjati relatati ma’ l-apparat marittimu u apparat ieħor
5. Lott
LottLOT-0001
421343-2026 - Mededinging
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
Interne identificatiecode587918
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Aanvullende aard van het contractDiensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 34522400 Sloepen met harde kiel
Aanvullende classificatie (cpv): 50240000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten in verband met scheepvaart en andere uitrusting
5. Perceel
PerceelLOT-0001
421343-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Dostawy - Usługi
Wewnętrzny identyfikator587918
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Dodatkowy charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 34522400 Szalupy półsztywne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50240000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji i inne usługi dotyczące sprzętu morskiego i innego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
421343-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Fornecimentos - Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Identificador interno587918
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Natureza adicional do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 34522400 Botes semi-rígidos
Classificação adicional (cpv): 50240000 Serviços de reparação e manutenção e serviços conexos relacionados com equipamento marinho e outro
5. Lote
LoteLOT-0001
421343-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
Tovary - Služby
2. Postup
Postup
Interný identifikátor587918
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Doplňujúci druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 34522400 Polotuhé malé člny
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50240000 Opravy, údržba a súvisiace služby týkajúce sa námorného loďstva a iných zariadení
5. Časť
ČasťLOT-0001
421343-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor - Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare587918
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Ytterligare om kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 34522400 Halvstyva jollar
Ytterligare klassificering (cpv): 50240000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster avseende sjöfart och annan utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001