422581-2026 - Zadávání
Slovensko – Péče o lesní porost – Arboristické práce v rámci verejnej zelene v mestskej časti Bratislava – Ružinov, 2026-2027
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Služby
2. Řízení
Řízení
NázevArboristické práce v rámci verejnej zelene v mestskej časti Bratislava – Ružinov, 2026-2027
PopisPredmetom zákazky je zabezpečenie komplexných arboristických prác na vzrastlých drevinách rastúcich v mestskej časti Bratislava-Ružinov vrátane výsadby nových stromov a dodávky rastlinného materiálu. Arboristické práce v rámci predmetnej zákazky zahŕňajú tie najdôležitejšie práce pri ošetrovaní vzrastlých stromov od posúdenia zdravotného stavu, rezov korún ako aj úprava koreňového priestoru injektážou až po výrub a výsadbu novej dreviny. Služby požadované v zákazke zahŕňajú súbor odborných činností zameraných na udržanie a zlepšenie zdravotného stavu ako aj zabezpečenie optimálneho rozvoja drevín rastúcich vo verejných priestranstvách Ružinova. Arboristické práce zahŕňajú: - rezy korún, - pôdnu injektáž vrátane aplikácie prípravkov zlepšujúcich zdravotný stav a vitalitu stromu, - strojný výrub stromov s automatickou rezacou hlavou, - výsadby stromov, - rezy kríkových skupín, - frézovanie pňov, - posudky zdravotnej vitality stromov, - prístrojové vyšetrenie stromov tomografom. - dodávku rastlinného materiálu. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v Kapitole B.1 Opis predmetu zákazky súťažných podkladov, Prílohe č. 8 Cenník poskytovaných služieb a Prílohe č. 11 Rámcová dohoda na poskytovanie arboristických prác.
Interní identifikátorCS 3645/2026
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvySlužby
Hlavní klasifikace (cpv): 77211500 Péče o lesní porost
Další klasifikace (cpv): 77211400 Kácení stromů, 77341000 Prořezávání stromů, 90524300 Likvidace biologického odpadu, 77300000 Zahradnické služby, 77310000 Služby vysazování a údržby zelených ploch
5. Část
ČástLOT-0001
422581-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
Intern IDCS 3645/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 77211500 Pleje af træer
Supplerende klassifikation (cpv): 77211400 Skovning, 77341000 Træbeskæring, 90524300 Bortskaffelse af biologisk affald, 77300000 Tjenesteydelser inden for havebrug, 77310000 Tilplantning og vedligeholdelse af grønne områder
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
422581-2026 - Licitación
Eslovaquia – Servicios de mantenimiento de árboles – Arboristické práce v rámci verejnej zelene v mestskej časti Bratislava – Ružinov, 2026-2027
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador internoCS 3645/2026
Tipo de procedimientoAbierto
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 77211500 Servicios de mantenimiento de árboles
Clasificación adicional (cpv): 77211400 Servicios de tala de árboles, 77341000 Poda de árboles, 90524300 Servicios de evacuación de desechos biológicos, 77300000 Servicios hortícolas, 77310000 Servicios de plantación y mantenimiento de zonas verdes
5. Lote
LoteLOT-0001
422581-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnusCS 3645/2026
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 77211500 Puuhooldusteenused
Täiendav liigitus (cpv): 77211400 Puulangetamisteenused, 77341000 Puude pügamine, 90524300 Bioloogiliste jäätmete kõrvaldamisteenused, 77300000 Aiandusteenused, 77310000 Haljasalade istutus- ja hooldusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
422581-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Identifiant interneCS 3645/2026
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 77211500 Services d'élagage
Nomenclature complémentaire (cpv): 77211400 Services d'abattage d'arbres, 77341000 Élagage des arbres, 90524300 Services d'enlèvement de déchets biologiques, 77300000 Services horticoles, 77310000 Réalisation et entretien d'espaces verts
5. Lot
LotLOT-0001
422581-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Seirbhísí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachCS 3645/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSeirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 77211500 Tree-maintenance services
Aicmiú breise (cpv): 77211400 Tree-cutting services, 77341000 Tree pruning, 90524300 Removal services of biological waste, 77300000 Horticultural services, 77310000 Planting and maintenance services of green areas
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
422581-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaCS 3645/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 77211500 Usluge održavanja drveća
Dodatna klasifikacija (cpv): 77211400 Usluge sječe drveća, 77341000 Obrezivanje drveća, 90524300 Usluge uklanjanja biološkog otpada, 77300000 Hortikulturne usluge, 77310000 Usluge sadnje i održavanja zelenih površina
5. Grupa
GrupaLOT-0001
422581-2026 - Konkursas
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Paslaugos
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatoriusCS 3645/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPaslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 77211500 Medžių priežiūros paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 77211400 Medžių kirtimo paslaugos, 77341000 Medžių genėjimas, 90524300 Biologinių atliekų pašalinimo paslaugos, 77300000 Sodininkystės paslaugos, 77310000 Žaliųjų zonų sodinimo ir priežiūros paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
422581-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Pakalpojumi
Iekšējais identifikatorsCS 3645/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 77211500 Audzes uzturēšanas pakalpojumi
Papildu klasifikācija (cpv): 77211400 Koku izciršanas pakalpojumi, 77341000 Koku atzarošana, 90524300 Bioloģisko atkritumu aizvākšanas pakalpojumi, 77300000 Dārzkopības pakalpojumi, 77310000 Zaļo platību apzaļumošanas un kopšanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
422581-2026 - Kompetizzjoni
Is-Slovakkja – Servizzi tal-manutenzjoni tas-siġar – Arboristické práce v rámci verejnej zelene v mestskej časti Bratislava – Ružinov, 2026-2027
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internCS 3645/2026
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 77211500 Servizzi tal-manutenzjoni tas-siġar
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 77211400 Servizzi tal-qtugħ tas-siġar, 77341000 Żbir tas-siġar, 90524300 Servizzi tat-tneħħija ta' l-iskart bioloġiku, 77300000 Servizzi ta' l-ortikultura, 77310000 Servizzi tat-tħawwil u l-manutenzjoni ta' oqsma ħodor
5. Lott
LottLOT-0001
422581-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy
Usługi
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikatorCS 3645/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonanie
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 77211500 Usługi pielęgnacji drzew
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 77211400 Usługi wycinania drzew, 77341000 Okrzesywanie drzew, 90524300 Usługi usuwania odpadów biologicznych, 77300000 Usługi ogrodnicze, 77310000 Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
422581-2026 - Concurso
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal
Serviços
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradonão
Finalidade
Natureza do contratoServiços
Classificação principal (cpv): 77211500 Serviços de manutenção de árvores
Classificação adicional (cpv): 77211400 Serviços de abate de árvores, 77341000 Poda de árvores, 90524300 Serviços de evacuação de resíduos biológicos, 77300000 Serviços relacionados com horticultura, 77310000 Serviços de plantação e manutenção de áreas verdes
422581-2026 - Procedură concurențială
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Servicii
2. Procedură
Procedură
Identificator internCS 3645/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 77211500 Servicii de elagaj
Clasificare suplimentară (cpv): 77211400 Servicii de tăiere a arborilor, 77341000 Elagaj de arbori, 90524300 Servicii de înlăturare a deşeurilor biologice, 77300000 Servicii pentru horticultură, 77310000 Amenajare şi întreţinere de spaţii verzi
422581-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim
2. Postup
Postup
Interný identifikátorCS 3645/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvySlužby
Hlavná klasifikácia (cpv): 77211500 Údržba stromov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 77211400 Orezávanie stromov, 77341000 Prerezávanie stromov, 90524300 Odstraňovanie biologického odpadu, 77300000 Záhradnícke služby, 77310000 Výsadba a údržba zelených plôch
5. Časť
ČasťLOT-0001