See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: KU.241/pn33_2026/KK - Obsługa obiektów wyposażenia przystanków wrocławskiej komunikacji zbiorowej w podziale na 2 zadania.
Popis: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa obiektów wyposażenia przystanków wrocławskiej komunikacji zbiorowej w podziale na 2 zadania: 1) Zadanie nr 1: obsługa obiektów wyposażenia przystanków wrocławskiej komunikacji zbiorowej - rejon zachodni, 2) Zadanie nr 2: obsługa obiektów wyposażenia przystanków wrocławskiej komunikacji zbiorowej - rejon wschodni, na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wymagania i oczekiwania Zamawiającego zawiera: Wzór Umowy (WU), stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ wraz z Opisem Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiącym Załącznik nr 1 do Wzoru umowy wraz z załącznikami, które stanowią integralną część SWZ.
Interní identifikátor: KU.241/pn33_2026/KK - Obsługa obiektów wyposażenia przystanków wrocławskiej komunikacji zbiorowej w podziale na 2 zadania.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 63712100 Provozování autobusových nádraží
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Zadanie nr 1: Obsługa obiektów wyposażenia przystanków wrocławskiej komunikacji zbiorowej - rejon zachodni.
Popis: Przedmiotem zamówienia w zadaniu nr 1 jest obsługa obiektów wyposażenia przystanków wrocławskiej komunikacji zbiorowej w rejonie zachodnim na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Možnosti:
Popis možností: Zamawiający przewiduje możliwość jednokrotnego wznowienia zamówienia (na kolejne 12 miesięcy) na zasadach określonych w zamówieniu podstawowym.
Část: LOT-0002
Název: Zadanie nr 2: Obsługa obiektów wyposażenia przystanków wrocławskiej komunikacji zbiorowej - rejon wschodni.
Popis: Przedmiotem zamówienia w zadaniu nr 2 jest obsługa obiektów wyposażenia przystanków wrocławskiej komunikacji zbiorowej w rejonie wschodnim na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Interní identifikátor: KU.241/pn33_2026/KK – Obsługa obiektów wyposażenia przystanków wrocławskiej komunikacji zbiorowej w podziale na 2 zadania.
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 63712100 Drift af busstationer
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
Delkontrakt: LOT-0002
2. Verfahren
Verfahren
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63712100 Betrieb von Busbahnhöfen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Los: LOT-0002
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 63712100 Υπηρεσίες σταθμών λεωφορείων
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Επιλογές:
Παρτίδα: LOT-0002
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 63712100 Bus station services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
Lot: LOT-0002
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 63712100 Bussijaamateenused
5. Osa
Osa: LOT-0001
Täiendavad hankevõimalused:
Osa: LOT-0002
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 63712100 Linja-autoasemapalvelut
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 63712100 Services de gares routières
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Roghanna:
Luchtóg: LOT-0002
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 63712100 Usluge autobusne postaje
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Opcije:
Grupa: LOT-0002
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Servizi
Classificazione principale (cpv): 63712100 Servizi di stazioni autobus
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Opzioni:
Lotto: LOT-0002
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 63712100 Servizzi ta’ l-istazzjon tal-karozzi tal-linja
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
Lott: LOT-0002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 63712100 Busstationdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Opties:
Perceel: LOT-0002
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 63712100 Usługi w zakresie obsługi dworców i przystanków autobusowych
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
Część zamówienia: LOT-0002
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 63712100 Serviços de terminais de autocarros
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opções:
Lote: LOT-0002
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 63712100 Servicii de autogară
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 63712100 Služby autobusových staníc
5. Časť
Časť: LOT-0001
Časť: LOT-0002
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 63712100 Storitve avtobusnih postaj
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63712100 Busstationstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner:
Del (anbudsområde): LOT-0002