2. Řízení
Řízení
Název: Aankoop vrachtwagen met kraan en container laadsysteem
Popis: Het betreft de aankoop van een vrachtwagen met kraan en container laadsysteem en overname van de huidige vrachtwagen.
Interní identifikátor: PPP06U-1649/6160/2026 - 017
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34200000 Karoserie motorových vozidel, přívěsy a návěsy
5. Část
Část: LOT-0001
Interní identifikátor: 2026 - 017_1
Možnosti:
Popis možností: Vereiste opties (Overname huidige vrachtwagen)
See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Intern ID: PPP06U-1649/6160/2026 - 017
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34200000 Karrosserier til motorkøretøjer; påhængsvogne eller sættevogne
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 2026 - 017_1
Valgmuligheder:
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: PPP06U-1649/6160/2026 - 017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34200000 Fahrzeugkarosserien, Anhänger oder Sattelanhänger
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026 - 017_1
Optionen:
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34200000 Vehicle bodies, trailers or semi-trailers
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 2026 - 017_1
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: PPP06U-1649/6160/2026 - 017
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34200000 Carrocerías para vehículos, remolques o semirremolques
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 2026 - 017_1
Opciones:
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34200000 Sõidukite kered, haagised ja poolhaagised
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisemine tunnus: 2026 - 017_1
Täiendavad hankevõimalused:
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldus: Vereiste opties (Overname huidige vrachtwagen)
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34200000 Ajoneuvojen korit, perävaunut tai puoliperävaunut
Sisäinen tunniste: 2026 - 017_1
Optiot:
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34200000 Carrosseries, remorques ou semi-remorques de véhicules
Identifiant interne: 2026 - 017_1
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: PPP06U-1649/6160/2026 - 017
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 2026 - 017_1
Roghanna:
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: PPP06U-1649/6160/2026 - 017
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 34200000 Karoserije za vozila, prikolice ili poluprikolice
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 2026 - 017_1
Opcije:
2. Procedura
Procedura
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34200000 Carrozzerie; rimorchi o semirimorchi
5. Lotto
Lotto: LOT-0001
Identificativo interno: 2026 - 017_1
Opzioni:
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: PPP06U-1649/6160/2026 - 017
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34200000 Automobilių kėbulai, priekabos arba puspriekabės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 2026 - 017_1
Pasirinkimo galimybės:
Interne identificatiecode: PPP06U-1649/6160/2026 - 017
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34200000 Voertuigcarrosserieën, aanhangwagens of opleggers
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026 - 017_1
Opties:
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34200000 Nadwozia pojazdów, przyczepy lub naczepy
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 2026 - 017_1
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34200000 Carroçarias, reboques ou semi-reboques para veículos
Opções:
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: PPP06U-1649/6160/2026 - 017
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34200000 Caroserii, remorci sau semiremorci pentru vehicule
Identificator intern: 2026 - 017_1
Opțiuni:
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34200000 Karosérie vozidiel, prívesy alebo návesy
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 2026 - 017_1
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: PPP06U-1649/6160/2026 - 017
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34200000 Karosser, släp- eller påhängsvagnar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 2026 - 017_1
Optioner: