See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Popis: Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Interní identifikátor: JN-74141
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabák a související produkty
5. Část
Část: LOT-0001
Název: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Popis: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interní identifikátor: 493052
Další klasifikace (cpv): 15500000 Mléčné výrobky
Část: LOT-0002
Název: MESO IN MESNI IZDELKI
Popis: MESO IN MESNI IZDELKI
Interní identifikátor: 493053
Další klasifikace (cpv): 15110000 Maso, 15130000 Masné produkty
Část: LOT-0003
Název: PERUTNINA IN IZDELKI
Popis: PERUTNINA IN IZDELKI
Interní identifikátor: 493054
Další klasifikace (cpv): 15130000 Masné produkty, 15112000 Drůbež
Část: LOT-0004
Název: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Popis: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Interní identifikátor: 493055
Další klasifikace (cpv): 15896000 Hluboce zmrazené výrobky
Část: LOT-0005
Název: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Popis: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Interní identifikátor: 493056
Další klasifikace (cpv): 15330000 Upravené ovoce a zelenina
Část: LOT-0006
Název: RIBE
Popis: RIBE
Interní identifikátor: 493057
Další klasifikace (cpv): 15220000 Ryby, rybí filé nebo jiné rybí maso, zmrazené
Část: LOT-0007
Název: JAJCA
Popis: JAJCA
Interní identifikátor: 493058
Další klasifikace (cpv): 03142500 Vejce
Část: LOT-0008
Název: DIETNI IZDELKI
Popis: DIETNI IZDELKI
Interní identifikátor: 493059
Další klasifikace (cpv): 15880000 Výrobky zvláštní výživy
Část: LOT-0009
Název: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Popis: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Interní identifikátor: 493060
Další klasifikace (cpv): 15300000 Ovoce, zelenina a podobné produkty
Část: LOT-0010
Název: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Popis: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Interní identifikátor: 493061
Část: LOT-0011
Název: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Popis: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Interní identifikátor: 493062
Další klasifikace (cpv): 15320000 Ovocné a zeleninové šťávy
Část: LOT-0012
Název: ŽITA, MLEVSKI IZDELKI IN TESTENINE
Popis: ŽITA, MLEVSKI IZDELKI IN TESTENINE
Interní identifikátor: 493063
Další klasifikace (cpv): 15600000 Mlýnské a škrobárenské výrobky
Část: LOT-0013
Název: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Popis: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interní identifikátor: 493064
Další klasifikace (cpv): 15811000 Pekařské výrobky, 15812000 Pečivo a cukroví
Část: LOT-0014
Název: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Popis: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Interní identifikátor: 493065
Další klasifikace (cpv): 15800000 Různé potravinářské výrobky
Část: LOT-0015
Název: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Popis: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interní identifikátor: 493066
Část: LOT-0016
Název: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Popis: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interní identifikátor: 493067
Část: LOT-0017
Název: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Popis: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Interní identifikátor: 493068
2. Procedure
Procedure
Intern ID: JN-74141
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 15000000 Fødevarer, drikkevarer, tobak og beslægtede produkter
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Beskrivelse: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Intern ID: 493052
Supplerende klassifikation (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: MESO IN MESNI IZDELKI
Beskrivelse: MESO IN MESNI IZDELKI
Intern ID: 493053
Supplerende klassifikation (cpv): 15110000 Kød, 15130000 Kødprodukter
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: PERUTNINA IN IZDELKI
Beskrivelse: PERUTNINA IN IZDELKI
Intern ID: 493054
Supplerende klassifikation (cpv): 15130000 Kødprodukter, 15112000 Fjerkrækød
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Beskrivelse: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Intern ID: 493055
Supplerende klassifikation (cpv): 15896000 Dybfrostvarer
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Beskrivelse: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Intern ID: 493056
Supplerende klassifikation (cpv): 15330000 Forarbejdet frugt og grønt
Delkontrakt: LOT-0006
Titel: RIBE
Beskrivelse: RIBE
Intern ID: 493057
Supplerende klassifikation (cpv): 15220000 Frossen fisk, fiskefileter og andet fiskekød
Delkontrakt: LOT-0007
Titel: JAJCA
Beskrivelse: JAJCA
Intern ID: 493058
Supplerende klassifikation (cpv): 03142500 Æg
Delkontrakt: LOT-0008
Titel: DIETNI IZDELKI
Beskrivelse: DIETNI IZDELKI
Intern ID: 493059
Supplerende klassifikation (cpv): 15880000 Specialnæringsmidler
Delkontrakt: LOT-0009
Titel: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Beskrivelse: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Intern ID: 493060
Supplerende klassifikation (cpv): 15300000 Frugt, grøntsager og lignende produkter
Delkontrakt: LOT-0010
Titel: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Beskrivelse: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Intern ID: 493061
Delkontrakt: LOT-0011
Titel: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Beskrivelse: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Intern ID: 493062
Supplerende klassifikation (cpv): 15320000 Frugt- og grøntsagssaft
Delkontrakt: LOT-0012
Intern ID: 493063
Supplerende klassifikation (cpv): 15600000 Mølleriprodukter, stivelse og stivelsesprodukter
Delkontrakt: LOT-0013
Titel: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Beskrivelse: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Intern ID: 493064
Supplerende klassifikation (cpv): 15811000 Brødprodukter, 15812000 Bagværk og kager
Delkontrakt: LOT-0014
Titel: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Beskrivelse: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Intern ID: 493065
Supplerende klassifikation (cpv): 15800000 Diverse næringsmidler
Delkontrakt: LOT-0015
Titel: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Beskrivelse: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Intern ID: 493066
Delkontrakt: LOT-0016
Titel: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Beskrivelse: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Intern ID: 493067
Delkontrakt: LOT-0017
Titel: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Beskrivelse: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Intern ID: 493068
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-74141
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 15000000 Τρόφιμα, ποτά, καπνός και συναφή προϊόντα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Περιγραφή: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493052
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15500000 Γαλακτοκομικά προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: MESO IN MESNI IZDELKI
Περιγραφή: MESO IN MESNI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493053
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15110000 Κρέας, 15130000 Προϊόντα κρέατος
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: PERUTNINA IN IZDELKI
Περιγραφή: PERUTNINA IN IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493054
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15130000 Προϊόντα κρέατος, 15112000 Πουλερικά
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Περιγραφή: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493055
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15896000 Προϊόντα βαθείας καταψύξεως
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493056
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15330000 Επεξεργασμένα φρούτα και λαχανικά
Παρτίδα: LOT-0006
Τίτλος: RIBE
Περιγραφή: RIBE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493057
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15220000 Κατεψυγμένα ψάρια, φιλέτα ψαριών και άλλα κρέατα ψαριών
Παρτίδα: LOT-0007
Τίτλος: JAJCA
Περιγραφή: JAJCA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493058
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 03142500 Αυγά
Παρτίδα: LOT-0008
Τίτλος: DIETNI IZDELKI
Περιγραφή: DIETNI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493059
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15880000 Ειδικά προϊόντα διατροφής
Παρτίδα: LOT-0009
Τίτλος: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Περιγραφή: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493060
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15300000 Φρούτα, λαχανικά και συναφή προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0010
Τίτλος: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493061
Παρτίδα: LOT-0011
Τίτλος: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Περιγραφή: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493062
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15320000 Χυμοί φρούτων και λαχανικών
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493063
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15600000 Προϊόντα αλεσμένων δημητριακών, άμυλα και αμυλώδη προϊόντα
Παρτίδα: LOT-0013
Τίτλος: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Περιγραφή: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493064
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15811000 Προϊόντα άρτου, 15812000 Είδη ζαχαροπλαστικής και γλυκίσματα
Παρτίδα: LOT-0014
Τίτλος: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Περιγραφή: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493065
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής
Παρτίδα: LOT-0015
Τίτλος: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Περιγραφή: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493066
Παρτίδα: LOT-0016
Τίτλος: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Περιγραφή: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493067
Παρτίδα: LOT-0017
Τίτλος: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Περιγραφή: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493068
Internal identifier: JN-74141
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 15000000 Food, beverages, tobacco and related products
5. Lot
Lot: LOT-0001
Title: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Description: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 493052
Additional classification (cpv): 15500000 Dairy products
Lot: LOT-0002
Title: MESO IN MESNI IZDELKI
Description: MESO IN MESNI IZDELKI
Internal identifier: 493053
Additional classification (cpv): 15110000 Meat, 15130000 Meat products
Lot: LOT-0003
Title: PERUTNINA IN IZDELKI
Description: PERUTNINA IN IZDELKI
Internal identifier: 493054
Additional classification (cpv): 15130000 Meat products, 15112000 Poultry
Lot: LOT-0004
Title: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Internal identifier: 493055
Additional classification (cpv): 15896000 Deep-frozen products
Lot: LOT-0005
Title: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Internal identifier: 493056
Additional classification (cpv): 15330000 Processed fruit and vegetables
Lot: LOT-0006
Title: RIBE
Description: RIBE
Internal identifier: 493057
Additional classification (cpv): 15220000 Frozen fish, fish fillets and other fish meat
Lot: LOT-0007
Title: JAJCA
Description: JAJCA
Internal identifier: 493058
Additional classification (cpv): 03142500 Eggs
Lot: LOT-0008
Title: DIETNI IZDELKI
Description: DIETNI IZDELKI
Internal identifier: 493059
Additional classification (cpv): 15880000 Special nutritional products
Lot: LOT-0009
Title: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Description: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Internal identifier: 493060
Additional classification (cpv): 15300000 Fruit, vegetables and related products
Lot: LOT-0010
Title: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Internal identifier: 493061
Lot: LOT-0011
Title: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Description: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Internal identifier: 493062
Additional classification (cpv): 15320000 Fruit and vegetable juices
Lot: LOT-0012
Internal identifier: 493063
Additional classification (cpv): 15600000 Grain mill products, starches and starch products
Lot: LOT-0013
Title: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Description: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Internal identifier: 493064
Additional classification (cpv): 15811000 Bread products, 15812000 Pastry goods and cakes
Lot: LOT-0014
Title: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Description: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Internal identifier: 493065
Additional classification (cpv): 15800000 Miscellaneous food products
Lot: LOT-0015
Title: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Internal identifier: 493066
Lot: LOT-0016
Title: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Internal identifier: 493067
Lot: LOT-0017
Title: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Description: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Internal identifier: 493068
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-74141
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Descripción: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificador interno: 493052
Clasificación adicional (cpv): 15500000 Productos lácteos
Lote: LOT-0002
Título: MESO IN MESNI IZDELKI
Descripción: MESO IN MESNI IZDELKI
Identificador interno: 493053
Clasificación adicional (cpv): 15110000 Carne, 15130000 Productos cárnicos
Lote: LOT-0003
Título: PERUTNINA IN IZDELKI
Descripción: PERUTNINA IN IZDELKI
Identificador interno: 493054
Clasificación adicional (cpv): 15130000 Productos cárnicos, 15112000 Aves de corral
Lote: LOT-0004
Título: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Identificador interno: 493055
Clasificación adicional (cpv): 15896000 Productos congelados
Lote: LOT-0005
Título: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Identificador interno: 493056
Clasificación adicional (cpv): 15330000 Frutas y hortalizas elaboradas
Lote: LOT-0006
Título: RIBE
Descripción: RIBE
Identificador interno: 493057
Clasificación adicional (cpv): 15220000 Pescado, filetes de pescado y otros tipos de carne de pescado congelados
Lote: LOT-0007
Título: JAJCA
Descripción: JAJCA
Identificador interno: 493058
Clasificación adicional (cpv): 03142500 Huevos
Lote: LOT-0008
Título: DIETNI IZDELKI
Descripción: DIETNI IZDELKI
Identificador interno: 493059
Clasificación adicional (cpv): 15880000 Productos alimenticios especiales
Lote: LOT-0009
Título: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Descripción: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Identificador interno: 493060
Clasificación adicional (cpv): 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
Lote: LOT-0010
Título: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Identificador interno: 493061
Lote: LOT-0011
Título: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Descripción: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Identificador interno: 493062
Clasificación adicional (cpv): 15320000 Zumos de frutas y hortalizas
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 493063
Clasificación adicional (cpv): 15600000 Productos de molinería, almidones y productos de almidón
Lote: LOT-0013
Título: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Descripción: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identificador interno: 493064
Clasificación adicional (cpv): 15811000 Productos a base de pan, 15812000 Pasteles y productos de pastelería
Lote: LOT-0014
Título: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Descripción: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Identificador interno: 493065
Clasificación adicional (cpv): 15800000 Productos alimenticios diversos
Lote: LOT-0015
Título: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificador interno: 493066
Lote: LOT-0016
Título: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identificador interno: 493067
Lote: LOT-0017
Título: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Descripción: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Identificador interno: 493068
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus: JN-74141
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 15000000 Toiduained, joogid ja tubakas ja seonduvad tooted
5. Osa
Osa: LOT-0001
Pealkiri: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Kirjeldus: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Sisemine tunnus: 493052
Täiendav liigitus (cpv): 15500000 Piimatooted
Osa: LOT-0002
Pealkiri: MESO IN MESNI IZDELKI
Kirjeldus: MESO IN MESNI IZDELKI
Sisemine tunnus: 493053
Täiendav liigitus (cpv): 15110000 Liha, 15130000 Lihatooted
Osa: LOT-0003
Pealkiri: PERUTNINA IN IZDELKI
Kirjeldus: PERUTNINA IN IZDELKI
Sisemine tunnus: 493054
Täiendav liigitus (cpv): 15130000 Lihatooted, 15112000 Kodulinnud
Osa: LOT-0004
Pealkiri: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Kirjeldus: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Sisemine tunnus: 493055
Täiendav liigitus (cpv): 15896000 Sügavkülmutatud tooted
Osa: LOT-0005
Pealkiri: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Sisemine tunnus: 493056
Täiendav liigitus (cpv): 15330000 Töödeldud puu- ja köögiviljad
Osa: LOT-0006
Pealkiri: RIBE
Kirjeldus: RIBE
Sisemine tunnus: 493057
Täiendav liigitus (cpv): 15220000 Külmutatud kala, kalafileed ja muu kalaliha
Osa: LOT-0007
Pealkiri: JAJCA
Kirjeldus: JAJCA
Sisemine tunnus: 493058
Täiendav liigitus (cpv): 03142500 Munad
Osa: LOT-0008
Pealkiri: DIETNI IZDELKI
Kirjeldus: DIETNI IZDELKI
Sisemine tunnus: 493059
Täiendav liigitus (cpv): 15880000 Spetsiaalsed toiteained
Osa: LOT-0009
Pealkiri: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Kirjeldus: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Sisemine tunnus: 493060
Täiendav liigitus (cpv): 15300000 Puuviljad, köögiviljad ja nendega seonduvad tooted
Osa: LOT-0010
Sisemine tunnus: 493061
Osa: LOT-0011
Pealkiri: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Kirjeldus: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Sisemine tunnus: 493062
Täiendav liigitus (cpv): 15320000 Puu- ja köögiviljamahlad
Osa: LOT-0012
Sisemine tunnus: 493063
Täiendav liigitus (cpv): 15600000 Jahu ja tangained, tärklis ja tärklisetooted
Osa: LOT-0013
Pealkiri: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Kirjeldus: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Sisemine tunnus: 493064
Täiendav liigitus (cpv): 15811000 Leivatooted, 15812000 Valikpagaritooted ja koogid
Osa: LOT-0014
Pealkiri: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Kirjeldus: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Sisemine tunnus: 493065
Täiendav liigitus (cpv): 15800000 Mitmesugused toiduained
Osa: LOT-0015
Pealkiri: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Kirjeldus: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Sisemine tunnus: 493066
Osa: LOT-0016
Pealkiri: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Kirjeldus: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Sisemine tunnus: 493067
Osa: LOT-0017
Pealkiri: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Kirjeldus: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Sisemine tunnus: 493068
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: JN-74141
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 15000000 Produits alimentaires, boissons, tabac et produits connexes
Titre: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifiant interne: 493052
Nomenclature complémentaire (cpv): 15500000 Produits laitiers
Titre: MESO IN MESNI IZDELKI
Identifiant interne: 493053
Nomenclature complémentaire (cpv): 15110000 Viande, 15130000 Produits à base de viande
Titre: PERUTNINA IN IZDELKI
Identifiant interne: 493054
Nomenclature complémentaire (cpv): 15130000 Produits à base de viande, 15112000 Volaille
Titre: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Identifiant interne: 493055
Nomenclature complémentaire (cpv): 15896000 Produits surgelés
Titre: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Identifiant interne: 493056
Nomenclature complémentaire (cpv): 15330000 Fruits et légumes transformés
Titre: RIBE
Identifiant interne: 493057
Nomenclature complémentaire (cpv): 15220000 Poisson, filets de poisson et autre chair de poisson congelés
Titre: JAJCA
Identifiant interne: 493058
Nomenclature complémentaire (cpv): 03142500 Œufs
Titre: DIETNI IZDELKI
Identifiant interne: 493059
Nomenclature complémentaire (cpv): 15880000 Produits nutritionnels spéciaux
Titre: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Identifiant interne: 493060
Nomenclature complémentaire (cpv): 15300000 Fruits, légumes et produits connexes
Titre: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Identifiant interne: 493061
Titre: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Identifiant interne: 493062
Nomenclature complémentaire (cpv): 15320000 Jus de fruits et de légumes
Identifiant interne: 493063
Nomenclature complémentaire (cpv): 15600000 Produits de la minoterie, amidon et produits amylacés
Titre: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identifiant interne: 493064
Nomenclature complémentaire (cpv): 15811000 Produits de panification, 15812000 Pâtisserie et gâteaux
Titre: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Identifiant interne: 493065
Nomenclature complémentaire (cpv): 15800000 Produits alimentaires divers
Titre: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifiant interne: 493066
Titre: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identifiant interne: 493067
Titre: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Identifiant interne: 493068
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: JN-74141
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 15000000 Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Leírás: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Belső azonosító: 493052
További osztályozás (cpv): 15500000 Tejtermék
Rész: LOT-0002
Cím: MESO IN MESNI IZDELKI
Leírás: MESO IN MESNI IZDELKI
Belső azonosító: 493053
További osztályozás (cpv): 15110000 Hús, 15130000 Hústermékek
Rész: LOT-0003
Cím: PERUTNINA IN IZDELKI
Leírás: PERUTNINA IN IZDELKI
Belső azonosító: 493054
További osztályozás (cpv): 15130000 Hústermékek, 15112000 Baromfi
Rész: LOT-0004
Cím: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Leírás: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Belső azonosító: 493055
További osztályozás (cpv): 15896000 Mélyfagyasztott termékek
Rész: LOT-0005
Cím: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Leírás: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Belső azonosító: 493056
További osztályozás (cpv): 15330000 Feldolgozott gyümölcsök és zöldségek
Rész: LOT-0006
Cím: RIBE
Leírás: RIBE
Belső azonosító: 493057
További osztályozás (cpv): 15220000 Fagyasztott hal, halfilé és egyéb halhús
Rész: LOT-0007
Cím: JAJCA
Leírás: JAJCA
Belső azonosító: 493058
További osztályozás (cpv): 03142500 Tojás
Rész: LOT-0008
Cím: DIETNI IZDELKI
Leírás: DIETNI IZDELKI
Belső azonosító: 493059
További osztályozás (cpv): 15880000 Különleges élelmiszerek
Rész: LOT-0009
Cím: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Leírás: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Belső azonosító: 493060
További osztályozás (cpv): 15300000 Gyümölcs, zöldségfélék és kapcsolódó termékek
Rész: LOT-0010
Cím: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Leírás: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Belső azonosító: 493061
Rész: LOT-0011
Cím: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Leírás: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Belső azonosító: 493062
További osztályozás (cpv): 15320000 Gyümölcs- és zöldséglevek
Rész: LOT-0012
Cím: ŽITA, MLEVSKI IZDELKI IN TESTENINE
Belső azonosító: 493063
További osztályozás (cpv): 15600000 Malomipari termékek, keményítők és keményítő termékek
Rész: LOT-0013
Cím: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Leírás: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Belső azonosító: 493064
További osztályozás (cpv): 15811000 Péksütemények, 15812000 Sütemények és torták
Rész: LOT-0014
Cím: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Leírás: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Belső azonosító: 493065
További osztályozás (cpv): 15800000 Különféle élelmiszertermékek
Rész: LOT-0015
Cím: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Leírás: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Belső azonosító: 493066
Rész: LOT-0016
Cím: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Leírás: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Belső azonosító: 493067
Rész: LOT-0017
Cím: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Leírás: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Belső azonosító: 493068
423726-2026 - Gara
Slovenia – Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini – Sukcesivna dobava konvencionalnih živil in živil iz shem kakovosti
Bando di gara o di concessione – regime ordinario - Avviso di rettifica
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoJN-74141
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 15000000 Prodotti alimentari, bevande, tabacco e prodotti affini
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloMLEKO IN MLEČNI IZDELKI
DescrizioneMLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificativo interno493052
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15500000 Prodotti lattiero-caseari
LottoLOT-0002
TitoloMESO IN MESNI IZDELKI
DescrizioneMESO IN MESNI IZDELKI
Identificativo interno493053
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15110000 Carne, 15130000 Prodotti a base di carne
LottoLOT-0003
TitoloPERUTNINA IN IZDELKI
DescrizionePERUTNINA IN IZDELKI
Identificativo interno493054
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15130000 Prodotti a base di carne, 15112000 Pollame
LottoLOT-0004
TitoloZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
DescrizioneZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Identificativo interno493055
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15896000 Prodotti surgelati
LottoLOT-0005
TitoloZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Identificativo interno493056
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15330000 Frutta e verdura trasformata
LottoLOT-0006
TitoloRIBE
DescrizioneRIBE
Identificativo interno493057
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15220000 Pesce, filetti di pesce ed altre carni di pesce congelati
LottoLOT-0007
TitoloJAJCA
DescrizioneJAJCA
Identificativo interno493058
Classificazione aggiuntiva (cpv): 03142500 Uova
LottoLOT-0008
TitoloDIETNI IZDELKI
DescrizioneDIETNI IZDELKI
Identificativo interno493059
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15880000 Prodotti nutritivi speciali
LottoLOT-0009
TitoloSVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
DescrizioneSVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Identificativo interno493060
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15300000 Frutta, verdura e prodotti affini
LottoLOT-0010
TitoloKONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Identificativo interno493061
LottoLOT-0011
TitoloSADNI SOKOVI IN SIRUPI
DescrizioneSADNI SOKOVI IN SIRUPI
Identificativo interno493062
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15320000 Succhi di frutta e di verdura
LottoLOT-0012
Identificativo interno493063
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15600000 Prodotti della macinazione, amido e prodotti amilacei
LottoLOT-0013
TitoloKRUH IN PEKOVSKO PECIVO
DescrizioneKRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identificativo interno493064
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15811000 Prodotti della panificazione, 15812000 Pasticceria e dolci
LottoLOT-0014
TitoloOSTALO PREHRAMBENO BLAGO
DescrizioneOSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Identificativo interno493065
Classificazione aggiuntiva (cpv): 15800000 Prodotti alimentari vari
LottoLOT-0015
TitoloEKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
DescrizioneEKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificativo interno493066
LottoLOT-0016
TitoloEKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
DescrizioneEKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identificativo interno493067
LottoLOT-0017
TitoloEKO SADJE IN ZELENJAVA
DescrizioneEKO SADJE IN ZELENJAVA
Identificativo interno493068
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-74141
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 15000000 Maistas, gėrimai, tabakas ir susiję produktai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Aprašymas: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 493052
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15500000 Pieno produktai
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: MESO IN MESNI IZDELKI
Aprašymas: MESO IN MESNI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 493053
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15110000 Mėsa, 15130000 Mėsos gaminiai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: PERUTNINA IN IZDELKI
Aprašymas: PERUTNINA IN IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 493054
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15130000 Mėsos gaminiai, 15112000 Naminiai paukščiai
Pirkimo dalis: LOT-0004
Aprašymas: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Vidaus identifikatorius: 493055
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15896000 Stipriai sušaldyti produktai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 493056
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15330000 Perdirbti vaisiai ir daržovės
Pirkimo dalis: LOT-0006
Pavadinimas: RIBE
Aprašymas: RIBE
Vidaus identifikatorius: 493057
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15220000 Sušaldyta žuvis, žuvies filė ir kiti žuvies produktai
Pirkimo dalis: LOT-0007
Pavadinimas: JAJCA
Aprašymas: JAJCA
Vidaus identifikatorius: 493058
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 03142500 Kiaušiniai
Pirkimo dalis: LOT-0008
Pavadinimas: DIETNI IZDELKI
Aprašymas: DIETNI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 493059
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15880000 Specialios paskirties maisto produktai
Pirkimo dalis: LOT-0009
Pavadinimas: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Aprašymas: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Vidaus identifikatorius: 493060
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15300000 Vaisiai, daržovės ir panašūs produktai
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 493061
Pirkimo dalis: LOT-0011
Pavadinimas: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Aprašymas: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Vidaus identifikatorius: 493062
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15320000 Vaisių ir daržovių sultys
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: 493063
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15600000 Grūdų malūno produktai, krakmolas ir krakmolo gaminiai
Pirkimo dalis: LOT-0013
Pavadinimas: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Aprašymas: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Vidaus identifikatorius: 493064
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15811000 Duonos gaminiai, 15812000 Kepiniai ir pyrago gaminiai
Pirkimo dalis: LOT-0014
Pavadinimas: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Aprašymas: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Vidaus identifikatorius: 493065
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 15800000 Įvairūs maisto produktai
Pirkimo dalis: LOT-0015
Aprašymas: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Vidaus identifikatorius: 493066
Pirkimo dalis: LOT-0016
Aprašymas: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Vidaus identifikatorius: 493067
Pirkimo dalis: LOT-0017
Pavadinimas: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Aprašymas: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Vidaus identifikatorius: 493068
Iekšējais identifikators: JN-74141
Procedūras veids: Atklāta
Procedūra ir paātrināta: nē
Mērķis
Līguma veids: Piegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 15000000 Pārtikas produkti, dzērieni, tabaka un saistītā produkcija
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Nosaukums: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Apraksts: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Iekšējais identifikators: 493052
Papildu klasifikācija (cpv): 15500000 Piena produkti
Daļa: LOT-0002
Nosaukums: MESO IN MESNI IZDELKI
Apraksts: MESO IN MESNI IZDELKI
Iekšējais identifikators: 493053
Papildu klasifikācija (cpv): 15110000 Gaļa, 15130000 Gaļas produkti
Daļa: LOT-0003
Nosaukums: PERUTNINA IN IZDELKI
Apraksts: PERUTNINA IN IZDELKI
Iekšējais identifikators: 493054
Papildu klasifikācija (cpv): 15130000 Gaļas produkti, 15112000 Mājputnu gaļa
Daļa: LOT-0004
Nosaukums: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Apraksts: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Iekšējais identifikators: 493055
Papildu klasifikācija (cpv): 15896000 Sasaldēti produkti
Daļa: LOT-0005
Apraksts: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Iekšējais identifikators: 493056
Papildu klasifikācija (cpv): 15330000 Pārstrādāti augļi un dārzeņi
Daļa: LOT-0006
Nosaukums: RIBE
Apraksts: RIBE
Iekšējais identifikators: 493057
Papildu klasifikācija (cpv): 15220000 Saldētas zivis, zivju filejas un citu veidu zivju gaļa
Daļa: LOT-0007
Nosaukums: JAJCA
Apraksts: JAJCA
Iekšējais identifikators: 493058
Papildu klasifikācija (cpv): 03142500 Olas
Daļa: LOT-0008
Nosaukums: DIETNI IZDELKI
Apraksts: DIETNI IZDELKI
Iekšējais identifikators: 493059
Papildu klasifikācija (cpv): 15880000 Īpaši pārtikas izstrādājumi
Daļa: LOT-0009
Nosaukums: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Apraksts: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Iekšējais identifikators: 493060
Papildu klasifikācija (cpv): 15300000 Augļi, dārzeņi un saistītie produkti
Daļa: LOT-0010
Iekšējais identifikators: 493061
Daļa: LOT-0011
Nosaukums: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Apraksts: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Iekšējais identifikators: 493062
Papildu klasifikācija (cpv): 15320000 Augļu un dārzeņu sulas
Daļa: LOT-0012
Iekšējais identifikators: 493063
Papildu klasifikācija (cpv): 15600000 Graudu maluma produkti, cietes un cietes produkti
Daļa: LOT-0013
Nosaukums: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Apraksts: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Iekšējais identifikators: 493064
Papildu klasifikācija (cpv): 15811000 Maizes izstrādājumi, 15812000 Mīklas izstrādājumi un kūkas
Daļa: LOT-0014
Nosaukums: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Apraksts: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Iekšējais identifikators: 493065
Papildu klasifikācija (cpv): 15800000 Dažādi pārtikas produkti
Daļa: LOT-0015
Nosaukums: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Apraksts: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Iekšējais identifikators: 493066
Daļa: LOT-0016
Nosaukums: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Apraksts: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Iekšējais identifikators: 493067
Daļa: LOT-0017
Nosaukums: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Apraksts: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Iekšējais identifikators: 493068
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: JN-74141
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 15000000 Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Deskrizzjoni: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifikatur intern: 493052
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15500000 Prodotti mill-ħalib
Lott: LOT-0002
Titlu: MESO IN MESNI IZDELKI
Deskrizzjoni: MESO IN MESNI IZDELKI
Identifikatur intern: 493053
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15110000 Laħam, 15130000 Prodotti tal-laħam
Lott: LOT-0003
Titlu: PERUTNINA IN IZDELKI
Deskrizzjoni: PERUTNINA IN IZDELKI
Identifikatur intern: 493054
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15130000 Prodotti tal-laħam, 15112000 Tjur
Lott: LOT-0004
Titlu: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Identifikatur intern: 493055
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15896000 Prodotti ffriżati bil-qawwi
Lott: LOT-0005
Titlu: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Identifikatur intern: 493056
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15330000 Frott u ħxejjex ta' l-ikel ipproċessati
Lott: LOT-0006
Titlu: RIBE
Deskrizzjoni: RIBE
Identifikatur intern: 493057
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15220000 Ħut frisk, filetti tal-ħut u laħam ieħor tal-ħut
Lott: LOT-0007
Titlu: JAJCA
Deskrizzjoni: JAJCA
Identifikatur intern: 493058
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 03142500 Bajd
Lott: LOT-0008
Titlu: DIETNI IZDELKI
Deskrizzjoni: DIETNI IZDELKI
Identifikatur intern: 493059
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15880000 Prodotti nutrizzjonali speċjali
Lott: LOT-0009
Titlu: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Deskrizzjoni: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Identifikatur intern: 493060
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15300000 Frott, ħxejjex u prodotti relatati
Lott: LOT-0010
Titlu: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Identifikatur intern: 493061
Lott: LOT-0011
Titlu: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Deskrizzjoni: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Identifikatur intern: 493062
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15320000 Ġuleppi tal-frott u l-ħxejjex
Lott: LOT-0012
Identifikatur intern: 493063
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15600000 Prodotti mit-tħin tal-qmugħ, lamtijiet u prodotti tal-lamtijiet
Lott: LOT-0013
Titlu: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Deskrizzjoni: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identifikatur intern: 493064
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15811000 Prodotti mill-ħobż, 15812000 Oġġetti ta' l-għaġina u kejkijiet
Lott: LOT-0014
Titlu: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Deskrizzjoni: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Identifikatur intern: 493065
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 15800000 Diversi prodotti ta' l-ikel
Lott: LOT-0015
Titlu: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identifikatur intern: 493066
Lott: LOT-0016
Titlu: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identifikatur intern: 493067
Lott: LOT-0017
Titlu: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Deskrizzjoni: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Identifikatur intern: 493068
Interne identificatiecode: JN-74141
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Beschrijving: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interne identificatiecode: 493052
Aanvullende classificatie (cpv): 15500000 Zuivelproducten
Perceel: LOT-0002
Beschrijving: MESO IN MESNI IZDELKI
Interne identificatiecode: 493053
Aanvullende classificatie (cpv): 15110000 Vlees, 15130000 Vleesproducten
Perceel: LOT-0003
Beschrijving: PERUTNINA IN IZDELKI
Interne identificatiecode: 493054
Aanvullende classificatie (cpv): 15130000 Vleesproducten, 15112000 Pluimvee
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 493055
Aanvullende classificatie (cpv): 15896000 Diepvriesproducten
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 493056
Aanvullende classificatie (cpv): 15330000 Verwerkte groenten en fruit
Perceel: LOT-0006
Beschrijving: RIBE
Interne identificatiecode: 493057
Aanvullende classificatie (cpv): 15220000 Ingevroren vis, visfilets en ander visvlees
Perceel: LOT-0007
Beschrijving: JAJCA
Interne identificatiecode: 493058
Aanvullende classificatie (cpv): 03142500 Eieren
Perceel: LOT-0008
Beschrijving: DIETNI IZDELKI
Interne identificatiecode: 493059
Aanvullende classificatie (cpv): 15880000 Speciale voedingsproducten
Perceel: LOT-0009
Beschrijving: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Interne identificatiecode: 493060
Aanvullende classificatie (cpv): 15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 493061
Perceel: LOT-0011
Beschrijving: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Interne identificatiecode: 493062
Aanvullende classificatie (cpv): 15320000 Vruchten- en groentensappen
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 493063
Aanvullende classificatie (cpv): 15600000 Graanmalerijproducten, zetmeel en zetmeelproducten
Perceel: LOT-0013
Beschrijving: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interne identificatiecode: 493064
Aanvullende classificatie (cpv): 15811000 Broodproducten, 15812000 Gebak en cake
Perceel: LOT-0014
Beschrijving: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Interne identificatiecode: 493065
Aanvullende classificatie (cpv): 15800000 Diverse voedingsmiddelen
Perceel: LOT-0015
Interne identificatiecode: 493066
Perceel: LOT-0016
Interne identificatiecode: 493067
Perceel: LOT-0017
Beschrijving: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Interne identificatiecode: 493068
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 15000000 Produtos alimentares, bebidas, tabaco e produtos afins
Descrição: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Classificação adicional (cpv): 15500000 Lacticínios
Descrição: MESO IN MESNI IZDELKI
Classificação adicional (cpv): 15110000 Carne, 15130000 Produtos à base de carne
Descrição: PERUTNINA IN IZDELKI
Classificação adicional (cpv): 15130000 Produtos à base de carne, 15112000 Carne de aves de capoeira
Descrição: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Classificação adicional (cpv): 15896000 Produtos ultracongelados
Classificação adicional (cpv): 15330000 Frutos e produtos hortícolas transformados
Descrição: RIBE
Classificação adicional (cpv): 15220000 Peixe, filetes de peixe e outras carnes de peixe, congelados
Descrição: JAJCA
Classificação adicional (cpv): 03142500 Ovos
Descrição: DIETNI IZDELKI
Classificação adicional (cpv): 15880000 Produtos nutricionais especiais
Descrição: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Classificação adicional (cpv): 15300000 Fruta, produtos hortícolas e produtos afins
Descrição: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Classificação adicional (cpv): 15320000 Sumos de fruta e de produtos hortícolas
Classificação adicional (cpv): 15600000 Produtos da transformação de cereais e leguminosas, amidos e féculas
Descrição: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Classificação adicional (cpv): 15811000 Produtos de panificação, 15812000 Produtos de pastelaria e bolos
Descrição: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Classificação adicional (cpv): 15800000 Produtos alimentares diversos
Descrição: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Descrição: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Descrição: EKO SADJE IN ZELENJAVA
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-74141
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 15000000 Alimente, băuturi, tutun şi produse conexe
Descriere: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificator intern: 493052
Clasificare suplimentară (cpv): 15500000 Produse lactate
Descriere: MESO IN MESNI IZDELKI
Identificator intern: 493053
Clasificare suplimentară (cpv): 15110000 Carne, 15130000 Produse din carne
Descriere: PERUTNINA IN IZDELKI
Identificator intern: 493054
Clasificare suplimentară (cpv): 15130000 Produse din carne, 15112000 Carne de pasăre
Descriere: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Identificator intern: 493055
Clasificare suplimentară (cpv): 15896000 Produse congelate
Identificator intern: 493056
Clasificare suplimentară (cpv): 15330000 Fructe şi legume transformate
Descriere: RIBE
Identificator intern: 493057
Clasificare suplimentară (cpv): 15220000 Peşte, file de peşte şi alte tipuri de carne de peşte congelate
Descriere: JAJCA
Identificator intern: 493058
Clasificare suplimentară (cpv): 03142500 Ouă
Descriere: DIETNI IZDELKI
Identificator intern: 493059
Clasificare suplimentară (cpv): 15880000 Produse nutriţionale speciale
Descriere: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Identificator intern: 493060
Clasificare suplimentară (cpv): 15300000 Fructe, legume şi produse conexe
Identificator intern: 493061
Descriere: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Identificator intern: 493062
Clasificare suplimentară (cpv): 15320000 Sucuri de fructe şi de legume
Identificator intern: 493063
Clasificare suplimentară (cpv): 15600000 Produse de morărit, amidon şi produse amilacee
Descriere: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identificator intern: 493064
Clasificare suplimentară (cpv): 15811000 Produse de panificaţie, 15812000 Produse de patiserie şi de cofetărie
Descriere: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Identificator intern: 493065
Clasificare suplimentară (cpv): 15800000 Diverse produse alimentare
Descriere: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Identificator intern: 493066
Descriere: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Identificator intern: 493067
Descriere: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Identificator intern: 493068
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-74141
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 15000000 Potraviny, nápoje, tabak a príbuzné produkty
5. Časť
Časť: LOT-0001
Názov: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Opis: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interný identifikátor: 493052
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15500000 Mliečne výrobky
Časť: LOT-0002
Názov: MESO IN MESNI IZDELKI
Opis: MESO IN MESNI IZDELKI
Interný identifikátor: 493053
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15110000 Mäso, 15130000 Mäsové výrobky
Časť: LOT-0003
Názov: PERUTNINA IN IZDELKI
Opis: PERUTNINA IN IZDELKI
Interný identifikátor: 493054
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15130000 Mäsové výrobky, 15112000 Hydina
Časť: LOT-0004
Názov: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Opis: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Interný identifikátor: 493055
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15896000 Hlboko zmrazené výrobky
Časť: LOT-0005
Názov: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Opis: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Interný identifikátor: 493056
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15330000 Spracované ovocie a zelenina
Časť: LOT-0006
Názov: RIBE
Opis: RIBE
Interný identifikátor: 493057
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15220000 Mrazené ryby, rybie filé a ostatné rybie mäso
Časť: LOT-0007
Názov: JAJCA
Opis: JAJCA
Interný identifikátor: 493058
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 03142500 Vajcia
Časť: LOT-0008
Názov: DIETNI IZDELKI
Opis: DIETNI IZDELKI
Interný identifikátor: 493059
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15880000 Výrobky špeciálnej výživy
Časť: LOT-0009
Názov: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Opis: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Interný identifikátor: 493060
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15300000 Ovocie, zelenina a súvisiace výrobky
Časť: LOT-0010
Názov: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Opis: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Interný identifikátor: 493061
Časť: LOT-0011
Názov: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Opis: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Interný identifikátor: 493062
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15320000 Ovocné a zeleninové šťavy
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: 493063
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15600000 Mlynské výrobky, škrob a škrobové výrobky
Časť: LOT-0013
Názov: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Opis: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interný identifikátor: 493064
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15811000 Pekársky tovar, 15812000 Pečivo a cukrovinky
Časť: LOT-0014
Názov: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Opis: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Interný identifikátor: 493065
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 15800000 Rôzne potravinárske výrobky
Časť: LOT-0015
Názov: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Opis: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Interný identifikátor: 493066
Časť: LOT-0016
Názov: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Opis: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Interný identifikátor: 493067
Časť: LOT-0017
Názov: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Opis: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Interný identifikátor: 493068
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-74141
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Naslov: MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Notranji identifikator: 493052
Dodatna klasifikacija (cpv): 15500000 Mlečni izdelki
Sklop: LOT-0002
Naslov: MESO IN MESNI IZDELKI
Notranji identifikator: 493053
Dodatna klasifikacija (cpv): 15110000 Meso, 15130000 Mesni proizvodi
Sklop: LOT-0003
Naslov: PERUTNINA IN IZDELKI
Notranji identifikator: 493054
Dodatna klasifikacija (cpv): 15130000 Mesni proizvodi, 15112000 Perutnina
Sklop: LOT-0004
Naslov: ZAMRZNJENI IZDELKI IZ TESTA
Notranji identifikator: 493055
Dodatna klasifikacija (cpv): 15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Sklop: LOT-0005
Naslov: ZAMRZNJENO SADJE IN ZELENJAVA
Notranji identifikator: 493056
Dodatna klasifikacija (cpv): 15330000 Predelano sadje in vrtnine
Sklop: LOT-0006
Naslov: RIBE
Notranji identifikator: 493057
Dodatna klasifikacija (cpv): 15220000 Zamrznjene ribe, ribji fileti in drugi deli ribe
Sklop: LOT-0007
Naslov: JAJCA
Notranji identifikator: 493058
Dodatna klasifikacija (cpv): 03142500 Jajca
Sklop: LOT-0008
Naslov: DIETNI IZDELKI
Notranji identifikator: 493059
Dodatna klasifikacija (cpv): 15880000 Hrana za posebne prehranjevalne potrebe
Sklop: LOT-0009
Naslov: SVEŽA ZELENJAVA IN SADJE
Notranji identifikator: 493060
Dodatna klasifikacija (cpv): 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
Sklop: LOT-0010
Naslov: KONZERVIRANA ZELENJAVA IN SADJE
Notranji identifikator: 493061
Sklop: LOT-0011
Naslov: SADNI SOKOVI IN SIRUPI
Notranji identifikator: 493062
Dodatna klasifikacija (cpv): 15320000 Sadni in zelenjavni sokovi
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 493063
Dodatna klasifikacija (cpv): 15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
Sklop: LOT-0013
Naslov: KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Notranji identifikator: 493064
Dodatna klasifikacija (cpv): 15811000 Krušni izdelki, 15812000 Pecivo in slaščice
Sklop: LOT-0014
Naslov: OSTALO PREHRAMBENO BLAGO
Notranji identifikator: 493065
Dodatna klasifikacija (cpv): 15800000 Razna živila
Sklop: LOT-0015
Naslov: EKO MLEKO IN MLEČNI IZDELKI
Notranji identifikator: 493066
Sklop: LOT-0016
Naslov: EKO KRUH IN PEKOVSKO PECIVO
Notranji identifikator: 493067
Sklop: LOT-0017
Naslov: EKO SADJE IN ZELENJAVA
Notranji identifikator: 493068