424088-2026 - Zadávání
Rumunsko – Kontejnery a nádoby na odpad a odpadky – Containere clopot de suprafata si pubele deseuri
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim - Oznámení oprav
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevContainere clopot de suprafata si pubele deseuri
Popis1. CONTAINER CLOPOT DE SUPRAFATA - 50 BUC: - Containare tip clopot de suprafata de minim 3,75 mc pentru deseuri menajere, cu tambur de 50 – 60 litri – 10 buc - Containere clopot de suprafata de minim 3 mc pentru deseuri biodegradabile cu tambur de 50 – 60 litri – 10 buc - Containere clopot de suprafata de minim 3,75 mc pentru deseuri de hartie carton – 10 buc - Containere clopot de suprafata de minim 3,75 mc pentru deseuri de plastic metal – 10 buc - Containere clopot de suprafata de minim 3 mc pentru deseuri sticla – 10 buc 2. PUBELE 120 LITRI - 1.000 BUC 3. PUBELE 240 LITRI - 1.000 BUC Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor
Interní identifikátor13031718/2025/02
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34928480 Kontejnery a nádoby na odpad a odpadky
5. Část
ČástLOT-0001
NázevCONTAINER CLOPOT DE SUPRAFATA
PopisCONTAINER CLOPOT DE SUPRAFATA 50 BUC: - Containare tip clopot de suprafata de minim 3,75 mc pentru deseuri menajere, cu tambur de 50 – 60 litri – 10 buc - Containere clopot de suprafata de minim 3 mc pentru deseuri biodegradabile cu tambur de 50 – 60 litri – 10 buc - Containere clopot de suprafata de minim 3,75 mc pentru deseuri de hartie carton – 10 buc - Containere clopot de suprafata de minim 3,75 mc pentru deseuri de plastic metal – 10 buc - Containere clopot de suprafata de minim 3 mc pentru deseuri sticla – 10 buc Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor
Interní identifikátor1
ČástLOT-0002
NázevPUBELE 120 LITRI - 1.000 BUC
PopisPubele 120 L deseuri , conform datelor din caietul de sarcini - 1000 buc Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor
Interní identifikátor2
ČástLOT-0003
NázevPUBELE 240 LITRI 1.000 BUC
PopisPubele 240 L deseuri , conform datelor din caietul de sarcini - 1000 buc Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari /informatii suplimentare in a 11 zi inainte de data limita de depunere a ofertelor
Interní identifikátor3
424088-2026 - Konkurrencevilkår
Rumænien – Affaldscontainere og -spande – Containere clopot de suprafata si pubele deseuri
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern ID13031718/2025/02
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 34928480 Affaldscontainere og -spande
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelCONTAINER CLOPOT DE SUPRAFATA
Intern ID1
DelkontraktLOT-0002
TitelPUBELE 120 LITRI - 1.000 BUC
Intern ID2
DelkontraktLOT-0003
TitelPUBELE 240 LITRI 1.000 BUC
Intern ID3
424088-2026 - Διαγωνισμός
Ρουμανία – Δοχεία και κάδοι απορριμμάτων – Containere clopot de suprafata si pubele deseuri
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς - Γνωστοποίηση αλλαγών
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό13031718/2025/02
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34928480 Δοχεία και κάδοι απορριμμάτων
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
ΤίτλοςCONTAINER CLOPOT DE SUPRAFATA
Εσωτερικό αναγνωριστικό1
ΠαρτίδαLOT-0002
ΤίτλοςPUBELE 120 LITRI - 1.000 BUC
Εσωτερικό αναγνωριστικό2
ΠαρτίδαLOT-0003
ΤίτλοςPUBELE 240 LITRI 1.000 BUC
Εσωτερικό αναγνωριστικό3
424088-2026 - Competition
Romania – Waste and rubbish containers and bins – Containere clopot de suprafata si pubele deseuri
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Supplies
Internal identifier13031718/2025/02
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedno
Purpose
Main nature of the contractSupplies
Main classification (cpv): 34928480 Waste and rubbish containers and bins
5. Lot
LotLOT-0001
TitleCONTAINER CLOPOT DE SUPRAFATA
Internal identifier1
LotLOT-0002
TitlePUBELE 120 LITRI - 1.000 BUC
Internal identifier2
LotLOT-0003
TitlePUBELE 240 LITRI 1.000 BUC
Internal identifier3
424088-2026 - Hange
Rumeenia – Jäätme- ja prügikonteinerid ning -kastid – Containere clopot de suprafata si pubele deseuri
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Asjad
2. Menetlus
Menetlus
Sisemine tunnus13031718/2025/02
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusAsjad
Peamine liigitus (cpv): 34928480 Jäätme- ja prügikonteinerid ning -kastid
5. Osa
OsaLOT-0001
PealkiriCONTAINER CLOPOT DE SUPRAFATA
Sisemine tunnus1
OsaLOT-0002
PealkiriPUBELE 120 LITRI - 1.000 BUC
Sisemine tunnus2
OsaLOT-0003
PealkiriPUBELE 240 LITRI 1.000 BUC
Sisemine tunnus3
424088-2026 - Kilpailu
Romania – Jäte- ja roskasäiliöt ja -astiat – Containere clopot de suprafata si pubele deseuri
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste13031718/2025/02
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34928480 Jäte- ja roskasäiliöt ja -astiat
Ilmoituksen nimiCONTAINER CLOPOT DE SUPRAFATA
Sisäinen tunniste1
Ilmoituksen nimiPUBELE 120 LITRI - 1.000 BUC
Sisäinen tunniste2
Ilmoituksen nimiPUBELE 240 LITRI 1.000 BUC
Sisäinen tunniste3
424088-2026 - Mise en concurrence
Roumanie – Conteneurs et poubelles de déchets – Containere clopot de suprafata si pubele deseuri
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire - Avis de changement
Fournitures
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne13031718/2025/02
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéFournitures
Nomenclature principale (cpv): 34928480 Conteneurs et poubelles de déchets
TitreCONTAINER CLOPOT DE SUPRAFATA
Identifiant interne1
TitrePUBELE 120 LITRI - 1.000 BUC
Identifiant interne2
TitrePUBELE 240 LITRI 1.000 BUC
Identifiant interne3
424088-2026 - Nadmetanje
Rumunjska – Spremnici i koševi za otpad i smeće – Containere clopot de suprafata si pubele deseuri
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim - Obavijest o promjeni
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka13031718/2025/02
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 34928480 Spremnici i koševi za otpad i smeće
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovCONTAINER CLOPOT DE SUPRAFATA
Interna identifikacijska oznaka1
GrupaLOT-0002
NaslovPUBELE 120 LITRI - 1.000 BUC
Interna identifikacijska oznaka2
GrupaLOT-0003
NaslovPUBELE 240 LITRI 1.000 BUC
Interna identifikacijska oznaka3
424088-2026 - Konkursas
Rumunija – Atliekų bei šiukšlių konteineriai ir šiukšliadėžės – Containere clopot de suprafata si pubele deseuri
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka - Skelbimas apie pakeitimą
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius13031718/2025/02
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34928480 Atliekų bei šiukšlių konteineriai ir šiukšliadėžės
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Vidaus identifikatorius1
Pirkimo dalisLOT-0002
PavadinimasPUBELE 120 LITRI - 1.000 BUC
Vidaus identifikatorius2
Pirkimo dalisLOT-0003
PavadinimasPUBELE 240 LITRI 1.000 BUC
Vidaus identifikatorius3
424088-2026 - Konkurss
Rumānija – Atkritumu konteineri un tvertnes – Containere clopot de suprafata si pubele deseuri
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikators13031718/2025/02
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34928480 Atkritumu konteineri un tvertnes
5. Daļa
DaļaLOT-0001
NosaukumsCONTAINER CLOPOT DE SUPRAFATA
Iekšējais identifikators1
DaļaLOT-0002
NosaukumsPUBELE 120 LITRI - 1.000 BUC
Iekšējais identifikators2
DaļaLOT-0003
NosaukumsPUBELE 240 LITRI 1.000 BUC
Iekšējais identifikators3
424088-2026 - Mededinging
Roemenië – Afval- en vuilcontainers en bakken – Containere clopot de suprafata si pubele deseuri
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling - Bericht van wijziging van een aankondiging
Leveringen
Interne identificatiecode13031718/2025/02
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Interne identificatiecode1
PerceelLOT-0002
Interne identificatiecode2
PerceelLOT-0003
Interne identificatiecode3
424088-2026 - Procedură concurențială
România – Containere şi pubele de deşeuri – Containere clopot de suprafata si pubele deseuri
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern13031718/2025/02
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 34928480 Containere şi pubele de deşeuri
TitluCONTAINER CLOPOT DE SUPRAFATA
Identificator intern1
TitluPUBELE 120 LITRI - 1.000 BUC
Identificator intern2
TitluPUBELE 240 LITRI 1.000 BUC
Identificator intern3
424088-2026 - Súťaž
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
Interný identifikátor13031718/2025/02
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýnie
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34928480 Kontajnery a nádoby na odpad a odpadky
5. Časť
ČasťLOT-0001
NázovCONTAINER CLOPOT DE SUPRAFATA
Interný identifikátor1
ČasťLOT-0002
NázovPUBELE 120 LITRI - 1.000 BUC
Interný identifikátor2
ČasťLOT-0003
NázovPUBELE 240 LITRI 1.000 BUC
Interný identifikátor3
424088-2026 - Javni razpis
Romunija – Zabojniki in koši za odpadke – Containere clopot de suprafata si pubele deseuri
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev - Obvestilo o spremembi obvestila
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator13031718/2025/02
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34928480 Zabojniki in koši za odpadke
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikator1
SklopLOT-0002
Notranji identifikator2
SklopLOT-0003
Notranji identifikator3