2. Řízení
Řízení
Název: Nahrazení stávajícího centrálního poštovního řešení
Popis: Předmětem veřejné zakázky je zajištění nahrazení stávajícího centrálního poštovního řešení (dále také „informační systém“, nebo „IS“, nebo „poštovní systém“) zadavatele dodáním a implementací centrálního poštovního a kolaboračního řešení pro 10 000 uživatelů zadavatele včetně zajištění jeho podpory.
Interní identifikátor: 5081/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 48000000 Balíky programů a informační systémy
Další klasifikace (cpv): 48800000 Informační systémy a servery, 72250000 Systémové a podpůrné služby
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje právo na změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku z hlediska rozsahu předmětu plnění. Změna nebude měnit celkovou povahu této veřejné zakázky a předpokládaná hodnota této změny byla zahrnuta do celkové předpokládané hodnoty veřejné zakázky. Předmětem plnění vyhrazené změny závazku ze smlouvy jsou: • 4 000 ks uživatelských licencí, • 400 ks licencí desktopového (tlustého) klienta, • 1000 ks licencí na užívání funkcionality ActiveSync v plném rozsahu stávajícího řešení nebo jiného produktu poskytujícího rovnocenné funkcionality, zejména synchronizaci poštovních schránek, kalendářů, kontaktů a úkolů pro minimálně 2 000 uživatelů včetně podpory šifrované komunikace prostřednictvím protokolů IMAP/IMAPS, DAV a obdobných technologií. jejichž podrobná specifikace je uvedena v příloze č. 2 této zadávací dokumentace. Zadavatel si vyhrazuje tuto změnu závazku ze smlouvy z důvodu možného rozšíření počtu uživatelů využívajících centrální poštovní a kolaborační řešení, rozšíření funkcionalit řešení, změn organizační struktury zadavatele, zapojení dalších pracovišť nebo systémů do centrální infrastruktury zadavatele, případně z důvodu realizace navazujících ICT projektů zadavatele, které mohou vyvolat potřebu navýšení počtu uživatelských nebo desktopových licencí. Vyhrazená změna může být realizována zcela nebo částečně (tj. zadavatel může požadovat dodání celého rozsahu předmětu plnění vyhrazené změny nebo jednotlivých položek), v období 60 měsíců od podpisu smlouvy s vybraným dodavatelem, v závislosti na provozních potřebách (zejména navýšení uživatelských účtů) a zajištění financování vyhrazené změny závazku zadavatelem. Dodavatelé jsou povinni v nabídce samostatně vyčíslit jednotkové ceny jednotlivých položek vyhrazené změny závazku v rámci přílohy č. 5 – Rozklad nabídkové ceny této zadávací dokumentace. Bude-li zadavatelem zajištěno financování nebo dojde-li naplnění jiných shora uvedených důvodů, vyzve zadavatel vybraného dodavatele k dodání požadovaného rozsahu předmětu plnění vyhrazené změny závazku a k uzavření dodatku smlouvy, kterým bude specifikován přesný rozsah předmětu plnění a cena odpovídající jednotkovým cenám uvedeným v nabídce vybraného dodavatele. Vybraný dodavatel je povinen dodat požadovaný rozsah předmětu plnění zadavateli nejpozději do 10 dnů ode dne doručení výzvy zadavatele. Za změnu závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku není považováno dodání předmětu plnění vyhrazené změny v novější verzi (upgradované, updatované verzi), která splňuje minimální požadavky specifikované v příloze č. 2 této zadávací dokumentace. Zadavatel si dále vyhrazuje v souladu s § 100 odst. 2 ZZVZ právo na změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky za níže uvedených podmínek: • pokud smlouva bude předčasně ukončena zadavatelem nebo vybraným dodavatelem, a to odstoupením zadavatele nebo vybraného dodavatele od uzavřené smlouvy, nebo výpovědí smlouvy vybraným dodavatelem, a • další účastník zadávacího řízení, jehož nabídka byla vyhodnocena jako další (druhá) ekonomicky nejvýhodnější nabídka souhlasí s plněním veřejné zakázky namísto předchozího vybraného dodavatele za podmínek uvedených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a dle zadávacích podmínek veřejné zakázky; • další účastník zadávacího řízení splňuje všechny zadávací podmínky veřejné zakázky; • smlouva bude s dalším (změněným) dodavatelem uzavřena na zbývající dobu plnění veřejné zakázky; • odmítne-li další účastník zadávacího řízení uzavřít smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, jehož nabídka byla vyhodnocena jako další ekonomicky nejvýhodnější nabídka v pořadí; • ke změně dodavatele v případě splnění výše uvedených podmínek může být přistoupeno zadavatelem v době původního trvání plnění veřejné zakázky vybraným dodavatelem i opakovaně.
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 5081/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
424688-2026 - Διαγωνισμός
Τσεχία – Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής – Nahrazení stávajícího centrálního poštovního řešení
Προκήρυξη σύμβασης ή σύμβασης παραχώρησης — τυποποιημένο καθεστώς
Αγαθά
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό5081/2026
Είδος διαδικασίαςΑνοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεταιόχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασηςΑγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 48800000 Συστήματα πληροφόρησης και εξυπηρετητές, 72250000 Υπηρεσίες συστήματος και υποστήριξης
5. Παρτίδα
ΠαρτίδαLOT-0001
Επιλογές
2. Procedure
Procedure
Internal identifier: 5081/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 48000000 Software package and information systems
Additional classification (cpv): 48800000 Information systems and servers, 72250000 System and support services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Options:
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 5081/2026
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 48000000 Paquetes de software y sistemas de información
Clasificación adicional (cpv): 48800000 Sistemas y servidores de información, 72250000 Servicios de sistemas y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
424688-2026 - Kilpailu
Tšekki – Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät – Nahrazení stávajícího centrálního poštovního řešení
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste5081/2026
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät
Lisäluokitus (cpv): 48800000 Tietojärjestelmät ja palvelimet, 72250000 Järjestelmä- ja tukipalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Optiot
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 5081/2026
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 48000000 Logiciels et systèmes d'information
Nomenclature complémentaire (cpv): 48800000 Systèmes d'information et serveurs, 72250000 Services de maintenance des systèmes et services d'assistance
424688-2026 - Iomaíocht
An tSeicia – Software package and information systems – Nahrazení stávajícího centrálního poštovního řešení
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach5081/2026
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 48000000 Software package and information systems
Aicmiú breise (cpv): 48800000 Information systems and servers, 72250000 System and support services
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
Roghanna
424688-2026 - Nadmetanje
Češka – Programski paketi i informacijski sustavi – Nahrazení stávajícího centrálního poštovního řešení
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka5081/2026
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi
Dodatna klasifikacija (cpv): 48800000 Informacijski sustavi i poslužitelji, 72250000 Sistemske usluge i usluge potpore
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
424688-2026 - Verseny
Csehország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Nahrazení stávajícího centrálního poštovního řešení
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító5081/2026
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek
További osztályozás (cpv): 48800000 Információs rendszerek és szerverek, 72250000 Rendszer-karbantartási és támogatási szolgáltatások
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
424688-2026 - Konkursas
Čekija – Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos – Nahrazení stávajícího centrálního poštovního řešení
Skelbimas apie pirkimą arba koncesiją. Įprasta tvarka
Prekės
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius5081/2026
Pirkimo būdasAtviras
Procedūra pagreitintane
Tikslas
Sutarties objektasPrekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 48800000 Informacinės sistemos ir serveriai, 72250000 Sistemų ir aptarnavimo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalisLOT-0001
Pasirinkimo galimybės
424688-2026 - Konkurss
Čehija – Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas – Nahrazení stávajícího centrálního poštovního řešení
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms
Piegādes
Iekšējais identifikators5081/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
Papildu klasifikācija (cpv): 48800000 Informācijas sistēmas un serveri, 72250000 Sistēmas un atbalsta pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iespējas
424688-2026 - Mededinging
Tsjechië – Software en informatiesystemen – Nahrazení stávajícího centrálního poštovního řešení
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
Interne identificatiecode5081/2026
Type procedureOpenbaar
De procedure wordt versneldneen
Doel
Aard van het contractLeveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
Aanvullende classificatie (cpv): 48800000 Informatiesystemen en servers, 72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten
5. Perceel
PerceelLOT-0001
Opties
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: 5081/2026
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 48800000 Systemy i serwery informacyjne, 72250000 Usługi w zakresie konserwacji i wsparcia systemów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Opcje:
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 48000000 Pacotes de software e sistemas de informação
Classificação adicional (cpv): 48800000 Sistemas de informação e servidores, 72250000 Serviços de sistemas e de apoio
Opções:
424688-2026 - Procedură concurențială
Cehia – Pachete software şi sisteme informatice – Nahrazení stávajícího centrálního poštovního řešení
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard
Produse
2. Procedură
Procedură
Identificator intern5081/2026
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiProduse
Clasificarea principală (cpv): 48000000 Pachete software şi sisteme informatice
Clasificare suplimentară (cpv): 48800000 Sisteme de informare şi servere, 72250000 Servicii pentru sisteme şi asistenţă
LotLOT-0001
Opțiuni
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 5081/2026
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 48800000 Informačné systémy a servery, 72250000 Služby týkajúce sa podpory systému
5. Časť
Časť: LOT-0001
424688-2026 - Javni razpis
Češka – Programski paketi in informacijski sistemi – Nahrazení stávajícího centrálního poštovního řešení
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator5081/2026
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi
Dodatna klasifikacija (cpv): 48800000 Informacijski sistemi in strežniki, 72250000 Sistemske in podporne storitve
5. Sklop
SklopLOT-0001
Možnosti
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 5081/2026
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 48800000 Informationssystem och servrar, 72250000 System- och stödtjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Optioner: