2. Řízení
Řízení
Název: Bouwteam aannemer warenhuis
Popis: De Opdrachtgever is op zoek naar een bouwkundig aannemer en installateur, welke in staat is om het voorlopig ontwerp als onderdeel van het bouwteam verder uit te werken. De werkzaamheden met betrekking tot de realisatie van deze voorzieningen van Het Warenhuis bestaan o.a. uit: Sloopwerkzaamheden en asbestsanering Bouwkundige werkzaamheden incl. coördinatie Slopen bestaande installatie/ aanpassen bestaande installatie Elektrotechnische werkzaamheden Werktuigbouwkundige werkzaamheden Verdere informatie zie aanbestedingsdocument
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: zie aanbestedingsdocument
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45262700 Úpravy budov
Další klasifikace (cpv): 45212150 Výstavba kin, 45212322 Výstavba divadel, 45212330 Výstavba knihoven
5. Část
Část: LOT-0000
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Bouwteam aannemer warenhuis
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: zie aanbestedingsdocument
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Έργα
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 45262700 Εργασίες μετατροπής κτιρίου
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 45212150 Κατασκευαστικές εργασίες για κινηματογράφους, 45212322 Κατασκευαστικές εργασίες για θέατρα, 45212330 Κατασκευαστικές εργασίες για βιβλιοθήκες
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Title: Bouwteam aannemer warenhuis
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: no
Main features of the procedure: zie aanbestedingsdocument
Purpose
Main nature of the contract: Works
Main classification (cpv): 45262700 Building alteration work
Additional classification (cpv): 45212150 Cinema construction work, 45212322 Theatre construction work, 45212330 Library construction work
5. Lot
Lot: LOT-0000
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Bouwteam aannemer warenhuis
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: zie aanbestedingsdocument
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45262700 Trabajos de transformación de edificios
Clasificación adicional (cpv): 45212150 Trabajos de construcción de cines, 45212322 Trabajos de construcción de teatros, 45212330 Trabajos de construcción de bibliotecas
5. Lote
Lote: LOT-0000
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Bouwteam aannemer warenhuis
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: ei
Menetluskorra kirjeldus: zie aanbestedingsdocument
Eesmärk
Lepingu olemus: Ehitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45262700 Hoonete ümberehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45212150 Kinode ehitustööd, 45212322 Teatrite ehitustööd, 45212330 Raamatukogude ehitustööd
5. Osa
Osa: LOT-0000
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimi: Bouwteam aannemer warenhuis
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: zie aanbestedingsdocument
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45262700 Rakennusten muutostyöt
Lisäluokitus (cpv): 45212150 Elokuvateatterien rakennustyöt, 45212322 Teatterien rakennustyöt, 45212330 Kirjastojen rakennustyöt
2. Procédure
Procédure
Titre: Bouwteam aannemer warenhuis
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: zie aanbestedingsdocument
Objet
Nature principale du marché: Travaux
Nomenclature principale (cpv): 45262700 Travaux de transformation de bâtiments
Nomenclature complémentaire (cpv): 45212150 Travaux de construction de cinémas, 45212322 Travaux de construction de theâtres, 45212330 Travaux de construction de bibliothèques
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Teideal: Bouwteam aannemer warenhuis
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: zie aanbestedingsdocument
Cuspóir
Cineál an chonartha: Oibreacha
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
2. Procedura
Procedura
Titolo: Bouwteam aannemer warenhuis
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: zie aanbestedingsdocument
Finalità
Natura dell'appalto: Lavori
Classificazione principale (cpv): 45262700 Lavori di modifica di edifici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 45212150 Lavori di costruzione di cinema, 45212322 Lavori di costruzione di teatri, 45212330 Lavori di costruzione di biblioteche
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: zie aanbestedingsdocument
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45262700 Pastato pertvarkymo darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45212150 Kino teatrų statybos darbai, 45212322 Teatrų statybos darbai, 45212330 Bibliotekų statybos darbai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Bouwteam aannemer warenhuis
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: zie aanbestedingsdocument
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45262700 Xogħol ta’ aterazzjonijiet fil-bini
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45212150 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' ċinema, 45212322 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' teatri, 45212330 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' libreriji
5. Lott
Lott: LOT-0000
Titel: Bouwteam aannemer warenhuis
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie aanbestedingsdocument
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45262700 Verbouwingswerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 45212150 Bouwen van bioscoop, 45212322 Bouwen van theater, 45212330 Bouwen van bibliotheek
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: zie aanbestedingsdocument
Finalidade
Natureza do contrato: Obras
Classificação principal (cpv): 45262700 Obras de transformação de edifícios
Classificação adicional (cpv): 45212150 Construção de cinema, 45212322 Construção de teatro, 45212330 Construção de biblioteca
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: zie aanbestedingsdocument
Scop
Natura contractului: Lucrări
Clasificarea principală (cpv): 45262700 Lucrări de modificare a clădirilor
Clasificare suplimentară (cpv): 45212150 Lucrări de construcţii de cinematografe, 45212322 Lucrări de construcţii de teatre, 45212330 Lucrări de construcţii de biblioteci
2. Postup
Postup
Názov: Bouwteam aannemer warenhuis
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: zie aanbestedingsdocument
Druh zmluvy: Práce
Hlavná klasifikácia (cpv): 45262700 Práce na zmene (úprave) budov
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 45212150 Stavebné práce na objektoch kín, 45212322 Stavebné práce na divadlách, 45212330 Stavebné práce na knižniciach
5. Časť
Časť: LOT-0000
2. Postopek
Postopek
Naslov: Bouwteam aannemer warenhuis
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: zie aanbestedingsdocument
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45262700 Adaptacija stavb
Dodatna klasifikacija (cpv): 45212150 Gradbena dela na kinu, 45212322 Gradbena dela na gledališču, 45212330 Gradbena dela na knjižnici
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: zie aanbestedingsdocument
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262700 Ombyggnadsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45212150 Byggnation av biograf, 45212322 Byggnation av teater, 45212330 Byggnation av bibliotek
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000