See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane
Popis: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane. Storitve, ki so predmet javnega naročila se oddajajo za obdobje štirih šolskih let, predvidoma od 1. 9. 2026 do 24. 6. 2030.
Interní identifikátor: JN-75551
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
5. Část
Část: LOT-0001
Název: Posebni linijski prevozi – OŠ Poljane (I)
Popis: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (I)
Interní identifikátor: 493069
Další klasifikace (cpv): 60130000 Služby jednoúčelové silniční osobní dopravy
Část: LOT-0002
Název: Posebni linijski prevozi – OŠ Gorenja vas (II)
Popis: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (II)
Interní identifikátor: 493070
Část: LOT-0003
Název: Posebni linijski prevozi – OŠ Gorenja vas (III)
Popis: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (III)
Interní identifikátor: 493071
Část: LOT-0004
Název: Posebni linijski prevozi – OŠ Gorenja vas (IV)
Popis: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (IV)
Interní identifikátor: 493072
Část: LOT-0005
Název: Posebni linijski prevozi – OŠ Gorenja vas in OŠ Poljane
Popis: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop OŠ Gorenja vas in OŠ Poljane
Interní identifikátor: 493073
Část: LOT-0006
Název: Posebni linijski prevozi – OŠ Gorenja vas (VI)
Popis: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (VI)
Interní identifikátor: 493074
Část: LOT-0007
Název: Posebni linijski prevozi – OŠ Gorenja vas (VII)
Popis: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (VII)
Interní identifikátor: 493075
Část: LOT-0008
Název: Posebni linijski prevozi – OŠ Gorenja vas (VIII)
Popis: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (VIII)
Interní identifikátor: 493076
Část: LOT-0009
Název: Posebni linijski prevozi – OŠ Poljane (IX)
Popis: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (IX)
Interní identifikátor: 493077
Část: LOT-0010
Název: Posebni linijski prevozi – OŠ Gorenja vas - Sovodenj
Popis: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop Sovodenj
Interní identifikátor: 493078
Část: LOT-0011
Název: Posebni linijski prevozi – OŠ Poljane (XI)
Popis: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (XI)
Interní identifikátor: 493079
Část: LOT-0012
Název: Posebni linijski prevozi – OŠ Poljane – Javorje
Popis: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop Javorje
Interní identifikátor: 493080
Část: LOT-0013
Název: Posebni linijski prevozi – OŠ Jela Janežiča (XIII)
Popis: Predmet javnega naročila je izvajanje storitev posebnih linijskih prevozov šoloobveznih otrok na območju občine Gorenja vas - Poljane za sklop (XIII)
Interní identifikátor: 493081
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: JN-75551
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 493069
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Los: LOT-0002
Interne Kennung: 493070
Los: LOT-0003
Interne Kennung: 493071
Los: LOT-0004
Interne Kennung: 493072
Los: LOT-0005
Interne Kennung: 493073
Los: LOT-0006
Interne Kennung: 493074
Los: LOT-0007
Interne Kennung: 493075
Los: LOT-0008
Interne Kennung: 493076
Los: LOT-0009
Interne Kennung: 493077
Los: LOT-0010
Interne Kennung: 493078
Los: LOT-0011
Interne Kennung: 493079
Los: LOT-0012
Interne Kennung: 493080
Los: LOT-0013
Interne Kennung: 493081
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: JN-75551
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Υπηρεσίες
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 60130000 Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493069
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 60130000 Υπηρεσίες ειδικών οδικών μεταφορών επιβατών
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493070
Παρτίδα: LOT-0003
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493071
Παρτίδα: LOT-0004
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493072
Παρτίδα: LOT-0005
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493073
Παρτίδα: LOT-0006
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493074
Παρτίδα: LOT-0007
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493075
Παρτίδα: LOT-0008
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493076
Παρτίδα: LOT-0009
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493077
Παρτίδα: LOT-0010
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493078
Παρτίδα: LOT-0011
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493079
Παρτίδα: LOT-0012
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493080
Παρτίδα: LOT-0013
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 493081
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: JN-75551
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 493069
Clasificación adicional (cpv): 60130000 Servicios especiales de transporte de pasajeros por carretera
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 493070
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 493071
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 493072
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 493073
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 493074
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 493075
Lote: LOT-0008
Identificador interno: 493076
Lote: LOT-0009
Identificador interno: 493077
Lote: LOT-0010
Identificador interno: 493078
Lote: LOT-0011
Identificador interno: 493079
Lote: LOT-0012
Identificador interno: 493080
Lote: LOT-0013
Identificador interno: 493081
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: JN-75551
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Palvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 60130000 Matkustajien erikoismaantiekuljetukset
5. Osa
Osa: LOT-0001
Sisäinen tunniste: 493069
Lisäluokitus (cpv): 60130000 Matkustajien erikoismaantiekuljetukset
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: 493070
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: 493071
Osa: LOT-0004
Sisäinen tunniste: 493072
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: 493073
Osa: LOT-0006
Sisäinen tunniste: 493074
Osa: LOT-0007
Sisäinen tunniste: 493075
Osa: LOT-0008
Sisäinen tunniste: 493076
Osa: LOT-0009
Sisäinen tunniste: 493077
Osa: LOT-0010
Sisäinen tunniste: 493078
Osa: LOT-0011
Sisäinen tunniste: 493079
Osa: LOT-0012
Sisäinen tunniste: 493080
Osa: LOT-0013
Sisäinen tunniste: 493081
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: JN-75551
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 493069
Aicmiú breise (cpv): 60130000 Special-purpose road passenger-transport services
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 493070
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 493071
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 493072
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 493073
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 493074
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 493075
Luchtóg: LOT-0008
Aitheantóir inmheánach: 493076
Luchtóg: LOT-0009
Aitheantóir inmheánach: 493077
Luchtóg: LOT-0010
Aitheantóir inmheánach: 493078
Luchtóg: LOT-0011
Aitheantóir inmheánach: 493079
Luchtóg: LOT-0012
Aitheantóir inmheánach: 493080
Luchtóg: LOT-0013
Aitheantóir inmheánach: 493081
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: JN-75551
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 60130000 Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 493069
Dodatna klasifikacija (cpv): 60130000 Usluge cestovnog putničkog prijevoza za posebne namjene
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 493070
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 493071
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 493072
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 493073
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 493074
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 493075
Grupa: LOT-0008
Interna identifikacijska oznaka: 493076
Grupa: LOT-0009
Interna identifikacijska oznaka: 493077
Grupa: LOT-0010
Interna identifikacijska oznaka: 493078
Grupa: LOT-0011
Interna identifikacijska oznaka: 493079
Grupa: LOT-0012
Interna identifikacijska oznaka: 493080
Grupa: LOT-0013
Interna identifikacijska oznaka: 493081
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: JN-75551
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 60130000 Specialiojo keleivinio kelių transporto paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 493069
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 60130000 Specialiojo keleivinio kelių transporto paslaugos
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 493070
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 493071
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 493072
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 493073
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 493074
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 493075
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: 493076
Pirkimo dalis: LOT-0009
Vidaus identifikatorius: 493077
Pirkimo dalis: LOT-0010
Vidaus identifikatorius: 493078
Pirkimo dalis: LOT-0011
Vidaus identifikatorius: 493079
Pirkimo dalis: LOT-0012
Vidaus identifikatorius: 493080
Pirkimo dalis: LOT-0013
Vidaus identifikatorius: 493081
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: JN-75551
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 493069
Aanvullende classificatie (cpv): 60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 493070
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 493071
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 493072
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 493073
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 493074
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 493075
Perceel: LOT-0008
Interne identificatiecode: 493076
Perceel: LOT-0009
Interne identificatiecode: 493077
Perceel: LOT-0010
Interne identificatiecode: 493078
Perceel: LOT-0011
Interne identificatiecode: 493079
Perceel: LOT-0012
Interne identificatiecode: 493080
Perceel: LOT-0013
Interne identificatiecode: 493081
2. Procedura
Procedura
Wewnętrzny identyfikator: JN-75551
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Usługi
Główna klasyfikacja (cpv): 60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0001
Wewnętrzny identyfikator: 493069
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 60130000 Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób
Część zamówienia: LOT-0002
Wewnętrzny identyfikator: 493070
Część zamówienia: LOT-0003
Wewnętrzny identyfikator: 493071
Część zamówienia: LOT-0004
Wewnętrzny identyfikator: 493072
Część zamówienia: LOT-0005
Wewnętrzny identyfikator: 493073
Część zamówienia: LOT-0006
Wewnętrzny identyfikator: 493074
Część zamówienia: LOT-0007
Wewnętrzny identyfikator: 493075
Część zamówienia: LOT-0008
Wewnętrzny identyfikator: 493076
Część zamówienia: LOT-0009
Wewnętrzny identyfikator: 493077
Część zamówienia: LOT-0010
Wewnętrzny identyfikator: 493078
Część zamówienia: LOT-0011
Wewnętrzny identyfikator: 493079
Część zamówienia: LOT-0012
Wewnętrzny identyfikator: 493080
Część zamówienia: LOT-0013
Wewnętrzny identyfikator: 493081
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 60130000 Serviços de transporte rodoviário de passageiros com finalidade específica
Classificação adicional (cpv): 60130000 Serviços de transporte rodoviário de passageiros com finalidade específica
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: JN-75551
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 60130000 Servicii de transport rutier specializat de pasageri
5. Lot
Lot: LOT-0001
Identificator intern: 493069
Clasificare suplimentară (cpv): 60130000 Servicii de transport rutier specializat de pasageri
Lot: LOT-0002
Identificator intern: 493070
Lot: LOT-0003
Identificator intern: 493071
Lot: LOT-0004
Identificator intern: 493072
Lot: LOT-0005
Identificator intern: 493073
Lot: LOT-0006
Identificator intern: 493074
Lot: LOT-0007
Identificator intern: 493075
Lot: LOT-0008
Identificator intern: 493076
Lot: LOT-0009
Identificator intern: 493077
Lot: LOT-0010
Identificator intern: 493078
Lot: LOT-0011
Identificator intern: 493079
Lot: LOT-0012
Identificator intern: 493080
Lot: LOT-0013
Identificator intern: 493081
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: JN-75551
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 60130000 Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 493069
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 60130000 Služby osobnej cestnej dopravy na osobitné účely
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 493070
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 493071
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 493072
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 493073
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 493074
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 493075
Časť: LOT-0008
Interný identifikátor: 493076
Časť: LOT-0009
Interný identifikátor: 493077
Časť: LOT-0010
Interný identifikátor: 493078
Časť: LOT-0011
Interný identifikátor: 493079
Časť: LOT-0012
Interný identifikátor: 493080
Časť: LOT-0013
Interný identifikátor: 493081
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: JN-75551
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 60130000 Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 493069
Dodatna klasifikacija (cpv): 60130000 Storitve cestnega potniškega prevoza za posebne namene
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 493070
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 493071
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 493072
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 493073
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 493074
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 493075
Sklop: LOT-0008
Notranji identifikator: 493076
Sklop: LOT-0009
Notranji identifikator: 493077
Sklop: LOT-0010
Notranji identifikator: 493078
Sklop: LOT-0011
Notranji identifikator: 493079
Sklop: LOT-0012
Notranji identifikator: 493080
Sklop: LOT-0013
Notranji identifikator: 493081
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: JN-75551
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 493069
Ytterligare klassificering (cpv): 60130000 Passagerartransport på väg för särskilda ändamål
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 493070
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 493071
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 493072
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 493073
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 493074
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 493075
Del (anbudsområde): LOT-0008
Intern identifierare: 493076
Del (anbudsområde): LOT-0009
Intern identifierare: 493077
Del (anbudsområde): LOT-0010
Intern identifierare: 493078
Del (anbudsområde): LOT-0011
Intern identifierare: 493079
Del (anbudsområde): LOT-0012
Intern identifierare: 493080
Del (anbudsområde): LOT-0013
Intern identifierare: 493081