Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 72250000 Systémové a podpůrné služby
Další klasifikace (cpv): 72611000 Technická výpočetní podpora, 72260000 Služby programového vybavení, 72300000 Datové služby, 72230000 Vývoj programového vybavení na zakázku
Místo plnění
Poštovní adresa: ul. Samorządowa 1
Obec: Radom
PSČ: 26-601
Eesmärk
Lepingu olemus: Teenused
Peamine liigitus (cpv): 72250000 Süsteemi hooldus- ja tugiteenused
Täiendav liigitus (cpv): 72611000 Arvuti tehnilised tugiteenused, 72260000 Tarkvaraga seotud teenused, 72300000 Andmeteenused, 72230000 Tellimustarkvara arendusteenused
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: ul. Samorządowa 1
Linn: Radom
Sihtnumber: 26-601
424955-2026 - Kilpailu
Puola – Järjestelmä- ja tukipalvelut – Świadczenie usług rozwoju i utrzymania Systemu SATOS
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Ilmoituksen nimiŚwiadczenie usług rozwoju i utrzymania Systemu SATOS
Kuvaus1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług Rozwoju i Utrzymania Systemu SATOS: 1.1. w zakresie zamówienia podstawowego: 1) wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego modyfikacji Systemu obejmujących swym zakresem zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu użytkowanego w KAS w liczbie nieprzekraczającej 450 Osobodni, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 4.1 OPZ, zwanych dalej: Rozwojem na Zgłoszenie lub Rozwojem Systemu; 2) świadczenie usługi Utrzymania Systemu zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 5. OPZ, zwanej dalej Utrzymaniem Systemu. 1.2. w zakresie zamówienia objętego opcją: 1) zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu użytkowanego w KAS w ramach Rozwoju na Zgłoszenie, w liczbie nieprzekraczającej 300 Osobodni, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 4.1 OPZ; 2) świadczenie usługi Utrzymania Systemu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 5 OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ - OPZ oraz Tom II SWZ - PPU.
Edellinen ilmoitus266273-2025
Sisäinen tunnistePN/2/26/IATS
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 72250000 Järjestelmä- ja tukipalvelut
Lisäluokitus (cpv): 72611000 Tietokoneisiin liittyvät tekniset tukipalvelut, 72260000 Ohjelmistoihin liittyvät palvelut, 72300000 Datapalvelut, 72230000 Asiakaskohtaisten ohjelmistojen kehittämispalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Kuvaus1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług Rozwoju i Utrzymania Systemu SATOS: 1.1. w zakresie zamówienia podstawowego: 1) wykonanie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego modyfikacji Systemu obejmujących swym zakresem zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu użytkowanego w KAS w liczbie nieprzekraczającej 450 Osobodni, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 4.1 OPZ, zwanych dalej: Rozwojem na Zgłoszenie lub Rozwojem Systemu; 2) świadczenie usługi Utrzymania Systemu zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 5. OPZ, zwanej dalej Utrzymaniem Systemu. 1.2. w zakresie zamówienia objętego opcją: 1) zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu użytkowanego w KAS w ramach Rozwoju na Zgłoszenie, w liczbie nieprzekraczającej 300 Osobodni, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 4.1 OPZ; 2) świadczenie usługi Utrzymania Systemu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 5 OPZ. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie II i III SWZ.
Lisäluokitus (cpv): 72260000 Ohjelmistoihin liittyvät palvelut, 72611000 Tietokoneisiin liittyvät tekniset tukipalvelut, 72300000 Datapalvelut, 72230000 Asiakaskohtaisten ohjelmistojen kehittämispalvelut
Optiot
Optioiden kuvausZamawiający w ramach niniejszego postępowania przewiduje prawo opcji: 1) zapewnienie nowych oraz modernizację istniejących funkcjonalności Systemu użytkowanego w KAS w ramach Rozwoju na Zgłoszenie, w liczbie nieprzekraczającej 300 Osobodni, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 4.1 OPZ; 2) świadczenie usługi Utrzymania Systemu, zgodnie z wymaganiami zawartymi w pkt. 5 OPZ.
2. Procédure
Procédure
Avis précédent: 266273-2025
Identifiant interne: PN/2/26/IATS
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 72250000 Services de maintenance des systèmes et services d'assistance
Nomenclature complémentaire (cpv): 72611000 Services d'assistance technique informatique, 72260000 Services relatifs aux logiciels, 72300000 Services de commutation de données, 72230000 Services de développement de logiciels personnalisés
5. Lot
Lot: LOT-0001
Nomenclature complémentaire (cpv): 72260000 Services relatifs aux logiciels, 72611000 Services d'assistance technique informatique, 72300000 Services de commutation de données, 72230000 Services de développement de logiciels personnalisés
Options:
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An fógra roimhe seo: 266273-2025
Aitheantóir inmheánach: PN/2/26/IATS
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 72250000 System and support services
Aicmiú breise (cpv): 72611000 Technical computer support services, 72260000 Software-related services, 72300000 Data services, 72230000 Custom software development services
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aicmiú breise (cpv): 72260000 Software-related services, 72611000 Technical computer support services, 72300000 Data services, 72230000 Custom software development services
Roghanna:
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 72250000 Sistemų ir aptarnavimo paslaugos
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 72611000 Techninės kompiuterių palaikymo paslaugos, 72260000 Su programine įranga susijusios paslaugos, 72300000 Duomenų paslaugos, 72230000 Vartotojų programinės įrangos kūrimo paslaugos
Sutarties vykdymo vieta
Pašto adresas: ul. Samorządowa 1
Miestas: Radom
Pašto kodas: 26-601
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72250000 Systeem- en ondersteuningsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 72611000 Technische computerondersteuningsdiensten, 72260000 Diensten in verband met software, 72300000 Uitwerken van gegevens, 72230000 Ontwikkeling van gebruikersspecifieke software
Plaats van uitvoering
Postadres: ul. Samorządowa 1
Stad: Radom
Postcode: 26-601
424955-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Servicii pentru sisteme şi asistenţă – Świadczenie usług rozwoju i utrzymania Systemu SATOS
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Servicii
2. Procedură
Procedură
Anunț anterior266273-2025
Identificator internPN/2/26/IATS
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratănu
Scop
Natura contractuluiServicii
Clasificarea principală (cpv): 72250000 Servicii pentru sisteme şi asistenţă
Clasificare suplimentară (cpv): 72611000 Servicii de asistenţă tehnică informatică, 72260000 Servicii de software, 72300000 Servicii de înlocuire de date, 72230000 Servicii de dezvoltare de software personalizat
LotLOT-0001
Clasificare suplimentară (cpv): 72260000 Servicii de software, 72611000 Servicii de asistenţă tehnică informatică, 72300000 Servicii de înlocuire de date, 72230000 Servicii de dezvoltare de software personalizat
Opțiuni
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 72250000 Služby týkajúce sa podpory systému
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 72611000 Technické počítačové podporné služby, 72260000 Služby súvisiace so softvérom, 72300000 Dátové služby, 72230000 Vývoj zákazníckeho softvéru (softvéru na objednávku)
Miesto plnenia
Poštová adresa: ul. Samorządowa 1
Mesto: Radom