See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa samochodów typu VAN
Popis: Dostawa samochodów typu VAN
Interní identifikátor: POST/HZ/EO/HZL/00158/2026
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Odůvodnění zrychleného řízení: składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej - art 138 ust. 4 PZP
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34100000 Motorová vozidla
Další klasifikace (cpv): 34110000 Osobní vozidla
5. Část
Část: LOT-0001
Název: dostawa 114 szt. samochodów spalinowych
Popis: dostawa 114 szt. samochodów spalinowych
Interní identifikátor: POST/HZ/EO/HZL/00158/2026 cz.1
Část: LOT-0002
Název: dostawa 11 szt. samochodów elektrycznych.
Popis: dostawa 11 szt. samochodów elektrycznych.
Interní identifikátor: POST/HZ/EO/HZL/00158/2026 cz. 2
424970-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Motorkøretøjer – Dostawa samochodów typu VAN
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen - Meddelelse om ændring
Varer
2. Procedure
Procedure
TitelDostawa samochodów typu VAN
BeskrivelseDostawa samochodów typu VAN
Intern IDPOST/HZ/EO/HZL/00158/2026
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedureja
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 34100000 Motorkøretøjer
Supplerende klassifikation (cpv): 34110000 Personbiler
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Intern IDPOST/HZ/EO/HZL/00158/2026 cz.1
DelkontraktLOT-0002
Intern IDPOST/HZ/EO/HZL/00158/2026 cz. 2
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa samochodów typu VAN
Beschreibung: Dostawa samochodów typu VAN
Interne Kennung: POST/HZ/EO/HZL/00158/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Los: LOT-0002
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Τίτλος: Dostawa samochodów typu VAN
Περιγραφή: Dostawa samochodów typu VAN
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POST/HZ/EO/HZL/00158/2026
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: ναι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34100000 Αυτοκίνητα οχήματα
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 34110000 Επιβατικά αυτοκίνητα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POST/HZ/EO/HZL/00158/2026 cz.1
Παρτίδα: LOT-0002
Εσωτερικό αναγνωριστικό: POST/HZ/EO/HZL/00158/2026 cz. 2
Title: Dostawa samochodów typu VAN
Internal identifier: POST/HZ/EO/HZL/00158/2026
Type of procedure: Open
The procedure is accelerated: yes
Purpose
Main nature of the contract: Supplies
Main classification (cpv): 34100000 Motor vehicles
Additional classification (cpv): 34110000 Passenger cars
5. Lot
Lot: LOT-0001
Lot: LOT-0002
2. Menetlus
Menetlus
Pealkiri: Dostawa samochodów typu VAN
Kirjeldus: Dostawa samochodów typu VAN
Menetluse liik: Avatud
Kiirendatud menetlus: jah
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34100000 Mootorsõidukid
Täiendav liigitus (cpv): 34110000 Sõiduautod
5. Osa
Osa: LOT-0001
Osa: LOT-0002
2. Menettely
Menettely
Kuvaus: Dostawa samochodów typu VAN
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34100000 Moottoriajoneuvot
Lisäluokitus (cpv): 34110000 Henkilöautot
2. Eljárás
Eljárás
Cím: Dostawa samochodów typu VAN
Leírás: Dostawa samochodów typu VAN
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: igen
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 34100000 Gépjárművek
További osztályozás (cpv): 34110000 Személygépkocsik
5. Rész
Rész: LOT-0001
Rész: LOT-0002
424970-2026 - Konkurss
Polija – Mehāniskie transportlīdzekļi – Dostawa samochodów typu VAN
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
2. Procedūra
Procedūra
NosaukumsDostawa samochodów typu VAN
AprakstsDostawa samochodów typu VAN
Iekšējais identifikatorsPOST/HZ/EO/HZL/00158/2026
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 34100000 Mehāniskie transportlīdzekļi
Papildu klasifikācija (cpv): 34110000 Vieglie automobiļi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Iekšējais identifikatorsPOST/HZ/EO/HZL/00158/2026 cz.1
DaļaLOT-0002
Iekšējais identifikatorsPOST/HZ/EO/HZL/00158/2026 cz. 2
2. Proċedura
Proċedura
Titlu: Dostawa samochodów typu VAN
Identifikatur intern: POST/HZ/EO/HZL/00158/2026
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34100000 Vetturi bil-magna
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 34110000 Karozzi tal-passiġġieri
5. Lott
Lott: LOT-0001
Lott: LOT-0002
424970-2026 - Procedura konkurencyjna
Polska – Pojazdy silnikowe – Dostawa samochodów typu VAN
Ogłoszenie o zamówieniu lub ogłoszenie o koncesji – tryb standardowy - Ogłoszenie o zmianie
Dostawy
2. Procedura
Procedura
TytułDostawa samochodów typu VAN
OpisDostawa samochodów typu VAN
Wewnętrzny identyfikatorPOST/HZ/EO/HZL/00158/2026
Rodzaj proceduryOtwarta
Procedura jest przyspieszonatak
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaDostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34100000 Pojazdy silnikowe
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 34110000 Samochody osobowe
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikatorPOST/HZ/EO/HZL/00158/2026 cz.1
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikatorPOST/HZ/EO/HZL/00158/2026 cz. 2
424970-2026 - Concurso
Polónia – Veículos a motor – Dostawa samochodów typu VAN
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Fornecimentos
2. Procedimento
Procedimento
TítuloDostawa samochodów typu VAN
DescriçãoDostawa samochodów typu VAN
Identificador internoPOST/HZ/EO/HZL/00158/2026
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradosim
Finalidade
Natureza do contratoFornecimentos
Classificação principal (cpv): 34100000 Veículos a motor
Classificação adicional (cpv): 34110000 Automóveis de passageiros
5. Lote
LoteLOT-0001
Identificador internoPOST/HZ/EO/HZL/00158/2026 cz.1
LoteLOT-0002
Identificador internoPOST/HZ/EO/HZL/00158/2026 cz. 2
424970-2026 - Súťaž
Poľsko – Motorové vozidlá – Dostawa samochodów typu VAN
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania alebo oznámenie o koncesii – štandardný režim - Oznámenie o zmene
Tovary
2. Postup
Postup
NázovDostawa samochodów typu VAN
Interný identifikátorPOST/HZ/EO/HZL/00158/2026
Druh postupuVerejná súťaž
Postup je zrýchlenýáno
Druh zmluvyTovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34100000 Motorové vozidlá
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 34110000 Osobné automobily
5. Časť
ČasťLOT-0001
ČasťLOT-0002
2. Postopek
Postopek
Naslov: Dostawa samochodów typu VAN
Opis: Dostawa samochodów typu VAN
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34100000 Motorna vozila
Dodatna klasifikacija (cpv): 34110000 Osebni avtomobili
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Sklop: LOT-0002