See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: „Przebudowa, rozbudowa i modernizacja krytej pływalni wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną przy ul. Tadeusza Kościuszki 20 i 20a w Stroniu Śląskim.”
Popis: W ramach inwestycji przewiduje się wyburzenie budynku zaplecza przynależnego do obiektu pływalni i rozbudowę łącznika z funkcją recepcyjną, odbudowę kręgielni, przebudowę i rozbudowę budynku krytej pływalni o funkcję sportową, odnowy biologicznej oraz rozbudowę hali pływalni o baseny rekreacyjne z atrakcjami i zjeżdżalnią. W tym etapie przewiduje się całkowitą przebudowę istniejącego budynku pływalni z wymianą wszystkich instalacji, wymianą technologii basenowej, nowych instalacji wentylacyjnych i grzewczych z budową nowego węzła cieplnego i wykorzystaniem nowoczesnych instalacji pozwalających na odzysk ciepła z basenu i urządzeń natryskowych. Przewiduje się także całkowitą zmianę wyglądu zewnętrznego budynku – wymianę elewacji, stolarki i ukształtowania attyk dachowych na styku starej i nowoprojektowanej części. Zadanie inwestycyjne obejmuje również zagospodarowanie terenu przy obiekcie. Konieczność wykonania prac remontowych i modernizacyjnych wynika z ekspertyzy technicznej, która wskazuje na zły stan obiektu czy możliwość wystąpienia awarii oraz zaleca przeprowadzenie PILNEJ INTERWENCJI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w dokumentacji projektowa dołączonej do SWZ stanowiącej Załącznik nr 2.
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ano
Účel
Charakter smlouvy: Práce
Hlavní klasifikace (cpv): 45212000 Stavební úpravy budov sloužících pro volný čas, sporty, kulturu, ubytování a restaurace
Další klasifikace (cpv): 45212212 Stavební úpravy plováren, 45300000 Stavební montážní práce, 45400000 Práce při dokončování budov, 45112710 Krajinné úpravy zelených ploch
5. Část
Část: LOT-0001
Možnosti:
Popis možností: Zamawiający nie przewiduje prawa Opcji.
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: ja
Formål
Kontraktens hovedformål: Bygge- og anlægsarbejder
Primær klassifikation (cpv): 45212000 Bygge- og anlægsarbejde i forbindelse med bygninger til fritidsaktiviteter, sport, kultur, indkvartering og restauranter
Supplerende klassifikation (cpv): 45212212 Byggearbejde i forbindelse med svømmebassiner, 45300000 Udførelse af bygningsinstallationer, 45400000 Færdiggørelse af bygninger, 45112710 Landskabsarkitektarbejde i forbindelse med grønne områder
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Valgmuligheder:
425074-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen – „Przebudowa, rozbudowa i modernizacja krytej pływalni wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną przy ul. Tadeusza Kościuszki 20 i 20a w Stroniu Śląskim.”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212000 Bauarbeiten für Gebäude, die der Freizeitgestaltung, dem Sport, der Kultur, der Unterbringung und Verpflegung dienen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 45112710 Landschaftsgärtnerische Bauleistungen für Grünanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
425074-2026 - Competition
Poland – Construction work for buildings relating to leisure, sports, culture, lodging and restaurants – „Przebudowa, rozbudowa i modernizacja krytej pływalni wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną przy ul. Tadeusza Kościuszki 20 i 20a w Stroniu Śląskim.”
Contract or concession notice – standard regime - Change notice
Works
Type of procedureOpen
The procedure is acceleratedyes
Purpose
Main nature of the contractWorks
Main classification (cpv): 45212000 Construction work for buildings relating to leisure, sports, culture, lodging and restaurants
Additional classification (cpv): 45212212 Construction work for swimming pool, 45300000 Building installation work, 45400000 Building completion work, 45112710 Landscaping work for green areas
5. Lot
LotLOT-0001
Options
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: sí
Finalidad
Naturaleza del contrato: Obras
Clasificación principal (cpv): 45212000 Trabajos de construcción de edificios relacionados con el ocio, los deportes, la cultura y el alojamiento y restaurantes
Clasificación adicional (cpv): 45212212 Trabajos de construcción de piscinas, 45300000 Trabajos de instalación en edificios, 45400000 Acabado de edificios, 45112710 Trabajos de paisajismo en zonas verdes
5. Lote
Lote: LOT-0001
Opciones:
425074-2026 - Hange
Poola – Vaba ajaga, spordiga, kultuuriga, majutusega ja restoranidega seotud hoonete ehitustööd – „Przebudowa, rozbudowa i modernizacja krytej pływalni wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną przy ul. Tadeusza Kościuszki 20 i 20a w Stroniu Śląskim.”
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord - Paranduse teade
Ehitustööd
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusjah
Eesmärk
Lepingu olemusEhitustööd
Peamine liigitus (cpv): 45212000 Vaba ajaga, spordiga, kultuuriga, majutusega ja restoranidega seotud hoonete ehitustööd
Täiendav liigitus (cpv): 45212212 Ujumisbasseini ehitustööd, 45300000 Hoone installatsioonitööd, 45400000 Ehituse viimistlustööd, 45112710 Haljasalade maastikukujundustööd
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusZamawiający nie przewiduje prawa Opcji.
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: kyllä
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Rakennusurakat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 45212000 Vapaa-ajan-, urheilu-, kulttuuri-, majoitus- ja ravintolarakennusten rakentamistyöt
Lisäluokitus (cpv): 45212212 Uimahallin rakennustyöt, 45300000 Rakennusten asennustyöt, 45400000 Rakennusten lopputyöt, 45112710 Viheralueiden maisemarakennustyöt
Osa: LOT-0001
Optiot:
425074-2026 - Verseny
Lengyelország – Szabadidő, sport, kultúra, szállás és étterem céljára szolgáló épületek kivitelezése – „Przebudowa, rozbudowa i modernizacja krytej pływalni wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną przy ul. Tadeusza Kościuszki 20 i 20a w Stroniu Śląskim.”
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok - Változtatásról szóló hirdetmény
Építési beruházás
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottigen
Cél
A szerződés jellegeÉpítési beruházás
Fő osztályozás (cpv): 45212000 Szabadidő, sport, kultúra, szállás és étterem céljára szolgáló épületek kivitelezése
További osztályozás (cpv): 45212212 Uszoda vagy úszómedence kivitelezése, 45300000 Épületszerelési munka, 45400000 Épületbefejezési munka, 45112710 Tereprendezési munkák zöldterületen
5. Rész
RészLOT-0001
Opciók
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: taip
Tikslas
Sutarties objektas: Darbai
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 45212000 Laisvalaikio, sporto, kultūros, laikino apsigyvenimo pastatų bei restoranų statybos darbai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 45212212 Plaukimo baseino statybos darbai, 45300000 Pastatų įrengimo darbai, 45400000 Pastato užbaigimo darbai, 45112710 Kraštovaizdžio darbai žaliosiose zonose
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pasirinkimo galimybės:
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: iva
Għan
Natura tal-kuntratt: Xogħlijiet
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 45212000 Xogħol tal-kostruzzjoni tal-bini trelatat mas-serħan, sports, kultura, lukandi u resturanti
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 45212212 Xogħol tal-kostruzzjoni għall-pixxini ta’ l-għawm, 45300000 Xogħol ta’ l-istallazzjoni fil-bini, 45400000 Xogħol tat-tkomplija ta’ bini, 45112710 Xogħol ta’ l-irranġar tal-pajsaġġ għal żoni ħodor
5. Lott
Lott: LOT-0001
Għażliet:
425074-2026 - Concurso
Polónia – Obras de construção de edifícios relacionados com recreio, desporto, cultura, alojamento e restauração – „Przebudowa, rozbudowa i modernizacja krytej pływalni wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną przy ul. Tadeusza Kościuszki 20 i 20a w Stroniu Śląskim.”
Anúncio de concurso ou de concessão – regime normal - Anúncio de alteração
Obras
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimentoAberto
O procedimento é aceleradosim
Finalidade
Natureza do contratoObras
Classificação principal (cpv): 45212000 Obras de construção de edifícios relacionados com recreio, desporto, cultura, alojamento e restauração
Classificação adicional (cpv): 45212212 Construção de piscinas, 45300000 Instalações em edifícios, 45400000 Obras de acabamento de edifícios, 45112710 Trabalhos de paisagismo em áreas verdes
LoteLOT-0001
Opções
425074-2026 - Procedură concurențială
Polonia – Lucrări de construcţii de clădiri destinate activităţilor de recreere, sportive, culturale, de cazare şi restaurante – „Przebudowa, rozbudowa i modernizacja krytej pływalni wraz z zagospodarowaniem terenu i infrastrukturą techniczną przy ul. Tadeusza Kościuszki 20 i 20a w Stroniu Śląskim.”
Anunț de participare sau de concesionare - regim standard - Anunț de schimbare
Lucrări
2. Procedură
Procedură
Tip de procedurăDeschisă
Procedura este acceleratăda
Scop
Natura contractuluiLucrări
Clasificarea principală (cpv): 45212000 Lucrări de construcţii de clădiri destinate activităţilor de recreere, sportive, culturale, de cazare şi restaurante
Clasificare suplimentară (cpv): 45212212 Lucrări de construcţii de piscine, 45300000 Lucrări de instalaţii pentru clădiri, 45400000 Lucrări de finisare a construcţiilor, 45112710 Lucrări de arhitectură peisagistică a spaţiilor verzi
Opțiuni
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: da
Namen
Vrsta javnega naročila: Gradnje
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 45212000 Gradbena dela na stavbah, ki so namenjene prostemu času, športu, kulturi, nastanitvi in prehrani
Dodatna klasifikacija (cpv): 45212212 Gradbena dela na kopališčih, 45300000 Inštalacijska dela pri gradnjah, 45400000 Zaključna gradbena dela, 45112710 Krajinsko oblikovanje za zelene površine
5. Sklop
Sklop: LOT-0001