Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 79342200 Propagační služby
Možnosti:
Popis možností: Brak opcji i wznowień
Místo plnění
Nižší územní jednotka země (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Země: Polsko
425091-2026 - Konkurrencevilkår
Polen – Servicevirksomhed i forbindelse med salgsfremme – WE.ZP.261.13.2026 Wykonanie, sprzedaż i dostawę materiałów promocyjnych dla Instytutu Sterowania i Elektroniki Przemysłowej Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Tjenesteydelser
2. Procedure
Procedure
TitelWE.ZP.261.13.2026 Wykonanie, sprzedaż i dostawę materiałów promocyjnych dla Instytutu Sterowania i Elektroniki Przemysłowej Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej
BeskrivelsePrzedmiotem zamówienia jest: Wykonanie, sprzedaż i dostawę materiałów promocyjnych dla Instytutu Sterowania i Elektroniki Przemysłowej Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 2 do SWZ Formularz asortymentowy – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ).
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålTjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 79342200 Servicevirksomhed i forbindelse med salgsfremme
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
Valgmuligheder
Beskrivelse af optionerBrak opcji i wznowień
425091-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień
425091-2026 - Hange
Hanketeade või kontsessiooniteade – üldkord
Teenused
2. Menetlus
Menetlus
Menetluse liikAvatud
Kiirendatud menetlusei
Eesmärk
Lepingu olemusTeenused
Peamine liigitus (cpv): 79342200 Müügiedendusteenused
5. Osa
OsaLOT-0001
Täiendavad hankevõimalused
Täiendavate hankevõimaluste kirjeldusBrak opcji i wznowień
425091-2026 - Mise en concurrence
Avis de marché ou de concession – régime ordinaire
Services
2. Procédure
Procédure
Type de procédureOuverte
La procédure est accéléréenon
Objet
Nature principale du marchéServices
Nomenclature principale (cpv): 79342200 Services de promotion
5. Lot
LotLOT-0001
Options
Description des optionsBrak opcji i wznowień
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
Príomhaicmiú (cpv): 79342200 Promotional services
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Brak opcji i wznowień
An áit feidhmíochta
Foroinn tíre (NUTS): Miasto Warszawa (PL911)
Tír: An Pholainn
425091-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Usluge
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraUsluge
Glavna klasifikacija (cpv): 79342200 Usluge reklamiranja
5. Grupa
GrupaLOT-0001
Opcije
Opis opcijaBrak opcji i wznowień
425091-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Servizzi
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattServizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 79342200 Servizzi promozzjonali
5. Lott
LottLOT-0001
Għażliet
Deskrizzjoni tal-għażlietBrak opcji i wznowień
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 79342200 Servicii de promovare
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Brak opcji i wznowień
Locul de executare
Țara: Polonia