2. Řízení
Řízení
Název: Dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych pozwalających na wykonanie badań oraz zwalidowanie i wydanie wyników (CPR) wraz z dzierżawą linii hematologicznej i koagulologicznej z oprogramowaniem oraz analizatorami dla ZD oraz dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów dla ZDHiG oraz ZDBiM.
Popis: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, materiałów kontrolnych i zużywalnych pozwalających na wykonanie badań oraz zwalidowanie i wydanie wyników (CPR) wraz z dzierżawą linii hematologicznej i koagulologicznej z oprogramowaniem oraz analizatorami dla Zakładu Diagnostyki oraz dostawa odczynników, kontroli, kalibratorów, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą analizatorów dla Zakładu Diagnostyki Hematologicznej i Genetyki oraz Zakładu Diagnostyki Biochemicznej i Molekularnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera arkusz cenowy (załącznik nr 1a do SWZ), opis wymagań granicznych (załącznik nr 1b do SWZ), zasady dostawy (załącznik nr 1c do SWZ) oraz wzór umowy (załącznik nr 5 do SWZ). Opis ten należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców. Podane ilości są szacunkowym zapotrzebowaniem i służą do obliczenia ceny oferty (tj. ustalenia maksymalnego wynagrodzenia wykonawcy). Zamawiający zastrzega sobie prawo rezygnacji z zakupu części asortymentu wynikającej z braku lub zmniejszenia zapotrzebowania na dany asortyment.
Interní identifikátor: DFP.271.85.2026.ADB
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33696500 Laboratorní činidla
Další klasifikace (cpv): 33190000 Různé zdravotnické přístroje a výrobky, 38434520 Analyzátory krve, 71356300 Technická podpora, 48000000 Balíky programů a informační systémy, 72267000 Údržba a opravy programového vybavení
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 1
Popis: Szacowana ilość oznaczeń (badań) diagnostycznych na 72 miesiące: 1. Morfologia krwi wieloparametrowa podstawowa (morfologia krwi obwodowej, płytki krwi na cytrynian, płytki krwi na Thromboexact) - 1 010 000 2. Morfologia krwi wieloparametrowa z opcją 5 diff (morfologia krwi obwodowej z rozmazem) - 1 081 000 3. Morfologia krwi wieloparametrowa +Retikulocyty (morfologia krwii obwodowej + retikulocuty) - 23 000 4. Morfologia krwi wieloparametrowa z opcją 5 diff + Retikulocyty (morfologia krwi obwodowej z rozmazem +retikulocyty) - 39 000 5. Morfologia krwi wieloparametrowa z opcją 5 diff i opcją analizy komórek prekursorowych - 70 000 6. Płytki krwi metodą fluorescencyjnej cytometrii przepływowej - 47 000 7. Płyn z jamy ciała (liczba komórek w płynie z jamy ciała, PMR-cytoza automatycznie) - 10 000 8. Dzierżawa linii hematologicznej z oprogramowaniem (3 szt. Analizatorów hematologicznych + 1 szt. Moduł archiwizacyjny + 1 szt Moduł kontroli jakości) 9. Dzierżawa analizatora hematologicznego (1 sztuka)
Interní identifikátor: 1
Část: LOT-0002
Název: 2
Popis: Szacowana ilość oznaczeń (badań) diagnostycznych na 72 miesiące: 1. CPR COA Heparin ( anti Xa) - 2 162 2. CPR COA PT - 639 948 3. CPR COA APTT - 607 567 4. CPR COA TT - 7 524 5. CPR COA Fibrinogen - 125 548 6. CPR COA D-dimer - 54 840 7. CPR COA Faktor VIII - 888 8. CPR COA Antithrombin - 21 451 9. CPR COA Protein C Chromo - 8 846 10. CPR COA C1-Inhibitor - 3 141 11. Dzierżawa linii koagulologicznej z oprogramowaniem (2 szt. analizator koagulologiczny wraz ze stacją uzdatniania wody) dla Zakładu Diagnostyki NSSU (ul. M. Jakubowskiego 2, Kraków) 12. Dzierżawa (1 szt.) wirówki wolnostojacej podłogowej dla Zakładu Diagnostyki NSSU (ul. M. Jakubowskiego 2, Kraków) 13. Dzierżawa (1 szt.) analizatora koagulologicznego wraz ze stacją uzdatniania wody dla Zakładu Diagnostyki (ul. Kopernika 23, Kraków) 14. Dzierżawa (1 szt.) wirówki nastołowej z funkcją ultrawirowania dla Zakładu Diagnostyki (ul. Kopernika 23, Kraków)
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: 3
Popis: Szacowana ilość oznaczeń (badań) diagnostycznych na 72 miesiące: 1. Morfologia krwi wieloparametrowa z opcją 5 Diff (Morfologia CBC +DIFF, płytki krwi-cytrynian) - 90 000 2. Morfologia krwi wieloparametrowa 5 Diff +retikulocyty (Morfologia CBC+DIFF+RET, płytki krwi -siarczan magnezu) - 195 000 3. Płytki krwi metodą fluorescencyjnej cytometrii przepływowej (Morfologia CBC+DIFF+RET+PLTF) - 30 000 4. Komórki progenitorowe (Morfologia CBC+DIFF+RET+PLTF+HPC) - 3 600 5. Wykonanie i barwienie rozmazu krwi obwodowej - 60 000 6. Dzierżawa analizatora hematologicznego i analizatora do wykonywania rozmazów (zestaw)
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: 4
Popis: Szacowana ilość oznaczeń (badań) diagnostycznych na 48 miesięcy: 1. Morfologia krwi na analizatorze wieloparametrowa z opcją CBC plus 5 DIFF (wynik i kontrola jakości), subpopolacje limfocytów krwi, subpopulacje limfocytów B , limfocyty CD4/CD8 - 15 000 2. Dzierżawa analizatora hematologicznego (1 sztuka)
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Název: 5
Popis: Szacowana ilość oznaczeń (badań) diagnostycznych na 48 miesięcy: 1. PT (układ odczynnikowy z tromboplastyną) - 35 000 2. PT (układ odczynnikowy z rekombinowaną tromboplastyną) - 500 3. Fibrynogen - 15 000 4. APTT ( o normalnej wrażliwości na LA) - 1 500 5. APTT ( o dużej wrażliwości na LA) - 20 000 6. APTT (niewrażliwy na LA) - 20 000 7. czas reptilazowy - 200 8. TT - 2 000 9. AT III (test bazujący na trombinie) - 300 10. AT III (test przesiewowy bazujący na Fxa) - 4 000 11. D-Dimer - 1 000 12. Czynnik VIII (met. chromogenna) - 2 000 13. Czynnik VIII - 15 000 14. Czynnik IX - 4 000 15. Czynnik XI - 4 000 16. Czynnik XII - 4 000 17. Czynnik VII - 2 000 18. Czynnik V - 2 000 19. Czynnik X - 2 000 20. Czynnik II - 2 000 21. Czynnik XIII aktywność - 1 500 22. Białko C (met. chromogenna) - 4 000 23. Białko C (met. krzepnięciowa) - 200 24. Białko S (met. krzepnięciowa) - 400 25. Białko S-stężenie wolnej frakcji - 4 000 26. Plazminogen - 500 27. α2-antyplazmina - 500 28. Monitorowanie heparyny niefrakcjinowanej - 1 000 29. Czynnik von Willebranda (aktywność kofaktor ristocetyny) - 10 000 30. Czynnik von Willebranda (aktywność) - 5 000 31. Czynnik von Willebranda (antygen) - 5 000 32. Antykoagulant tocznia test przesiewowy - 10 000 33. Antykoagulant tocznia test potwierdzenia - 5 000 34. Monitorowanie heparyny drobnocząsteczkowej - 100 35. Bezpośrednie inhibitory trombiny (Dabigatran) - 300 36. Bezpośrednie inhibitory czynnika Xa (Rivaroxaban, Apixaban) - 100 37. Czynnik V Leiden (APC-R) - 180 38. Berichrom® C1-Inhibitor - 300 39. Czynnik IX ( metoda chromogenna) - 100 40. Dzierżawa (1 szt.) analizatora podstawowego wraz ze stacją uzdatniania wody dla Zakładu Diagnostyki Hematologicznej i Genetyki 41. Dzierżawa (1 szt.) analizatora back up dla Zakładu Diagnostyki Hematologicznej i Genetyki 42. Dzierżawa (1 szt.) chłodziarki dla Zakładu Diagnostyki Hematologicznej i Genetyki 43. Dzierżawa (1 szt.) zamrażarki w zabudowie dla Zakładu Diagnostyki Hematologicznej i Genetyki
Interní identifikátor: 5
2. Procedure
Procedure
Intern ID: DFP.271.85.2026.ADB
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
Supplerende klassifikation (cpv): 33190000 Diverse medicinske apparater og produkter, 38434520 Blodanalyseapparater, 71356300 Tjenesteydelser i forbindelse med teknisk bistand, 48000000 Programpakker og informationssystemer, 72267000 Programmelvedligeholdelses- og reparationstjenester
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Titel: 1
Intern ID: 1
Delkontrakt: LOT-0002
Titel: 2
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Titel: 3
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Titel: 4
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Titel: 5
Intern ID: 5
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: DFP.271.85.2026.ADB
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 33696500 Αντιδραστήρια εργαστηρίων
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα, 38434520 Αναλυτές αίματος, 71356300 Υπηρεσίες τεχνικής υποστήριξης, 48000000 Πακέτα λογισμικού και συστήματα πληροφορικής, 72267000 Υπηρεσίες συντήρησης και επισκευής λογισμικού
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0001
Τίτλος: 1
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 1
Παρτίδα: LOT-0002
Τίτλος: 2
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 2
Παρτίδα: LOT-0003
Τίτλος: 3
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 3
Παρτίδα: LOT-0004
Τίτλος: 4
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 4
Παρτίδα: LOT-0005
Τίτλος: 5
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 5
425106-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus tai käyttöoikeussopimusta koskeva ilmoitus – vakiojärjestelmä - Ilmoituksen muutos
Tavarahankinnat
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunnisteDFP.271.85.2026.ADB
Menettelyn tyyppiAvoin
Käytetään nopeutettua menettelyäei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiTavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
Lisäluokitus (cpv): 33190000 Erilaiset lääkintälaitteet ja -tuotteet, 38434520 Verianalyysilaitteet, 71356300 Tekniset tukipalvelut, 48000000 Ohjelmatuotteet ja tietojärjestelmät, 72267000 Ohjelmistojen ylläpito- ja korjauspalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Ilmoituksen nimi1
Sisäinen tunniste1
OsaLOT-0002
Ilmoituksen nimi2
Sisäinen tunniste2
OsaLOT-0003
Ilmoituksen nimi3
Sisäinen tunniste3
OsaLOT-0004
Ilmoituksen nimi4
Sisäinen tunniste4
OsaLOT-0005
Ilmoituksen nimi5
Sisäinen tunniste5
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: DFP.271.85.2026.ADB
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire
Nomenclature complémentaire (cpv): 33190000 Appareils et instruments médicaux divers, 38434520 Analyseurs de sang, 71356300 Services d'appui technique, 48000000 Logiciels et systèmes d'information, 72267000 Services de maintenance et de réparation de logiciels
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: 1
Identifiant interne: 1
Lot: LOT-0002
Titre: 2
Identifiant interne: 2
Lot: LOT-0003
Titre: 3
Identifiant interne: 3
Lot: LOT-0004
Titre: 4
Identifiant interne: 4
Lot: LOT-0005
Titre: 5
Identifiant interne: 5
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznaka: DFP.271.85.2026.ADB
Vrsta postupka: Otvoren
Postupak je ubrzan: ne
Svrha
Priroda ugovora: Roba
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave i proizvodi, 38434520 Aparati za analizu krvi, 71356300 Usluge tehničke podrške, 48000000 Programski paketi i informacijski sustavi, 72267000 Usluge održavanja i popravaka programske podrške
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Naslov: 1
Interna identifikacijska oznaka: 1
Grupa: LOT-0002
Naslov: 2
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Naslov: 3
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Naslov: 4
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Naslov: 5
Interna identifikacijska oznaka: 5
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosító: DFP.271.85.2026.ADB
Az eljárás típusa: Nyitott
Az eljárás gyorsított: nem
Cél
A szerződés jellege: Árubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
További osztályozás (cpv): 33190000 Különféle orvosi eszközök és készítmények, 38434520 Véranalizátorok, 71356300 Műszaki támogatási szolgáltatások, 48000000 Szoftvercsomag és információs rendszerek, 72267000 Szoftver-karbantartási és -javítási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Cím: 1
Belső azonosító: 1
Rész: LOT-0002
Cím: 2
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Cím: 3
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Cím: 4
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Cím: 5
Belső azonosító: 5
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: DFP.271.85.2026.ADB
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696500 Laboratoriniai reagentai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33190000 Įvairūs medicinos prietaisai ir produktai, 38434520 Kraujo analizatoriai, 71356300 Techninio palaikymo paslaugos, 48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos, 72267000 Programinės įrangos priežiūros ir tvarkymo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: 1
Vidaus identifikatorius: 1
Pirkimo dalis: LOT-0002
Pavadinimas: 2
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Pavadinimas: 3
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: 4
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Pavadinimas: 5
Vidaus identifikatorius: 5
425106-2026 - Konkurss
Paziņojums par līgumu vai paziņojums par koncesiju — standarta režīms - Izmaiņu paziņojums
Piegādes
Iekšējais identifikatorsDFP.271.85.2026.ADB
Procedūras veidsAtklāta
Procedūra ir paātrināta
Mērķis
Līguma veidsPiegādes
Galvenā klasifikācija (cpv): 33696500 Laboratorijas reaģenti
Papildu klasifikācija (cpv): 33190000 Dažādas medicīniskās ierīces, 38434520 Asins analizatori, 71356300 Tehniskā atbalsta pakalpojumi, 48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas, 72267000 Programmatūras uzturēšanas un labošanas pakalpojumi
5. Daļa
DaļaLOT-0001
Nosaukums1
Iekšējais identifikators1
DaļaLOT-0002
Nosaukums2
Iekšējais identifikators2
DaļaLOT-0003
Nosaukums3
Iekšējais identifikators3
DaļaLOT-0004
Nosaukums4
Iekšējais identifikators4
DaļaLOT-0005
Nosaukums5
Iekšējais identifikators5
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: DFP.271.85.2026.ADB
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696500 Reaġenti tal-laboratorju
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33190000 Apparat u prodotti mediċi varji, 38434520 Analizzaturi tad-demm, 71356300 Servizzi ta' l-appoġġ tekniku, 48000000 Pakketti tas-softwer u sistemi ta' informazzjoni, 72267000 Servizzi ta' tiswija u manutenzjoni ta' softwer
5. Lott
Lott: LOT-0001
Titlu: 1
Identifikatur intern: 1
Lott: LOT-0002
Titlu: 2
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Titlu: 3
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Titlu: 4
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Titlu: 5
Identifikatur intern: 5
Interne identificatiecode: DFP.271.85.2026.ADB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33696500 Laboratoriumreagentia
Aanvullende classificatie (cpv): 33190000 Diverse medische instrumenten en producten, 38434520 Bloedanalysatoren, 71356300 Technische ondersteuningsdiensten, 48000000 Software en informatiesystemen, 72267000 Onderhouds- en reparatiediensten voor software
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33696500 Reactivi de laborator
Clasificare suplimentară (cpv): 33190000 Diverse aparate şi produse medicale, 38434520 Analizoare de sânge, 71356300 Servicii de suport tehnic, 48000000 Pachete software şi sisteme informatice, 72267000 Servicii de întreţinere şi reparaţii de software
Identificator intern: 1
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: DFP.271.85.2026.ADB
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
Dodatna klasifikacija (cpv): 33190000 Razne medicinske naprave in proizvodi, 38434520 Aparati za analizo krvi, 71356300 Storitve tehnične podpore, 48000000 Programski paketi in informacijski sistemi, 72267000 Storitve vzdrževanja in popravila programske opreme
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5