2. Řízení
Řízení
Název: Nabava roba i usluga za održavanje Renault vozila
Popis: Predmet nabave je nabava roba i usluga za održavanje Renault vozila sukladno detaljnom opisu i količinama određenim u Opisu predmeta nabave, Troškovniku i Dokumentaciji o nabavi. Predmet nabave obuhvaća: redovni servis vozila, nabavu ulja i maziva, usluge vučne službe, auto dijelove, te limarske i lakirerske, mehaničarske i elektro usluge. Isporučena roba mora biti nova i nekorištena, te udovoljavati svim standardima prema pozitivnim propisima u Republici Hrvatskoj.
Interní identifikátor: 26.1.50
Typ řízení: Otevřené
Řízení se zrychlí: ne
Hlavní prvky řízení: Otvoreni postupak
Účel
Charakter smlouvy: Dodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 34330000 Náhradní díly pro vozidla pro přepravu zboží, pro dodávky a automobily
5. Část
Část: LOT-0000
Další klasifikace (cpv): 50111000 Řízení vozového parku, opravy a údržba
2. Procedure
Procedure
Intern ID: 26.1.50
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedure: nej
Hovedpunkterne i proceduren: Otvoreni postupak
Formål
Kontraktens hovedformål: Varer
Primær klassifikation (cpv): 34330000 Reservedele til lastbiler, varebiler og personbiler
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0000
Supplerende klassifikation (cpv): 50111000 Forvaltning af bilpark, reparations- og vedligeholdelsestjenesteydelser
2. Verfahren
Verfahren
Interne Kennung: 26.1.50
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34330000 Ersatzteile für Lastkraftwagen, Lieferwagen und Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50111000 Verwaltung, Reparatur und Wartung von Fahrzeugparks
2. Διαδικασία
Διαδικασία
Εσωτερικό αναγνωριστικό: 26.1.50
Είδος διαδικασίας: Ανοικτή
Η διαδικασία επιταχύνεται: όχι
Κύρια χαρακτηριστικά της διαδικασίας: Otvoreni postupak
Σκοπός
Χαρακτήρας της σύμβασης: Αγαθά
Κύρια ταξινόμηση (cpv): 34330000 Ανταλλακτικά για οχήματα μεταφοράς αγαθών, μικρά φορτηγά και αυτοκίνητα
5. Παρτίδα
Παρτίδα: LOT-0000
Πρόσθετη ταξινόμηση (cpv): 50111000 Υπηρεσίες διαχείρισης, επισκευής και συντήρησης στόλου οχημάτων
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 26.1.50
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Principales características del procedimiento: Otvoreni postupak
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 34330000 Repuestos para vehículos de transporte de mercancías, camionetas y automóviles
5. Lote
Lote: LOT-0000
Clasificación adicional (cpv): 50111000 Servicios de administración, reparación y mantenimiento de parque de vehículos
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 34330000 Kaubaveokite, furgoonautode ja sõiduautode tagavaraosad
Lepingu täitmise koht
Riik – jaotus (NUTS): Zagrebačka županija (HR065)
Riik: Horvaatia
Lisateave: Mjesto isporuke robe i pružanja usluga predmeta nabave, odnosno mjesto izvršenja ugovora su lokacije kako slijedi:
Maksumus
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: 26.1.50
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Menettelyn tärkeimmät piirteet: Otvoreni postupak
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 34330000 Tavarankuljetusajoneuvojen, pakettiautojen ja autojen varaosat
5. Osa
Osa: LOT-0000
Lisäluokitus (cpv): 50111000 Ajokaluston hoito, korjaus ja huolto
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: 26.1.50
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Otvoreni postupak
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 34330000 Pièces de rechanges pour poids lourds, camionnettes et automobiles
5. Lot
Lot: LOT-0000
Nomenclature complémentaire (cpv): 50111000 Services de gestion, de réparation et d'entretien de parc de véhicules
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánach: 26.1.50
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Tá an nós imeachta á bhrostú: níl
Príomhghnéithe an nóis imeachta: Otvoreni postupak
Cuspóir
Cineál an chonartha: Soláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 34330000 Spare parts for goods vehicles, vans and cars
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0000
Aicmiú breise (cpv): 50111000 Fleet management, repair and maintenance services
2. Procedura
Procedura
Identificativo interno: 26.1.50
Tipo di procedura: Aperta
La procedura è accelerata: no
Caratteristiche principali della procedura: Otvoreni postupak
Finalità
Natura dell'appalto: Forniture
Classificazione principale (cpv): 34330000 Parti di ricambio per veicoli per trasporto merci, furgoni e automobili
5. Lotto
Lotto: LOT-0000
Classificazione aggiuntiva (cpv): 50111000 Gestione del parco macchine, servizi di riparazione e di manutenzione
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: 26.1.50
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Pagrindiniai procedūros ypatumai: Otvoreni postupak
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 34330000 Krovininių automobilių, furgonų ir automobilių atsarginės dalys
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0000
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 50111000 Parko valdymo, remonto ir priežiūros darbai
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur intern: 26.1.50
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Il-proċedura hija aċċellerata: le
Elementi prinċipali tal-proċedura: Otvoreni postupak
Għan
Natura tal-kuntratt: Provvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 34330000 Parts għal vetturi, vannijiet u karozzi
5. Lott
Lott: LOT-0000
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 50111000 Amministrazzjoni tal-flotta tal-vetturi, servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni
Interne identificatiecode: 26.1.50
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Otvoreni postupak
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34330000 Onderdelen voor vrachtwagens, bestelwagens en auto's
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Aanvullende classificatie (cpv): 50111000 Beheer, reparatie en onderhoud van wagenpark
Wewnętrzny identyfikator: 26.1.50
Rodzaj procedury: Otwarta
Procedura jest przyspieszona: nie
Główne aspekty procedury: Otvoreni postupak
Przeznaczenie
Charakter zamówienia: Dostawy
Główna klasyfikacja (cpv): 34330000 Części zapasowe do pojazdów do transportu towarów, pojazdów pasażersko-towarowych i samochodów
5. Część zamówienia
Część zamówienia: LOT-0000
Dodatkowa klasyfikacja (cpv): 50111000 Zarządzanie flotą pojazdów; usługi konserwacyjne i naprawcze
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Principais características do processo: Otvoreni postupak
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 34330000 Peças sobressalentes para veículos de mercadorias, furgonetas e ligeiros
Classificação adicional (cpv): 50111000 Serviços de gestão, reparação e manutenção de frota de veículos
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: 26.1.50
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Principalele caracteristici ale procedurii: Otvoreni postupak
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 34330000 Piese de rezervă pentru vehiculele destinate transportului de mărfuri, camionete şi automobile
Clasificare suplimentară (cpv): 50111000 Servicii de gestionare, de reparare şi de întreţinere a parcurilor de vehicule
2. Postup
Postup
Interný identifikátor: 26.1.50
Druh postupu: Verejná súťaž
Postup je zrýchlený: nie
Hlavné prvky postupu: Otvoreni postupak
Druh zmluvy: Tovary
Hlavná klasifikácia (cpv): 34330000 Náhradné diely pre vozidlá na prepravu tovaru, pre dodávky a osobné automobily
5. Časť
Časť: LOT-0000
Doplňujúca klasifikácia (cpv): 50111000 Správa, opravy a údržba vozového parku
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikator: 26.1.50
Vrsta postopka: Odprti postopek
Postopek je pospešen: ne
Glavne značilnosti postopka: Otvoreni postupak
Namen
Vrsta javnega naročila: Blago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 34330000 Nadomestni deli za tovorna vozila, dostavna vozila in osebne avtomobile
5. Sklop
Sklop: LOT-0000
Dodatna klasifikacija (cpv): 50111000 Storitve upravljanja, popravila in vzdrževanja voznega parka
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierare: 26.1.50
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Otvoreni postupak
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Ytterligare klassificering (cpv): 50111000 Skötsel, reparation och underhåll av bilpark