See the notice on TED website
2. Řízení
Řízení
Název: Pedagogikos profesinių studijų, pedagoginių specializacijų ir mokomųjų dalykų modulių studijų vietų pirkimas (Atviras tarptautinis pirkimas)
Popis: Numatoma įsigyti pedagogikos profesinių studijų, pedagoginių specializacijų ir mokomųjų dalykų modulių studijų vietas.
Typ řízení: Otevřené
Hlavní prvky řízení: Perkamos socialinės ir kitos specialiosios paslaugos (LR VPĮ 2 priedas)
Účel
Charakter smlouvy: Služby
Hlavní klasifikace (cpv): 80300000 Vyšší vzdělávání
5. Část
Část: LOT-0001
Název: 1 p.o.d. - Pedagogikos profesinių studijų vietos ir kandidatų į šias studijas atranka
Interní identifikátor: 1
Možnosti:
Popis možností: Žr. pirkimo dokumentus
Část: LOT-0002
Název: 2 p.o.d. - Pedagogikos profesinių studijų vietos Pirkėjo vykdomos programos „Pradedu mokyti Vilniuje“ dalyviams ir kandidatų į šias studijas atranka
Interní identifikátor: 2
Část: LOT-0003
Název: 3 p.o.d. - Ikimokyklinio ugdymo (apimant ir priešmokyklinį ugdymą) modulio studijų vietos ir kandidatų į šias studijas atranka
Interní identifikátor: 3
Část: LOT-0004
Název: 4 p.o.d. - Pradinio ugdymo modulio studijų vietos ir kandidatų į šias studijas atranka
Interní identifikátor: 4
Část: LOT-0005
Název: 5 p.o.d. - Logopedijos modulio studijų vietos ir kandidatų į šias studijas atranka
Interní identifikátor: 5
Část: LOT-0006
Název: 6 p.o.d. - Specialiosios pedagogikos modulio studijų vietos ir kandidatų į šias studijas atranka
Interní identifikátor: 6
Část: LOT-0007
Název: 7 p.o.d. - Socialinės pedagogikos modulio studijų vietos ir kandidatų į šias studijas atranka
Interní identifikátor: 7
2. Procedure
Procedure
Udbudsprocedure: Offentligt udbud
Formål
Kontraktens hovedformål: Tjenesteydelser
Primær klassifikation (cpv): 80300000 Videregående uddannelse
5. Delkontrakt
Delkontrakt: LOT-0001
Intern ID: 1
Valgmuligheder:
Beskrivelse af optioner: Žr. pirkimo dokumentus
Delkontrakt: LOT-0002
Intern ID: 2
Delkontrakt: LOT-0003
Intern ID: 3
Delkontrakt: LOT-0004
Intern ID: 4
Delkontrakt: LOT-0005
Intern ID: 5
Delkontrakt: LOT-0006
Intern ID: 6
Delkontrakt: LOT-0007
Intern ID: 7
425293-2026 - Wettbewerb
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80300000 Dienstleistungen von Hochschulen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenŽr. pirkimo dokumentus
LosLOT-0002
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Interne Kennung3
LosLOT-0004
Interne Kennung4
LosLOT-0005
Interne Kennung5
LosLOT-0006
Interne Kennung6
LosLOT-0007
Interne Kennung7
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 80300000 Higher education services
5. Lot
Lot: LOT-0001
Internal identifier: 1
Options:
Description of the options: Žr. pirkimo dokumentus
Lot: LOT-0002
Internal identifier: 2
Lot: LOT-0003
Internal identifier: 3
Lot: LOT-0004
Internal identifier: 4
Lot: LOT-0005
Internal identifier: 5
Lot: LOT-0006
Internal identifier: 6
Lot: LOT-0007
Internal identifier: 7
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 80300000 Servicios de enseñanza superior
5. Lote
Lote: LOT-0001
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Žr. pirkimo dokumentus
Lote: LOT-0002
Identificador interno: 2
Lote: LOT-0003
Identificador interno: 3
Lote: LOT-0004
Identificador interno: 4
Lote: LOT-0005
Identificador interno: 5
Lote: LOT-0006
Identificador interno: 6
Lote: LOT-0007
Identificador interno: 7
425293-2026 - Kilpailu
Hankintailmoitus – kevennetty järjestely
Palvelut
2. Menettely
Menettely
Menettelyn tyyppiAvoin
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalajiPalvelut
Pääasiallinen luokitus (cpv): 80300000 Yliopistotason koulutuspalvelut
5. Osa
OsaLOT-0001
Sisäinen tunniste1
Optiot
Optioiden kuvausŽr. pirkimo dokumentus
OsaLOT-0002
Sisäinen tunniste2
OsaLOT-0003
Sisäinen tunniste3
OsaLOT-0004
Sisäinen tunniste4
OsaLOT-0005
Sisäinen tunniste5
OsaLOT-0006
Sisäinen tunniste6
OsaLOT-0007
Sisäinen tunniste7
2. Procédure
Procédure
Type de procédure: Ouverte
Principales caractéristiques de la procédure et informations sur l'endroit où obtenir les règles complètes applicables à la procédure: Perkamos socialinės ir kitos specialiosios paslaugos (LR VPĮ 2 priedas)
Objet
Nature principale du marché: Services
Nomenclature principale (cpv): 80300000 Services d'enseignement supérieur
Identifiant interne: 1
Identifiant interne: 2
Identifiant interne: 3
Identifiant interne: 4
Identifiant interne: 5
Identifiant interne: 6
Identifiant interne: 7
2. Nós imeachta
Nós imeachta
An cineál nóis imeachta: Oscailte
Cuspóir
Cineál an chonartha: Seirbhísí
5. Luchtóg
Luchtóg: LOT-0001
Aitheantóir inmheánach: 1
Roghanna:
Cur síos ar na roghanna: Žr. pirkimo dokumentus
Luchtóg: LOT-0002
Aitheantóir inmheánach: 2
Luchtóg: LOT-0003
Aitheantóir inmheánach: 3
Luchtóg: LOT-0004
Aitheantóir inmheánach: 4
Luchtóg: LOT-0005
Aitheantóir inmheánach: 5
Luchtóg: LOT-0006
Aitheantóir inmheánach: 6
Luchtóg: LOT-0007
Aitheantóir inmheánach: 7
2. Postupak
Postupak
Vrsta postupka: Otvoren
Svrha
Priroda ugovora: Usluge
Glavna klasifikacija (cpv): 80300000 Usluge visokoškolskog obrazovanja
5. Grupa
Grupa: LOT-0001
Interna identifikacijska oznaka: 1
Opcije:
Opis opcija: Žr. pirkimo dokumentus
Grupa: LOT-0002
Interna identifikacijska oznaka: 2
Grupa: LOT-0003
Interna identifikacijska oznaka: 3
Grupa: LOT-0004
Interna identifikacijska oznaka: 4
Grupa: LOT-0005
Interna identifikacijska oznaka: 5
Grupa: LOT-0006
Interna identifikacijska oznaka: 6
Grupa: LOT-0007
Interna identifikacijska oznaka: 7
2. Eljárás
Eljárás
Az eljárás típusa: Nyitott
Cél
A szerződés jellege: Szolgáltatásmegrendelés
Fő osztályozás (cpv): 80300000 Felsőoktatási szolgáltatások
5. Rész
Rész: LOT-0001
Belső azonosító: 1
Opciók:
A lehetőségek leírása: Žr. pirkimo dokumentus
Rész: LOT-0002
Belső azonosító: 2
Rész: LOT-0003
Belső azonosító: 3
Rész: LOT-0004
Belső azonosító: 4
Rész: LOT-0005
Belső azonosító: 5
Rész: LOT-0006
Belső azonosító: 6
Rész: LOT-0007
Belső azonosító: 7
2. Procedūra
Procedūra
Pirkimo būdas: Atviras
Tikslas
Sutarties objektas: Paslaugos
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 80300000 Aukštojo mokslo paslaugos
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Vidaus identifikatorius: 1
Pasirinkimo galimybės:
Galimybių aprašymas: Žr. pirkimo dokumentus
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: 2
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: 3
Pirkimo dalis: LOT-0004
Vidaus identifikatorius: 4
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: 5
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: 6
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: 7
Procedūras veids: Atklāta
Mērķis
Līguma veids: Pakalpojumi
Galvenā klasifikācija (cpv): 80300000 Augstākās izglītības pakalpojumi
5. Daļa
Daļa: LOT-0001
Iekšējais identifikators: 1
Iespējas:
Opciju apraksts: Žr. pirkimo dokumentus
Daļa: LOT-0002
Iekšējais identifikators: 2
Daļa: LOT-0003
Iekšējais identifikators: 3
Daļa: LOT-0004
Iekšējais identifikators: 4
Daļa: LOT-0005
Iekšējais identifikators: 5
Daļa: LOT-0006
Iekšējais identifikators: 6
Daļa: LOT-0007
Iekšējais identifikators: 7
2. Proċedura
Proċedura
Tip ta’ proċedura: Miftuħa
Għan
Natura tal-kuntratt: Servizzi
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 80300000 Servizzi ta' l-edukazzjoni għolja
5. Lott
Lott: LOT-0001
Identifikatur intern: 1
Għażliet:
Deskrizzjoni tal-għażliet: Žr. pirkimo dokumentus
Lott: LOT-0002
Identifikatur intern: 2
Lott: LOT-0003
Identifikatur intern: 3
Lott: LOT-0004
Identifikatur intern: 4
Lott: LOT-0005
Identifikatur intern: 5
Lott: LOT-0006
Identifikatur intern: 6
Lott: LOT-0007
Identifikatur intern: 7
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80300000 Diensten voor hoger onderwijs
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Žr. pirkimo dokumentus
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 6
Perceel: LOT-0007
Interne identificatiecode: 7
425293-2026 - Procedura konkurencyjna
Ogłoszenie o zamówieniu – tryb uproszczony
Usługi
2. Procedura
Procedura
Rodzaj proceduryOtwarta
Przeznaczenie
Charakter zamówieniaUsługi
Główna klasyfikacja (cpv): 80300000 Usługi szkolnictwa wyższego
5. Część zamówienia
Część zamówieniaLOT-0001
Wewnętrzny identyfikator1
Opcje
Opis opcjiŽr. pirkimo dokumentus
Część zamówieniaLOT-0002
Wewnętrzny identyfikator2
Część zamówieniaLOT-0003
Wewnętrzny identyfikator3
Część zamówieniaLOT-0004
Wewnętrzny identyfikator4
Część zamówieniaLOT-0005
Wewnętrzny identyfikator5
Część zamówieniaLOT-0006
Wewnętrzny identyfikator6
Część zamówieniaLOT-0007
Wewnętrzny identyfikator7
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
Finalidade
Natureza do contrato: Serviços
Classificação principal (cpv): 80300000 Serviços de ensino superior
Opções:
Descrição das opções: Žr. pirkimo dokumentus
2. Procedură
Procedură
Tip de procedură: Deschisă
Scop
Natura contractului: Servicii
Clasificarea principală (cpv): 80300000 Servicii de învăţământ superior
Identificator intern: 1
Opțiuni:
Descrierea opțiunilor: Žr. pirkimo dokumentus
Identificator intern: 2
Identificator intern: 3
Identificator intern: 4
Identificator intern: 5
Identificator intern: 6
Identificator intern: 7
2. Postup
Postup
Druh postupu: Verejná súťaž
Druh zmluvy: Služby
Hlavná klasifikácia (cpv): 80300000 Vyššie vzdelávanie (vyššie školstvo)
5. Časť
Časť: LOT-0001
Interný identifikátor: 1
Časť: LOT-0002
Interný identifikátor: 2
Časť: LOT-0003
Interný identifikátor: 3
Časť: LOT-0004
Interný identifikátor: 4
Časť: LOT-0005
Interný identifikátor: 5
Časť: LOT-0006
Interný identifikátor: 6
Časť: LOT-0007
Interný identifikátor: 7
2. Postopek
Postopek
Vrsta postopka: Odprti postopek
Namen
Vrsta javnega naročila: Storitve
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 80300000 Storitve visokošolskega izobraževanja
5. Sklop
Sklop: LOT-0001
Notranji identifikator: 1
Opis možnosti: Žr. pirkimo dokumentus
Sklop: LOT-0002
Notranji identifikator: 2
Sklop: LOT-0003
Notranji identifikator: 3
Sklop: LOT-0004
Notranji identifikator: 4
Sklop: LOT-0005
Notranji identifikator: 5
Sklop: LOT-0006
Notranji identifikator: 6
Sklop: LOT-0007
Notranji identifikator: 7
2. Förfarande
Förfarande
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80300000 Högre utbildning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: 1
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Žr. pirkimo dokumentus
Del (anbudsområde): LOT-0002
Intern identifierare: 2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Intern identifierare: 3
Del (anbudsområde): LOT-0004
Intern identifierare: 4
Del (anbudsområde): LOT-0005
Intern identifierare: 5
Del (anbudsområde): LOT-0006
Intern identifierare: 6
Del (anbudsområde): LOT-0007
Intern identifierare: 7