425387-2026 - Zadávání
Polsko – Obvazy – Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych
Oznámení o zahájení zadávacího nebo koncesního řízení – standardní režim
Dodávky
2. Řízení
Řízení
NázevDostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych
PopisPrzedmiotem zamówienia jest sprzedaż oraz dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych w zakresie niżej wymienionych części: Część 1 Opatrunki 33141110-4 Część 2 Opatrunki, Preparaty antyseptyczne do stosowania na skórę 33141110-4, 33641100-6 Część 3 Opatrunki, Preparaty antyseptyczne do stosowania na skórę 33141110-4, 33641100-6 Część 4 Plastry 33141112-8 Część 5 Rękawice chirurgiczne, Odzież ochronna i zabezpieczająca 33141420-0, 35113400-3 Część 6 Różne produkty lecznicze, Materiały i wyroby medyczne do dializy 33690000-3, 33141400-5 Część 7 Różne produkty lecznicze 33690000-3 Część 8 Odczynniki do diagnostyki laboratoryjnej 33696500-0
Interní identifikátorNZP/55/P/26
Typ řízeníOtevřené
Řízení se zrychlíne
Účel
Charakter smlouvyDodávky
Hlavní klasifikace (cpv): 33141110 Obvazy
Další klasifikace (cpv): 33141112 Náplasti, 33141420 Chirurgické rukavice, 33690000 Různé léčivé přípravky, 33696500 Laboratorní činidla
5. Část
ČástLOT-0001
NázevCzęść 1 - Opatrunki
PopisSprzedaż oraz dostawa opatrunków w zakresie opisanym w załączniku nr 1 do SWZ „Przedmiot zamówienia/Szczegółowy formularz cenowy”.
Interní identifikátorCzęść 1.
ČástLOT-0002
NázevCzęść 2 - Opatrunki, Preparaty antyseptyczne do stosowania na skórę
PopisSprzedaż oraz dostawa opatrunków i preparatów antyseptycznych do stosowania na skórę w zakresie opisanym w załączniku nr 1 do SWZ „Przedmiot zamówienia/Szczegółowy formularz cenowy”.
Interní identifikátorCzęść 2.
Další klasifikace (cpv): 33641100 Gynekologika, antiinfektiva a antiseptika
ČástLOT-0003
NázevCzęść 3 - Opatrunki, Preparaty antyseptyczne do stosowania na skórę
Interní identifikátorCzęść 3.
ČástLOT-0004
NázevCzęść 4 - Plastry
PopisSprzedaż oraz dostawa plastrów w zakresie opisanym w załączniku nr 1 do SWZ „Przedmiot zamówienia/Szczegółowy formularz cenowy”.
Interní identifikátorCzęść 4.
Hlavní klasifikace (cpv): 33141112 Náplasti
ČástLOT-0005
NázevCzęść 5 - Rękawice chirurgiczne , Odzież ochronna i zabezpieczająca
PopisSprzedaż oraz dostawa rękawic chirurgicznych i odzieży ochronnej i zabezpieczającej w zakresie opisanym w załączniku nr 1 do SWZ „Przedmiot zamówienia/Szczegółowy formularz cenowy”.
Interní identifikátorCzęść 5.
Hlavní klasifikace (cpv): 33141420 Chirurgické rukavice
Další klasifikace (cpv): 35113400 Ochranné a bezpečnostní oděvy
ČástLOT-0006
NázevCzęść 6 - Różne produkty lecznicze, Materiały i wyroby medyczne do dializy
PopisSprzedaż oraz dostawa różnych produktów leczniczych i materiałów i wyrobów medycznych do dializy w zakresie opisanym w załączniku nr 1 do SWZ „Przedmiot zamówienia/Szczegółowy formularz cenowy”.
Interní identifikátorCzęść 6.
Hlavní klasifikace (cpv): 33690000 Různé léčivé přípravky
Další klasifikace (cpv): 33140000 Zdravotnický spotřební materiál
ČástLOT-0007
NázevCzęść 7 - Różne produkty lecznicze
PopisSprzedaż oraz dostawa różnych produktów leczniczych w zakresie opisanym w załączniku nr 1 do SWZ „Przedmiot zamówienia/Szczegółowy formularz cenowy”.
Interní identifikátorCzęść 7.
ČástLOT-0008
NázevCzęść 8 - Odczynniki do diagnostyki laboratoryjnej
PopisSprzedaż oraz dostawa odczynników do diagnostyki laboratoryjnej w zakresie opisanym w załączniku nr 1 do SWZ „Przedmiot zamówienia/Szczegółowy formularz cenowy”.
Interní identifikátorCzęść 8.
Hlavní klasifikace (cpv): 33696500 Laboratorní činidla
425387-2026 - Konkurrencevilkår
Udbuds- eller koncessionsbekendtgørelse – standardordningen
Varer
2. Procedure
Procedure
Intern IDNZP/55/P/26
UdbudsprocedureOffentligt udbud
Proceduren er en hasteprocedurenej
Formål
Kontraktens hovedformålVarer
Primær klassifikation (cpv): 33141110 Forbindsstoffer
Supplerende klassifikation (cpv): 33141112 Plastre, 33141420 Operationshandsker, 33690000 Diverse lægemidler, 33696500 Laboratoriereagenser
5. Delkontrakt
DelkontraktLOT-0001
TitelCzęść 1 - Opatrunki
Intern IDCzęść 1.
DelkontraktLOT-0002
Intern IDCzęść 2.
Supplerende klassifikation (cpv): 33641100 Antibiotika og antiseptika til gynækologisk brug
DelkontraktLOT-0003
Intern IDCzęść 3.
DelkontraktLOT-0004
TitelCzęść 4 - Plastry
Intern IDCzęść 4.
Primær klassifikation (cpv): 33141112 Plastre
DelkontraktLOT-0005
Intern IDCzęść 5.
Primær klassifikation (cpv): 33141420 Operationshandsker
Supplerende klassifikation (cpv): 35113400 Beskyttelses- og sikkerhedsbeklædning
DelkontraktLOT-0006
Intern IDCzęść 6.
Primær klassifikation (cpv): 33690000 Diverse lægemidler
Supplerende klassifikation (cpv): 33140000 Medicinske forbrugsmaterialer
DelkontraktLOT-0007
TitelCzęść 7 - Różne produkty lecznicze
Intern IDCzęść 7.
DelkontraktLOT-0008
Intern IDCzęść 8.
Primær klassifikation (cpv): 33696500 Laboratoriereagenser
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: NZP/55/P/26
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Suministros
Clasificación principal (cpv): 33141110 Apósitos
Clasificación adicional (cpv): 33141112 Esparadrapos, 33141420 Guantes quirúrgicos, 33690000 Medicamentos diversos, 33696500 Reactivos de laboratorio
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Część 1 - Opatrunki
Identificador interno: Część 1.
Lote: LOT-0002
Identificador interno: Część 2.
Clasificación adicional (cpv): 33641100 Antiinfecciosos y antisépticos ginecológicos
Lote: LOT-0003
Identificador interno: Część 3.
Lote: LOT-0004
Título: Część 4 - Plastry
Identificador interno: Część 4.
Clasificación principal (cpv): 33141112 Esparadrapos
Lote: LOT-0005
Identificador interno: Część 5.
Clasificación principal (cpv): 33141420 Guantes quirúrgicos
Clasificación adicional (cpv): 35113400 Ropa de protección y de seguridad
Lote: LOT-0006
Identificador interno: Część 6.
Clasificación principal (cpv): 33690000 Medicamentos diversos
Clasificación adicional (cpv): 33140000 Material médico fungible
Lote: LOT-0007
Título: Część 7 - Różne produkty lecznicze
Identificador interno: Część 7.
Lote: LOT-0008
Identificador interno: Część 8.
Clasificación principal (cpv): 33696500 Reactivos de laboratorio
Eesmärk
Lepingu olemus: Asjad
Peamine liigitus (cpv): 33141110 Sidumismaterjalid
Täiendav liigitus (cpv): 33141112 Plaastrid, 33141420 Kirurgilised kindad, 33690000 Mitmesugused ravimid, 33696500 Laboratooriumireaktiivid
Lepingu täitmise koht
Postiaadress: Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr J. Biziela w Bydgoszczy, ul. Ujejskiego 75
Linn: Bydgoszcz
Sihtnumber: 85-168
2. Menettely
Menettely
Sisäinen tunniste: NZP/55/P/26
Menettelyn tyyppi: Avoin
Käytetään nopeutettua menettelyä: ei
Tarkoitus
Pääasiallinen hankintalaji: Tavarahankinnat
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141110 Siteet
Lisäluokitus (cpv): 33141112 Laastarit, 33141420 Kirurgiset käsineet, 33690000 Muut lääkkeet, 33696500 Laboratorioreagenssit
5. Osa
Osa: LOT-0001
Ilmoituksen nimi: Część 1 - Opatrunki
Sisäinen tunniste: Część 1.
Osa: LOT-0002
Sisäinen tunniste: Część 2.
Lisäluokitus (cpv): 33641100 Gynekologiset mikrobilääkkeet ja antiseptit
Osa: LOT-0003
Sisäinen tunniste: Część 3.
Osa: LOT-0004
Ilmoituksen nimi: Część 4 - Plastry
Sisäinen tunniste: Część 4.
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141112 Laastarit
Osa: LOT-0005
Sisäinen tunniste: Część 5.
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33141420 Kirurgiset käsineet
Lisäluokitus (cpv): 35113400 Suoja- ja turvavaatteet
Osa: LOT-0006
Sisäinen tunniste: Część 6.
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33690000 Muut lääkkeet
Lisäluokitus (cpv): 33140000 Lääketieteelliset kertakäyttötarvikkeet
Osa: LOT-0007
Sisäinen tunniste: Część 7.
Osa: LOT-0008
Sisäinen tunniste: Część 8.
Pääasiallinen luokitus (cpv): 33696500 Laboratorioreagenssit
2. Procédure
Procédure
Identifiant interne: NZP/55/P/26
Type de procédure: Ouverte
La procédure est accélérée: non
Objet
Nature principale du marché: Fournitures
Nomenclature principale (cpv): 33141110 Pansements
Nomenclature complémentaire (cpv): 33141112 Sparadraps, 33141420 Gants de chirurgie, 33690000 Médicaments divers, 33696500 Réactifs de laboratoire
5. Lot
Lot: LOT-0001
Titre: Część 1 - Opatrunki
Identifiant interne: Część 1.
Lot: LOT-0002
Identifiant interne: Część 2.
Nomenclature complémentaire (cpv): 33641100 Anti-infectieux et antiseptiques gynécologiques
Lot: LOT-0003
Identifiant interne: Część 3.
Lot: LOT-0004
Titre: Część 4 - Plastry
Identifiant interne: Część 4.
Nomenclature principale (cpv): 33141112 Sparadraps
Lot: LOT-0005
Identifiant interne: Część 5.
Nomenclature principale (cpv): 33141420 Gants de chirurgie
Nomenclature complémentaire (cpv): 35113400 Vêtements de protection et de sécurité
Lot: LOT-0006
Identifiant interne: Część 6.
Nomenclature principale (cpv): 33690000 Médicaments divers
Nomenclature complémentaire (cpv): 33140000 Consommables médicaux
Lot: LOT-0007
Identifiant interne: Część 7.
Lot: LOT-0008
Identifiant interne: Część 8.
Nomenclature principale (cpv): 33696500 Réactifs de laboratoire
425387-2026 - Iomaíocht
Fógra maidir le conradh nó lamháltas — an gnáthchóras
Soláthairtí
2. Nós imeachta
Nós imeachta
Aitheantóir inmheánachNZP/55/P/26
An cineál nóis imeachtaOscailte
Tá an nós imeachta á bhrostúníl
Cuspóir
Cineál an chonarthaSoláthairtí
Príomhaicmiú (cpv): 33141110 Dressings
Aicmiú breise (cpv): 33141112 Plasters, 33141420 Surgical gloves, 33690000 Various medicinal products, 33696500 Laboratory reagents
5. Luchtóg
LuchtógLOT-0001
TeidealCzęść 1 - Opatrunki
Aitheantóir inmheánachCzęść 1.
LuchtógLOT-0002
Aitheantóir inmheánachCzęść 2.
Aicmiú breise (cpv): 33641100 Gynaecological anti-infectives and antiseptics
LuchtógLOT-0003
Aitheantóir inmheánachCzęść 3.
LuchtógLOT-0004
TeidealCzęść 4 - Plastry
Aitheantóir inmheánachCzęść 4.
Príomhaicmiú (cpv): 33141112 Plasters
LuchtógLOT-0005
Aitheantóir inmheánachCzęść 5.
Príomhaicmiú (cpv): 33141420 Surgical gloves
Aicmiú breise (cpv): 35113400 Protective and safety clothing
LuchtógLOT-0006
Aitheantóir inmheánachCzęść 6.
Príomhaicmiú (cpv): 33690000 Various medicinal products
Aicmiú breise (cpv): 33140000 Medical consumables
LuchtógLOT-0007
Aitheantóir inmheánachCzęść 7.
LuchtógLOT-0008
Aitheantóir inmheánachCzęść 8.
Príomhaicmiú (cpv): 33696500 Laboratory reagents
425387-2026 - Nadmetanje
Obavijest o nadmetanju ili koncesiji – standardni režim
Roba
2. Postupak
Postupak
Interna identifikacijska oznakaNZP/55/P/26
Vrsta postupkaOtvoren
Postupak je ubrzanne
Svrha
Priroda ugovoraRoba
Glavna klasifikacija (cpv): 33141110 Zavojni materijal
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141112 Flasteri, 33141420 Kirurške rukavice, 33690000 Razni lijekovi, 33696500 Laboratorijski reagensi
5. Grupa
GrupaLOT-0001
NaslovCzęść 1 - Opatrunki
Interna identifikacijska oznakaCzęść 1.
GrupaLOT-0002
Interna identifikacijska oznakaCzęść 2.
Dodatna klasifikacija (cpv): 33641100 Ginekološki antinfektivni lijekovi i antiseptici
GrupaLOT-0003
Interna identifikacijska oznakaCzęść 3.
GrupaLOT-0004
NaslovCzęść 4 - Plastry
Interna identifikacijska oznakaCzęść 4.
Glavna klasifikacija (cpv): 33141112 Flasteri
GrupaLOT-0005
Interna identifikacijska oznakaCzęść 5.
Glavna klasifikacija (cpv): 33141420 Kirurške rukavice
Dodatna klasifikacija (cpv): 35113400 Zaštitna i sigurnosna odjeća
GrupaLOT-0006
Interna identifikacijska oznakaCzęść 6.
Glavna klasifikacija (cpv): 33690000 Razni lijekovi
Dodatna klasifikacija (cpv): 33140000 Medicinski potrošni materijal
GrupaLOT-0007
Interna identifikacijska oznakaCzęść 7.
GrupaLOT-0008
Interna identifikacijska oznakaCzęść 8.
Glavna klasifikacija (cpv): 33696500 Laboratorijski reagensi
425387-2026 - Verseny
Eljárást megindító vagy koncessziós hirdetmény – klasszikus ajánlatkérőkre vonatkozó szabályok
Árubeszerzés
2. Eljárás
Eljárás
Belső azonosítóNZP/55/P/26
Az eljárás típusaNyitott
Az eljárás gyorsítottnem
Cél
A szerződés jellegeÁrubeszerzés
Fő osztályozás (cpv): 33141110 Kötszerek
További osztályozás (cpv): 33141112 Sebészeti gipszek, 33141420 Sebészeti kesztyűk, 33690000 Különböző gyógyszerek, 33696500 Laboratóriumi reagensek
5. Rész
RészLOT-0001
CímCzęść 1 - Opatrunki
Belső azonosítóCzęść 1.
RészLOT-0002
Belső azonosítóCzęść 2.
További osztályozás (cpv): 33641100 Nőgyógyászati fertőzésellenes szerek és antiszeptikumok
RészLOT-0003
Belső azonosítóCzęść 3.
RészLOT-0004
CímCzęść 4 - Plastry
Belső azonosítóCzęść 4.
Fő osztályozás (cpv): 33141112 Sebészeti gipszek
RészLOT-0005
Belső azonosítóCzęść 5.
Fő osztályozás (cpv): 33141420 Sebészeti kesztyűk
További osztályozás (cpv): 35113400 Védő- és biztonsági ruha
RészLOT-0006
Belső azonosítóCzęść 6.
Fő osztályozás (cpv): 33690000 Különböző gyógyszerek
További osztályozás (cpv): 33140000 Orvosi fogyóeszközök
RészLOT-0007
CímCzęść 7 - Różne produkty lecznicze
Belső azonosítóCzęść 7.
RészLOT-0008
Belső azonosítóCzęść 8.
Fő osztályozás (cpv): 33696500 Laboratóriumi reagensek
425387-2026 - Gara
Bando di gara o di concessione – regime ordinario
Forniture
2. Procedura
Procedura
Identificativo internoNZP/55/P/26
Tipo di proceduraAperta
La procedura è acceleratano
Finalità
Natura dell'appaltoForniture
Classificazione principale (cpv): 33141110 Materiale per fasciatura
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33141112 Cerotti, 33141420 Guanti chirurgici, 33690000 Medicinali vari, 33696500 Reattivi per laboratorio
5. Lotto
LottoLOT-0001
TitoloCzęść 1 - Opatrunki
Identificativo internoCzęść 1.
LottoLOT-0002
Identificativo internoCzęść 2.
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33641100 Antinfettivi e antisettici ginecologici
LottoLOT-0003
Identificativo internoCzęść 3.
LottoLOT-0004
TitoloCzęść 4 - Plastry
Identificativo internoCzęść 4.
Classificazione principale (cpv): 33141112 Cerotti
LottoLOT-0005
Identificativo internoCzęść 5.
Classificazione principale (cpv): 33141420 Guanti chirurgici
Classificazione aggiuntiva (cpv): 35113400 Indumenti protettivi e di sicurezza
LottoLOT-0006
Identificativo internoCzęść 6.
Classificazione principale (cpv): 33690000 Medicinali vari
Classificazione aggiuntiva (cpv): 33140000 Materiali medici
LottoLOT-0007
Identificativo internoCzęść 7.
LottoLOT-0008
Identificativo internoCzęść 8.
Classificazione principale (cpv): 33696500 Reattivi per laboratorio
2. Procedūra
Procedūra
Vidaus identifikatorius: NZP/55/P/26
Pirkimo būdas: Atviras
Procedūra pagreitinta: ne
Tikslas
Sutarties objektas: Prekės
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141110 Tvarsliava
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33141112 Pleistrai, 33141420 Chirurginės pirštinės, 33690000 Kiti vaistai, 33696500 Laboratoriniai reagentai
5. Pirkimo dalis
Pirkimo dalis: LOT-0001
Pavadinimas: Część 1 - Opatrunki
Vidaus identifikatorius: Część 1.
Pirkimo dalis: LOT-0002
Vidaus identifikatorius: Część 2.
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33641100 Priešinfekciniai ir antiseptiniai ginekologiniai vaistai
Pirkimo dalis: LOT-0003
Vidaus identifikatorius: Część 3.
Pirkimo dalis: LOT-0004
Pavadinimas: Część 4 - Plastry
Vidaus identifikatorius: Część 4.
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141112 Pleistrai
Pirkimo dalis: LOT-0005
Vidaus identifikatorius: Część 5.
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33141420 Chirurginės pirštinės
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 35113400 Apsauginiai drabužiai
Pirkimo dalis: LOT-0006
Vidaus identifikatorius: Część 6.
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33690000 Kiti vaistai
Kiti klasifikacijos kodai (cpv): 33140000 Medicinos reikmenys
Pirkimo dalis: LOT-0007
Vidaus identifikatorius: Część 7.
Pirkimo dalis: LOT-0008
Vidaus identifikatorius: Część 8.
Pagrindinis klasifikacijos kodas (cpv): 33696500 Laboratoriniai reagentai
425387-2026 - Kompetizzjoni
Avviż tal-kuntratt jew tal-konċessjoni – reġim standard
Provvisti
2. Proċedura
Proċedura
Identifikatur internNZP/55/P/26
Tip ta’ proċeduraMiftuħa
Il-proċedura hija aċċelleratale
Għan
Natura tal-kuntrattProvvisti
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141110 Garżi
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33141112 Sticks, 33141420 Ingwanti tal-kirurġija, 33690000 Prodotti mediċinali varji, 33696500 Reaġenti tal-laboratorju
5. Lott
LottLOT-0001
TitluCzęść 1 - Opatrunki
Identifikatur internCzęść 1.
LottLOT-0002
Identifikatur internCzęść 2.
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33641100 Anti-infettivi u anti-settiċi ginekaloġiċi
LottLOT-0003
Identifikatur internCzęść 3.
LottLOT-0004
TitluCzęść 4 - Plastry
Identifikatur internCzęść 4.
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141112 Sticks
LottLOT-0005
Identifikatur internCzęść 5.
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33141420 Ingwanti tal-kirurġija
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 35113400 Ħwejjeġ protettivi u tas-sigurtà
LottLOT-0006
Identifikatur internCzęść 6.
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33690000 Prodotti mediċinali varji
Klassifikazzjoni addizzjonali (cpv): 33140000 Oġġetti ta' konsum mediċi
LottLOT-0007
TitluCzęść 7 - Różne produkty lecznicze
Identifikatur internCzęść 7.
LottLOT-0008
Identifikatur internCzęść 8.
Klassifikazzjoni prinċipali (cpv): 33696500 Reaġenti tal-laboratorju
2. Procedimento
Procedimento
Tipo de procedimento: Aberto
O procedimento é acelerado: não
Finalidade
Natureza do contrato: Fornecimentos
Classificação principal (cpv): 33141110 Pensos
Classificação adicional (cpv): 33141112 Bandas adesivas, 33141420 Luvas para cirurgia, 33690000 Medicamentos vários, 33696500 Reagentes de laboratório
Classificação adicional (cpv): 33641100 Anti-infecciosos e anti-sépticos ginecológicos
Classificação principal (cpv): 33141112 Bandas adesivas
Classificação principal (cpv): 33141420 Luvas para cirurgia
Classificação adicional (cpv): 35113400 Vestuário de protecção e segurança
Classificação principal (cpv): 33690000 Medicamentos vários
Classificação adicional (cpv): 33140000 Material médico de consumo
Classificação principal (cpv): 33696500 Reagentes de laboratório
2. Procedură
Procedură
Identificator intern: NZP/55/P/26
Tip de procedură: Deschisă
Procedura este accelerată: nu
Scop
Natura contractului: Produse
Clasificarea principală (cpv): 33141110 Pansamente
Clasificare suplimentară (cpv): 33141112 Plasturi, 33141420 Mănuşi chirurgicale, 33690000 Diverse medicamente, 33696500 Reactivi de laborator
Titlu: Część 1 - Opatrunki
Identificator intern: Część 1.
Identificator intern: Część 2.
Clasificare suplimentară (cpv): 33641100 Antiinfecţioase şi antiseptice pentru ginecologie
Identificator intern: Część 3.
Titlu: Część 4 - Plastry
Identificator intern: Część 4.
Clasificarea principală (cpv): 33141112 Plasturi
Identificator intern: Część 5.
Clasificarea principală (cpv): 33141420 Mănuşi chirurgicale
Clasificare suplimentară (cpv): 35113400 Îmbrăcăminte de protecţie şi de securitate
Identificator intern: Część 6.
Clasificarea principală (cpv): 33690000 Diverse medicamente
Clasificare suplimentară (cpv): 33140000 Consumabile medicale
Identificator intern: Część 7.
Identificator intern: Część 8.
Clasificarea principală (cpv): 33696500 Reactivi de laborator
425387-2026 - Javni razpis
Obvestilo o koncesiji ali naročilu – standardna ureditev
Blago
2. Postopek
Postopek
Notranji identifikatorNZP/55/P/26
Vrsta postopkaOdprti postopek
Postopek je pospešenne
Namen
Vrsta javnega naročilaBlago
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141110 Obvezilni material
Dodatna klasifikacija (cpv): 33141112 Obliži, 33141420 Kirurške rokavice, 33690000 Različna zdravila, 33696500 Laboratorijski reagenti
5. Sklop
SklopLOT-0001
Notranji identifikatorCzęść 1.
SklopLOT-0002
Notranji identifikatorCzęść 2.
Dodatna klasifikacija (cpv): 33641100 Ginekološka antimikrobna zdravila in antiseptiki
SklopLOT-0003
Notranji identifikatorCzęść 3.
SklopLOT-0004
Notranji identifikatorCzęść 4.
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141112 Obliži
SklopLOT-0005
Notranji identifikatorCzęść 5.
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33141420 Kirurške rokavice
Dodatna klasifikacija (cpv): 35113400 Zaščitna in varnostna oblačila
SklopLOT-0006
Notranji identifikatorCzęść 6.
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33690000 Različna zdravila
Dodatna klasifikacija (cpv): 33140000 Proizvodi za medicinsko uporabo
SklopLOT-0007
Notranji identifikatorCzęść 7.
SklopLOT-0008
Notranji identifikatorCzęść 8.
Glavna klasifikacijska oznaka (cpv): 33696500 Laboratorijski reagenti
425387-2026 - Konkurrensutsättning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Intern identifierareNZP/55/P/26
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33141110 Förbandsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141112 Plåster, 33141420 Operationshandskar, 33690000 Varia, 33696500 Laboratoriereagenser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareCzęść 1.
Del (anbudsområde)LOT-0002
Intern identifierareCzęść 2.
Ytterligare klassificering (cpv): 33641100 Antiinfektiva och antiseptiska medel för gynekologiskt bruk
Del (anbudsområde)LOT-0003
Intern identifierareCzęść 3.
Del (anbudsområde)LOT-0004
Intern identifierareCzęść 4.
Huvudklassificering (cpv): 33141112 Plåster
Del (anbudsområde)LOT-0005
Intern identifierareCzęść 5.
Huvudklassificering (cpv): 33141420 Operationshandskar
Ytterligare klassificering (cpv): 35113400 Skydds- och säkerhetskläder
Del (anbudsområde)LOT-0006
Intern identifierareCzęść 6.
Huvudklassificering (cpv): 33690000 Varia
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Del (anbudsområde)LOT-0007
Intern identifierareCzęść 7.
Del (anbudsområde)LOT-0008
Intern identifierareCzęść 8.